Gość Elektryk Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego W dniu 6.02.2025 o 14:48, Gość Mateusz napisał: Trzeba też doliczyć dużo droższy prąd Expand Do tej pory wychodzi ok 15gr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Grupa Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego W dniu 6.02.2025 o 14:48, Gość Mateusz napisał: Trzeba też doliczyć dużo droższy prąd Expand 3 zł za wagę a prąd 15gr /kg od jesieni Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Ziemia woda taka sutyacja Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego W dniu 4.02.2025 o 07:58, Gość Zorientowany napisał: A oczyma tu dyskutować jak jest głód jabłka i wszystko idzie w dobra stronę dla producenta oczywiscie Expand Narazie nie wiele widać. Ani ruchów cenowych, ani jakiegoś wielkiego zainteresowania wśród kupczyków. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość elektronik Napisano 6 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 6 Lutego W dniu 6.02.2025 o 17:07, Gość Elektryk napisał: Do tej pory wychodzi ok 15gr Expand Oj chyba trochę więcej Tyle to było gdzieś do listopada Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Elektryk Napisano 7 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 7 Lutego W dniu 6.02.2025 o 22:19, Gość elektronik napisał: Oj chyba trochę więcej Tyle to było gdzieś do listopada Expand Dokładnie wychodzi do końca stycznia 13 gr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość gosc Napisano 7 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 7 Lutego W dniu 7.02.2025 o 05:50, Gość Elektryk napisał: Dokładnie wychodzi do końca stycznia 13 gr Expand Chyba z fotowoltaika Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Łuki Napisano 7 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 7 Lutego W dniu 7.02.2025 o 13:02, Gość gosc napisał: Chyba z fotowoltaika Expand Elektryk, masz fotowoltaikę, że 13 gr wychodzi? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Elektryk Napisano 7 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 7 Lutego Bez fotowoltaiki tyle wychodzi plus minus w zależności od odmian Gali nie trzymam Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Prince of persia Napisano 7 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 7 Lutego Jaka cena za Prince ? Piszcie do sortu czy za wagę, czy sami nakładacie. Jak zejście? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość włącznik Napisano 8 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 8 Lutego W dniu 7.02.2025 o 16:48, Gość Elektryk napisał: Bez fotowoltaiki tyle wychodzi plus minus w zależności od odmian Gali nie trzymam Expand Chyba w październiku chłodnic włączyłeś Tak po 15 stym Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Elektryk Napisano 8 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 8 Lutego W dniu 8.02.2025 o 08:40, Gość włącznik napisał: Chyba w październiku chłodnic włączyłeś Tak po 15 stym Expand Tydzień temu Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Kamil Napisano 9 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 9 Lutego Ceny bez zmian. 1.6 na sortownie prince Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość BaletMistrz Napisano 9 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 9 Lutego W dniu 9.02.2025 o 08:33, Gość Kamil napisał: Ceny bez zmian. 1.6 na sortownie prince Expand Jeszcze sobota trzyma Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Romek Napisano 9 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 9 Lutego Prince 2 zl waga. 2,2 sort max Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Baca z Podhala Napisano 9 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 9 Lutego W dniu 9.02.2025 o 08:33, Gość Kamil napisał: Ceny bez zmian. 1.6 na sortownie prince Expand To ktoś Cię dobrze „wyleczył” bo jest od 2zl za wagę do 2,20zl na sortowanie. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Gość Napisano 9 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 9 Lutego Witam. Jaka cena u Państwa za goldena 6.5+ za wagę i na sortowanie? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość ksiaze Napisano 10 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 10 Lutego W dniu 7.02.2025 o 20:28, Gość Prince of persia napisał: Jaka cena za Prince ? Piszcie do sortu czy za wagę, czy sami nakładacie. Jak zejście? Expand sort 2.1 Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Marek Napisano 12 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 12 Lutego Mówcie co chcecie i zaklinajcie rzeczywistość. Jonapince 2- 2.1 waga. Red cap 2.3-2.5. Alwa 2.3 waga. Ogólnie z tygodnia na tydzień drożeje to co jedzie na Moskwę i południe. Najsłabsze wzrosty goldena. 1.9 na dzień dzisiejszy to słaba cena. Nawet idared są gotowi zapłacić 1.7-1.8 za wagę. Tak tak, za 1 kg. Pozdrawiam frustratow. Jablko drożeje z tygodnia na tydzień i nic z tym już nie zrobicie. Kto zadbał to ma jakość w komorze Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Anonimek93 Napisano 12 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 12 Lutego W dniu 12.02.2025 o 06:33, Gość Marek napisał: Mówcie co chcecie i zaklinajcie rzeczywistość. Jonapince 2- 2.1 waga. Red cap 2.3-2.5. Alwa 2.3 waga. Ogólnie z tygodnia na tydzień drożeje to co jedzie na Moskwę i południe. Najsłabsze wzrosty goldena. 1.9 na dzień dzisiejszy to słaba cena. Nawet idared są gotowi zapłacić 1.7-1.8 za wagę. Tak tak, za 1 kg. Pozdrawiam frustratow. Jablko drożeje z tygodnia na tydzień i nic z tym już nie zrobicie. Kto zadbał to ma jakość w komorze Expand ceny trochę zawyżone nie spotkałem się jeszcze z żadną taką ofertą za jabłko u siebie i wśród znajomych ... może w marcu/kwietniu niewykluczone ; )) Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość gosc Napisano 12 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 12 Lutego W dniu 12.02.2025 o 11:07, Gość Anonimek93 napisał: ceny trochę zawyżone nie spotkałem się jeszcze z żadną taką ofertą za jabłko u siebie i wśród znajomych ... może w marcu/kwietniu niewykluczone ; )) Expand Albo zaniżasz ze znajomymi i oddajesz tanio... Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Mateusz Napisano 12 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 12 Lutego Jaka cena alwy empire ? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Ajdared Napisano 12 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 12 Lutego W dniu 12.02.2025 o 11:07, Gość Anonimek93 napisał: ceny trochę zawyżone nie spotkałem się jeszcze z żadną taką ofertą za jabłko u siebie i wśród znajomych ... może w marcu/kwietniu niewykluczone ; )) Expand Dosłownie takie ceny dziś zasłyszałem jak kolega napisał, więc coś jednak prawdy jest. Za Prince i idareda. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Wrózbita Napisano 13 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 13 Lutego W dniu 12.02.2025 o 06:33, Gość Marek napisał: Mówcie co chcecie i zaklinajcie rzeczywistość. Jonapince 2- 2.1 waga. Red cap 2.3-2.5. Alwa 2.3 waga. Ogólnie z tygodnia na tydzień drożeje to co jedzie na Moskwę i południe. Najsłabsze wzrosty goldena. 1.9 na dzień dzisiejszy to słaba cena. Nawet idared są gotowi zapłacić 1.7-1.8 za wagę. Tak tak, za 1 kg. Pozdrawiam frustratow. Jablko drożeje z tygodnia na tydzień i nic z tym już nie zrobicie. Kto zadbał to ma jakość w komorze Expand Drożało a teraz z miesiąc będą ceny zamrożone Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość Sadownik Napisano 13 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 13 Lutego W dniu 12.02.2025 o 06:33, Gość Marek napisał: Mówcie co chcecie i zaklinajcie rzeczywistość. Jonapince 2- 2.1 waga. Red cap 2.3-2.5. Alwa 2.3 waga. Ogólnie z tygodnia na tydzień drożeje to co jedzie na Moskwę i południe. Najsłabsze wzrosty goldena. 1.9 na dzień dzisiejszy to słaba cena. Nawet idared są gotowi zapłacić 1.7-1.8 za wagę. Tak tak, za 1 kg. Pozdrawiam frustratow. Jablko drożeje z tygodnia na tydzień i nic z tym już nie zrobicie. Kto zadbał to ma jakość w komorze Expand Potwierdzam, to ceny transakcyjne, dodatkowo wymogi jakościowe też nie są wygórowane i nawet drobny grad jest tolerowany Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość grzesiekkaz Napisano 17 Lutego Zgłoszenie Share Napisano 17 Lutego Jaka jest obecnie cena (za wagę i do sortowania) za Goldena ? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.