Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość pol
3 godziny temu, Gość Lop napisał:

Princ 2 Ziko z wagi, kasa w dniu załadunku. Dziękuję. 

Gratuluję

...

Edytowane przez Sebastian Pawłowski
Po co ta zawiść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pol
W dniu 11.05.2024 o 09:29, Gość pol napisał:

Gratuluję

...

Jaka zawiść ???

Pytałem się tylko czy z radości nie popuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja

1,7 zł waga , wczoraj taka propozycja. Warka. Do sortu podobnie , może 10 gr plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xyz
53 minuty temu, Gość Ziemia woda taka sutyacja napisał:

1,7 zł waga , wczoraj taka propozycja. Warka. Do sortu podobnie , może 10 gr plus

Grójec 1,90zl netto Princ oficjalnie do sortu,nieoficjalnie 2zl netto.Za wage niewiem ile w Grójeckim..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Mróz
W dniu 13.04.2024 o 06:45, Gość Wuja napisał:

Gdzie te mrozy…?Nic na horyzoncie nie widać,dzikie sady odpoczęły,na chwilę obecną różowo to nie wygląda…zobaczymy jak zawiąże i co opadnie,ale czuję,że będzie full towaru..nie licząc gradów bo wiadomo,że to działa punktowo.

Jak sytuacja wuja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ciocia
18 godzin temu, Gość Pan Mróz napisał:

Jak sytuacja wuja 

Towaru nie brakuje

Niewiele mniej jak w zeszłym roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam
19 godzin temu, Gość Pan Mróz napisał:

Pierwszy solidny przymrozek od 5 lat, trochę powyżej 3mln będzie 

Daleki jestem od szerzenia propagandy ale po ostatniej wycieczce w rejon grójecki(gdzie podobno przymrozek był minimalny) twierdzę że 3 mln za żadne skarby nie będzie, wiem że są sady gdzie plon będzie normalny ale zdecydowana większość będzie miała skromnie owoców. Nawet u "sztywnych" sadowników o to biostymulacja robili 2 razy na dzień większość zawiązków spadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Mróz
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

Daleki jestem od szerzenia propagandy ale po ostatniej wycieczce w rejon grójecki(gdzie podobno przymrozek był minimalny) twierdzę że 3 mln za żadne skarby nie będzie, wiem że są sady gdzie plon będzie normalny ale zdecydowana większość będzie miała skromnie owoców. Nawet u "sztywnych" sadowników o to biostymulacja robili 2 razy na dzień większość zawiązków spadło...

Może lekko poniżej a może powyżej ale gdzieś te okolice 

W Grójcu dołki bez zraszania wyczyszczone do praktycznie zera

Na wyższych terenach ok

Te dołki to też nie jakieś bardzo duże, po prostu trochę niższe tereny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Co tu dużo gadać, po prostu dobry rok się zapowiada, a i jeszcze jakieś pomrozowe wpadnie na drobne wydatki tak więc nie ma co narzekać tylko się cieszyć. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olo po
3 godziny temu, Gość Daniel napisał:

Co tu dużo gadać, po prostu dobry rok się zapowiada, a i jeszcze jakieś pomrozowe wpadnie na drobne wydatki tak więc nie ma co narzekać tylko się cieszyć. 

Pozdrawiam. 

O to to

Im mniej tym lepiej

Oby zdrowie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Ogień i woda

3mln.ton?😂dobre,jedna Gala,której coś się urwie i na Idaredzie,ale też i na nim spadło mocno,zostały same grube,Gala natomiast też pustawa na dole drzew,a trzeba dodać,że rozet kwiatowych było mało,także podsumowując towaru może będzie w grójeckim 50% tego co w sezonie 2023-z dużym na ciałkiem na „może”.Pamietajcie,że grady jeszcze przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Mróz
1 godzinę temu, Gość Ogień i woda napisał:

3mln.ton?😂dobre,jedna Gala,której coś się urwie i na Idaredzie,ale też i na nim spadło mocno,zostały same grube,Gala natomiast też pustawa na dole drzew,a trzeba dodać,że rozet kwiatowych było mało,także podsumowując towaru może będzie w grójeckim 50% tego co w sezonie 2023-z dużym na ciałkiem na „może”.Pamietajcie,że grady jeszcze przed nami.

Gdzie tak słabo?

Grad dużo już nie zmieni chyba że jakaś anomalia będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Niestety wszyscy się mylą ,dziś jestem po lustrowanie sadòw w mojej okolicy ,śmiem twierdzić , że będzie co najmniej 4 mln ton ,wszyscy chronią i dożywiają bardzo mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andzej
16 minut temu, Gość Andrzej napisał:

Niestety wszyscy się mylą ,dziś jestem po lustrowanie sadòw w mojej okolicy ,śmiem twierdzić , że będzie co najmniej 4 mln ton ,wszyscy chronią i dożywiają bardzo mocno

To ta twoja okolica najwyżej będzie bogata, bo na 4 nie ma żadnych szans, rok temu było sporo i było chyba ze 3.5 czy 3.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja
10 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Niestety wszyscy się mylą ,dziś jestem po lustrowanie sadòw w mojej okolicy ,śmiem twierdzić , że będzie co najmniej 4 mln ton ,wszyscy chronią i dożywiają bardzo mocno

Mam takie same spostrzeżenia. Z drogi widać,  że zawiązki sterczą jak pała z rana, nie trzeba do sadu wchodzić. Po samym liściu widać,  że zbiór będzie.  Kwestia jakiej jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5mln ton
10 godzin temu, Gość Ziemia woda taka sutyacja napisał:

Mam takie same spostrzeżenia. Z drogi widać,  że zawiązki sterczą jak pała z rana, nie trzeba do sadu wchodzić. Po samym liściu widać,  że zbiór będzie.  Kwestia jakiej jakości 

U mnie też widać z drogi, jak wejdziesz dalej to nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okulista
22 godziny temu, Gość 5mln ton napisał:

U mnie też widać z drogi, jak wejdziesz dalej to nic nie ma

Polecam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Optymista

W grójeckim jabłek będzie podobnie co rok temu, co mróz zabrał to grzyb odda to co rok temu zabrał 

Patrząc na same grójeckie ciężko będzie pobić poprzedni sezon pod względem opłacalności kiedy mieliśmy przyzwoite ceny przy normalnym plonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...