Skocz do zawartości

Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alvin z Grojca
Godzinę temu, Gość Kamil napisał:

Zainteresowanie jest ogromne. Ja osobiście nie miałem tylu klientów z pieniędzmi przy kole od 2-3 lat. 

Golden waga mininum 1.3

Prince 1-1.1

Ligol 1.1-1.2 

Wybarwione Red delicious 1.3-1.4

Cortland 1.7 waga 

Oczywiście KA

Ceny gotówką z tego tygodnia. Oczywiście niektórzy próbują nadal kupić Ligola za 1 zł do sortowania co już jest poprostu żenujące w sytuacji gdzie w Polsce można powiedzieć go nie ma. 

I teraz pytanie do albinkow alvinkow, to jak, Twoje ceny aktualne czy smieszne moje? 

 

Jeśli uważasz że ceny 1-1.3 są super i Cie podniecają to jesteś nie normalny według mnie. 

Nawet ukry sprzedają drożej jablko niż my. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Gość Kamil napisał:

Zainteresowanie jest ogromne. Ja osobiście nie miałem tylu klientów z pieniędzmi przy kole od 2-3 lat. 

Golden waga mininum 1.3

Prince 1-1.1

Ligol 1.1-1.2 

Wybarwione Red delicious 1.3-1.4

Cortland 1.7 waga 

Oczywiście KA

Ceny gotówką z tego tygodnia. Oczywiście niektórzy próbują nadal kupić Ligola za 1 zł do sortowania co już jest poprostu żenujące w sytuacji gdzie w Polsce można powiedzieć go nie ma. 

I teraz pytanie do albinkow alvinkow, to jak, Twoje ceny aktualne czy smieszne moje? 

 

Pytanie do Kamilów i innych wszelkiej maści rasowych mekintoszów co to zawsze najdrożej we wsi sprzedają: skoro wg ciebie towar za wagę się kręci powyżej zeta to skąd na szlaku na sandomingo dzień dnia tyłu skupiarzy lata? O innych zakładach nie wspominając. Piotrka podpucha zadziałała z obniżka i już dziś awizacji nie połapiesz na ten tydzień. Kumora sypią aż miło,ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma.  

Sypią czym prędzej biznesmeny żeby na jesieni trzyskrzyniowcom ceny nie psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5 zł za wagę
10 godzin temu, Michał S napisał:

Ogólnie ceny do góry troszkę poszły szampion ładny gruby 1 zł za wagę prins też . Ligol 1.2 . Golden 1.2 -1.3. Red deliciousze 1.4 -1.6 zależy od grubosci .najdaret z KA 1 zł za wagę.

Może w twoich marzeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
13 godzin temu, Gość Kamil napisał:

Zainteresowanie jest ogromne. Ja osobiście nie miałem tylu klientów z pieniędzmi przy kole od 2-3 lat. 

Golden waga mininum 1.3

Prince 1-1.1

Ligol 1.1-1.2 

Wybarwione Red delicious 1.3-1.4

Cortland 1.7 waga 

Oczywiście KA

Ceny gotówką z tego tygodnia. Oczywiście niektórzy próbują nadal kupić Ligola za 1 zł do sortowania co już jest poprostu żenujące w sytuacji gdzie w Polsce można powiedzieć go nie ma. 

I teraz pytanie do albinkow alvinkow, to jak, Twoje ceny aktualne czy smieszne moje? 

 

Po co za darmo oddawać za takie marne groszy?Chyba nie kumasz w handlu nic.W maju spokojnie po 2.5-3 zł za wagę można będzie pogonić w tym roku.Cena do góry idzie niesamowicie. Jabłka brak.Może i 5 uda się wyciągnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oszłom bida
13 hours ago, Guest Alvin z Grojca said:

Jeśli uważasz że ceny 1-1.3 są super i Cie podniecają to jesteś nie normalny według mnie. 

Nawet ukry sprzedają drożej jablko niż my. Żenada.

ty to jestes chyba ten typ ze dla ciebie to i 5 zeta by było za mało 

takie slabe ceny ze kwaterka za kwaterka jest wymieniana bida w kraju

skrzynie chca kupowac, platformy bida nieprawdopodobna skond pinionszki na to majom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie satysfakcjonuje? Absolutnie nie. Ale sprzedaje bo mam jeszcze kilkaset ton i sprzedaje praktycznie od października non stop o czym już tu pisałem.

Ogólnie jest ogromne ssanie. A ten kto pisze, ze sypia komory no to naprawdę chyba nie wytrzymuje ciśnienia. Jabłka brakuje. Praktycznie brak Ligola. Nawet Golden jest rozlapywany. Red delicious to znika odrazu po otwarciu komory. Jeżeli takie ssanie będzie nadal to gdzie te bajki o nadorodukcji? 

Ci co piszą, ze jabłka będzie coraz więcej chyba są oderwani od rzeczywistości. Ten rok pokazał co znaczy brak ludzi, brak pieniędzy do produkcji itd. A będzie z roku na rok coraz mniej ładnego deseru. Szczyt osiągnęliśmy w 2018 roku i moim zdaniem już nigdy nie pobijemy tego wyniku. Bo czasy gdzie się wymieniali kwaterę i był przeskok z 40 na 80 ton minęły z 10 lat temu. Oczywiście będzie coraz więcej przemysłu i to wszystko. Deresru coraz mniej. 

Pozdrawiam, chłopaki luzujcie majtki. I kieszenie bo tanio to juz w tym roku było :)

Propozycja z dziś za Prince 1.2 za wagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przemysl to powinien być po 30 groszy nie więcej. Wtedy by się sytuacja sama oczyscila. Tylko że polska to taki dziki kraj z dykty gowna i kija, ze tu właśnie często przemysl generuje cenę deseru. Ale to już nie w tym sezonie bo ładnego jabłka zaczyna brakować. Czy to zamknięte jeszcze czy już sprzedane.

Pisałem wam przed świętami, ze będzie niespodzianka i właśnie się zaczyna, to mnie tu jakiś albinek wyśmiewal. Wg mnie pojdzie to w ta strone. Jezeli w odwrotna, cóż, jak wyżej, dziki kraj w którym nic mnie chyba już nie zdziwi. Ani 2zl ani sypanie po 40 groszy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Guest Kamil said:

Wg mnie przemysl to powinien być po 30 groszy nie więcej. Wtedy by się sytuacja sama oczyscila. Tylko że polska to taki dziki kraj z dykty gowna i kija, ze tu właśnie często przemysl generuje cenę deseru. Ale to już nie w tym sezonie bo ładnego jabłka zaczyna brakować. Czy to zamknięte jeszcze czy już sprzedane.

Pisałem wam przed świętami, ze będzie niespodzianka i właśnie się zaczyna, to mnie tu jakiś albinek wyśmiewal. Wg mnie pojdzie to w ta strone. Jezeli w odwrotna, cóż, jak wyżej, dziki kraj w którym nic mnie chyba już nie zdziwi. Ani 2zl ani sypanie po 40 groszy.  

jak widać rynek ma inne zdanie na ten temat 

jeszcze deseru jest za dużo ale brak pracowników i drogi prąd szybko to zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Kamil napisał:

Wg mnie przemysl to powinien być po 30 groszy nie więcej. Wtedy by się sytuacja sama oczyscila. Tylko że polska to taki dziki kraj z dykty gowna i kija, ze tu właśnie często przemysl generuje cenę deseru. Ale to już nie w tym sezonie bo ładnego jabłka zaczyna brakować. Czy to zamknięte jeszcze czy już sprzedane.

Pisałem wam przed świętami, ze będzie niespodzianka i właśnie się zaczyna, to mnie tu jakiś albinek wyśmiewal. Wg mnie pojdzie to w ta strone. Jezeli w odwrotna, cóż, jak wyżej, dziki kraj w którym nic mnie chyba już nie zdziwi. Ani 2zl ani sypanie po 40 groszy.  

Chwila moment. Przy po 30 gr? To przecież największe bambry grojeckie dostały by zawału. Przecież to oni produkują najwięcej przemyslu A nie Ci tzw 3 skrzyniowcy. Na jesieni dawać im patelnie szybciutko bo ukraina jest i odjeżdża.  A w kwietniu kolejka bdfow jak w Lidlu po karpia na podwórku po jablko z ka +sf. 

A to że teraz jablko baltona skoczyła o parę groszy to jest nic. Za raz wiosna się zaczynie i du@a blada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Podrabianiec
11 minutes ago, Guest Alvin said:

Chwila moment. Przy po 30 gr? To przecież największe bambry grojeckie dostały by zawału. Przecież to oni produkują najwięcej przemyslu A nie Ci tzw 3 skrzyniowcy. Na jesieni dawać im patelnie szybciutko bo ukraina jest i odjeżdża.  A w kwietniu kolejka bdfow jak w Lidlu po karpia na podwórku po jablko z ka +sf. 

A to że teraz jablko baltona skoczyła o parę groszy to jest nic. Za raz wiosna się zaczynie i du@a blada.

To jakiś słaby bamber jak mu skrzyń brakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Propozycja cenowa z dziś golden ,Mutsu ,ligol 1,3 za wagę ,prins 1,2 ,idared 1 ,Red delicjusz 1,5 chłodnia ka oczywiście są oferty po 0,80 ,ale to dzwonią ludzie oderwani od rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik z wgr

Dziś grupy ustalają ceny, wiesz więcej o lepszych cenach będzie wiadomo juto rano. Fakt jest branie.. Grupy się przeliczyły myśleli ze jabłek im starczy do maja.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eberhatd
Godzinę temu, Gość Andrzej napisał:

Propozycja cenowa z dziś golden ,Mutsu ,ligol 1,3 za wagę ,prins 1,2 ,idared 1 ,Red delicjusz 1,5 chłodnia ka oczywiście są oferty po 0,80 ,ale to dzwonią ludzie oderwani od rzeczywistości

1.2 czy 0.8 to jeden hu. Zero godności ludzie. Przy tych kosztach absolutne minimum to 2 zl pod koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sadzimy nie spimy
26 minutes ago, Guest Eberhatd said:

1.2 czy 0.8 to jeden hu. Zero godności ludzie. Przy tych kosztach absolutne minimum to 2 zl pod koniec lutego.

Przy 2zl za prynsa czy innego kartofla to mozna by co roku po 2 hektary dosadzać żeby przypadkiem nie przybrakło na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość euforia
On 2/9/2023 at 8:56 PM, Guest euforia said:

pjoter kiedy jakaś obniżka japka przemysłowego żeby wyrwać ciutke towaru bo tak to będą czekać na 3 zeta za przemysł 

 

Niesamowite 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angelo
7 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Propozycja cenowa z dziś golden ,Mutsu ,ligol 1,3 za wagę ,prins 1,2 ,idared 1 ,Red delicjusz 1,5 chłodnia ka oczywiście są oferty po 0,80 ,ale to dzwonią ludzie oderwani od rzeczywistości

no powiem Ci Andrzeju, że nie wiem kto Ci takie ofert dowalił, rusek, mołdawiak czy egipcjanin? Pochwal się jak możesz, mam jeszcze 650 ton towaru pryma sort, a takich cen nigdzie nie widziałem ani nie słyszałem. Rejon Grojca jak coś, blisko mam parę firm, to jutro podzwonię popytam, może to mnie w bambuko robią z tymi cenami, bo na sort 1-1,3 max :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Angelo napisał:

no powiem Ci Andrzeju, że nie wiem kto Ci takie ofert dowalił, rusek, mołdawiak czy egipcjanin? Pochwal się jak możesz, mam jeszcze 650 ton towaru pryma sort, a takich cen nigdzie nie widziałem ani nie słyszałem. Rejon Grojca jak coś, blisko mam parę firm, to jutro podzwonię popytam, może to mnie w bambuko robią z tymi cenami, bo na sort 1-1,3 max :)))

W Sandomierzu prins idared Eliza szampion 1 zł za wagę . Ligol 1.2 . Golden 1.2 -1.3 . Red deliciousze od 1.4 do 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alvin z Grojca
51 minut temu, Michał S napisał:

W Sandomierzu prins idared Eliza szampion 1 zł za wagę . Ligol 1.2 . Golden 1.2 -1.3 . Red deliciousze od 1.4 do 1.6.

Taa ciekawe kto chce w lutym jabłlko z piwnicy. Do Sandomierza to jeździmy na giełdę bo tam chlopy sprzedaja po 7-8zl za klatkę A potem cyk na bdf i do Iwony.  Tak się robi tam kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5 zł za wagę
22 godziny temu, Gość Andrzej napisał:

Propozycja cenowa z dziś golden ,Mutsu ,ligol 1,3 za wagę ,prins 1,2 ,idared 1 ,Red delicjusz 1,5 chłodnia ka oczywiście są oferty po 0,80 ,ale to dzwonią ludzie oderwani od rzeczywistości

Chyba w twoich marzeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
2 godziny temu, Gość 5 zł za wagę napisał:

Chyba w twoich marzeniach

Jak ktoś ma badziewie w chłodni i na dodatek sprzedaje swoje jabłka do firmy dziad to ja się nie dziwię ,że sprzedaje po ile kto da ,u mnie dzisiaj pojechało pierwsze auto prinsa po 1,2 za wagę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ceny jabłek 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...