Gość telesfor Napisano 22 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 22 Stycznia 22 godziny temu, Gość Ajdared napisał: Do sortu ? W teleskop dla Kazacha Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Kazach Napisano 22 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 22 Stycznia 8 godzin temu, Gość telesfor napisał: W teleskop dla Kazacha Piękne to czasy były Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość telesfor Napisano 22 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 22 Stycznia 4 godziny temu, Gość Kazach napisał: Piękne to czasy były Tak Człowiek był piękny i młody Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość gość Napisano 24 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 24 Stycznia Pany, jaka cena na dzień dzisiejszy Prince. Za wagę i do sortu? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość gość Napisano 24 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 24 Stycznia 4 minuty temu, Gość gość napisał: Pany, jaka cena na dzień dzisiejszy Prince. Za wagę i do sortu? Przy takiej jakości praktycznie nikt nie bierze za wagę Do sortu 1,6-1,8 wszystko zależy od jakości jablka Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Sort Napisano 25 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 25 Stycznia 22 godziny temu, Gość gość napisał: Pany, jaka cena na dzień dzisiejszy Prince. Za wagę i do sortu? Sort 1.9-2 A waga to w zależności od jakości Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Prince Napisano 25 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 25 Stycznia Wczoraj poszło auto Princa 1.9zl za wagę. Na sortowanie 1.95zl Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Jabłka wgr Napisano 26 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 26 Stycznia Potwierdzam prince już około 1,9 zl za wagę Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Romek Napisano 26 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 26 Stycznia Prince do sortu 7,5-9 cena2,1. Poniżej 1,7. Xa wagę 1,9 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Edek Napisano 27 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 27 Stycznia Ładny , wybarwiony Prins za wagę 2 zł/kg. Do sortu 7+ także 2 zł. Ładna alwa za wagę 1.8 zł. Golden 6+ za wagę 1.5 zł. Jonagored do sortu 7+ 1.9 zł . Szampion 7+ do sortu 1.8 zł. Jabłka z KA. Kupujący narzekają , że trudno kupić ładny towar. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Sadownik Napisano 27 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 27 Stycznia 1 godzinę temu, Gość Edek napisał: Ładny , wybarwiony Prins za wagę 2 zł/kg. Do sortu 7+ także 2 zł. Ładna alwa za wagę 1.8 zł. Golden 6+ za wagę 1.5 zł. Jonagored do sortu 7+ 1.9 zł . Szampion 7+ do sortu 1.8 zł. Jabłka z KA. Kupujący narzekają , że trudno kupić ładny towar. Witam . Gdzie takie ceny ? Jaki rejon? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Grójec Napisano 27 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 27 Stycznia 25 minut temu, Gość Sadownik napisał: Witam . Gdzie takie ceny ? Jaki rejon? Podejrzewam że wszędzie Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Grojec Napisano 27 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 27 Stycznia A tak z ciekawości jeszcze, czy ktoś płaci więcej za dobrą jędrność oprócz Gali i Red Delicious? Bo na pierwszy rzut oka to chyba niespecjalnie Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Edek Napisano 27 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 27 Stycznia Godzinę temu, Gość Sadownik napisał: Witam . Gdzie takie ceny ? Jaki rejon? Jestem z rejonu Grójec-Biała Rawska. Na sortowanie sprzedawałem zaufanym grupom a za wagę kupcom z którymi wczśniej nie współpracowałem. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Romek Napisano 28 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 28 Stycznia No w końcu zapowiada się 5 zł za wagę. Jescze chwila. Nie ma japka Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Atomek Napisano 28 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 28 Stycznia 1 godzinę temu, Gość Romek napisał: No w końcu zapowiada się 5 zł za wagę. Jescze chwila. Nie ma japka aby za 2kg bylo to bedzie dobrze Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość 5 za wagę Napisano 29 Stycznia Zgłoszenie Share Napisano 29 Stycznia 13 godzin temu, Gość Romek napisał: No w końcu zapowiada się 5 zł za wagę. Jescze chwila. Nie ma japka Potwierdzam I widzę perspektywy nawet na 6 za baltonę i 5 za kapcie Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Kamil Napisano 4 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 4 Lutego Panowie co taka cisza?Jak tam ceny?Jak zejście i zapotrzebowanie na popularne odmiany?Wschod szuka Alwy,Idareda,Princa ? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Zorientowany Napisano 4 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 4 Lutego A oczyma tu dyskutować jak jest głód jabłka i wszystko idzie w dobra stronę dla producenta oczywiscie Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Sadownik z wgr Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego Nie sprzedawać jabłek, zapasy na wiosnę będą jak w 2020r. Będzie 3 za wagę. Pewne info.. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Bankster Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego 31 minut temu, Gość Sadownik z wgr napisał: Nie sprzedawać jabłek, zapasy na wiosnę będą jak w 2020r. Będzie 3 za wagę. Pewne info.. To bez rewelacji, po uwzględnieniu spadku wartości pieniądza to mniej niż 2 zeta w 2020r... Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Grupa Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego 2 godziny temu, Gość Bankster napisał: To bez rewelacji, po uwzględnieniu spadku wartości pieniądza to mniej niż 2 zeta w 2020r... Nie narzekaj 3 zł za jabłko to jest bardzo dobra cena Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Bartas Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego 2 hours ago, Guest Bankster said: To bez rewelacji, po uwzględnieniu spadku wartości pieniądza to mniej niż 2 zeta w 2020r... Skąd masz te dane o inflacji? z Wenezueli? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Bankster Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego 2 godziny temu, Gość Bartas napisał: Skąd masz te dane o inflacji? z Wenezueli? Dane własne - koszyk kosztowy dopasowany do profilu gospodarstwa sadowniczego (energia, siła robocza, wyposażenie, sprzęt itd Możesz liczyć inaczej i cieszyć się, że parowozy potaniały itp.. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Mateusz Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego Trzeba też doliczyć dużo droższy prąd Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.