Skocz do zawartości

Cena wiśni 2024


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wywiozą.wszystko
4 godziny temu, Gość PLN napisał:

5,00 PLN na rampie bedzie maks. Nie sprzedadza gotowy produkt, jak bedzie wysza cena.

 

a kogo obchodzi czy sprzedadza czy tez nie..nie zapłacą to nie kupią wszystko wyjedzie w pizdu prywatnymi samochodami..nikt nie karze przetwornią na siłe kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość kabaret
2 godziny temu, Gość wywiozą.wszystko napisał:

a kogo obchodzi czy sprzedadza czy tez nie..nie zapłacą to nie kupią wszystko wyjedzie w pizdu prywatnymi samochodami..nikt nie karze przetwornią na siłe kupować

Rozśmieszają mnie te chłopskie podrygi

I zapewnienia,że wszystko wyjedzie albo zostanie w sadzie

Przypomnę ,że w2018 r zbieraliscie po 8 gr, a w tym zawieziecie za tyle ile wam Piotrek zapłaci a porumakować to możecie pod kościołem albo na miedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polak

w polsce jest ok 100tys ton mniej niz w latach ubieglych tak podaje GUS czyli przetwórcy po zamiatane wszystko wyjedzie litwa łotwa białoruś estonia i nie widomo gdzie jeszcze .a tu cała europa  czeka  na wisnie i porzeczke z polski.nie mowiac już o rodzimym przemyśle.Proponował bym już teraz łapać chłopów i spisywac z nimi umowy po 9pln za przemysł bo zostaniecie w szczerej d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość złamane.serce
8 godzin temu, Gość kabaret napisał:

Rozśmieszają mnie te chłopskie podrygi

I zapewnienia,że wszystko wyjedzie albo zostanie w sadzie

Przypomnę ,że w2018 r zbieraliscie po 8 gr, a w tym zawieziecie za tyle ile wam Piotrek zapłaci a porumakować to możecie pod kościołem albo na miedzy

próbuj próbuj handlarzyku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek z Kozietuł
7 godzin temu, Gość Polak napisał:

w polsce jest ok 100tys ton mniej niz w latach ubieglych tak podaje GUS czyli przetwórcy po zamiatane wszystko wyjedzie litwa łotwa białoruś estonia i nie widomo gdzie jeszcze .a tu cała europa  czeka  na wisnie i porzeczke z polski.nie mowiac już o rodzimym przemyśle.Proponował bym już teraz łapać chłopów i spisywac z nimi umowy po 9pln za przemysł bo zostaniecie w szczerej d*pie

Tylko po 9???

Kupisz słoik dżemu za 35 zł?

Oczywiście,że nie

Więc i ja nie zamierzam zostać z drogim towarem a potem oddać go poniżej kosztów

To wasza specjalność bo ja robię grube biznesy

Dam 3 i wszyscy będą zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indianin.z.kozietuł

Najlepsze jest to w tym wszystkim , że miekkie "makarony" nie wejda do gry w tym sezonie i dlatego jest ból d*py bo nie zarobią..w tym roku wiśnia i czarna porzeczka bedzie tylko dla poważnych kontrachentów a nie dla planktonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pech
29 minut temu, Gość Piotrek z Kozietuł napisał:

Tylko po 9???

Kupisz słoik dżemu za 35 zł?

Oczywiście,że nie

Więc i ja nie zamierzam zostać z drogim towarem a potem oddać go poniżej kosztów

To wasza specjalność bo ja robię grube biznesy

Dam 3 i wszyscy będą zadowoleni

pestki sprzedaż po 4 i sobie odbijesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalkulator
1 godzinę temu, Gość Piotrek z Kozietuł napisał:

Tylko po 9???

Kupisz słoik dżemu za 35 zł?

Oczywiście,że nie

Więc i ja nie zamierzam zostać z drogim towarem a potem oddać go poniżej kosztów

To wasza specjalność bo ja robię grube biznesy

Dam 3 i wszyscy będą zadowoleni

3 €/kg plose pana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bitwa o kisten

Albo z wami jest coś nie tak, albo musze se kupić okulary. Nie wiem jak w innych rejonach, ale w "Warce" jest na drzewach tak: dobrze lub bardzo dobrze lub klęska urodzaju. Wystarczy się przejechać drogą Białobrzegi-Warka , Warka- Góra Kalwaria. Mówimy o wiśniach nasadzonych na rowach, po płotach i pryskanych okazyjnie. U mnie też jest ok, na pewno więcej niż rok temu i to sporo. Więc,  Piotrek rzuci wam cenę 4 cebuliony na start, zobaczy, że platonów brakuje a chłopki zaczynają się o nie szarpać na skupie i pójdzie parter na cenę 30/70% z z pracownikiem. Tak to widzę, niestety. Z  jopkami to samo, nima nima a jednak są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Piotrek z Kozietuł
55 minut temu, Gość Bitwa o kisten napisał:

Albo z wami jest coś nie tak, albo musze se kupić okulary. Nie wiem jak w innych rejonach, ale w "Warce" jest na drzewach tak: dobrze lub bardzo dobrze lub klęska urodzaju. Wystarczy się przejechać drogą Białobrzegi-Warka , Warka- Góra Kalwaria. Mówimy o wiśniach nasadzonych na rowach, po płotach i pryskanych okazyjnie. U mnie też jest ok, na pewno więcej niż rok temu i to sporo. Więc,  Piotrek rzuci wam cenę 4 cebuliony na start, zobaczy, że platonów brakuje a chłopki zaczynają się o nie szarpać na skupie i pójdzie parter na cenę 30/70% z z pracownikiem. Tak to widzę, niestety. Z  jopkami to samo, nima nima a jednak są

Nie odbieraj sensu życia marzycielom w gumiakach

Ciągle czekają na ich rok i dosadzaja bo nie rozumieją prostej sprawy

Żeby zapłaciło musi być za mało aciagle jest za dużo

Więc dalej będzie za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość po zamiatane
W dniu 11.06.2024 o 07:09, Gość Xyz napisał:

 

Ale plankton wyje do księżyca..w tym roku nie dla psa kiełbasa po handlować to możecie sobie pestka w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaka piękna katastrofa

Cała Europa wymarzła więc bajki o nadprodukcji możecie sobię w tym sezonie włożyć w cztery litery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żywiec
6 godzin temu, Gość Piotrek z Kozietuł napisał:

Nie odbieraj sensu życia marzycielom w gumiakach

Ciągle czekają na ich rok i dosadzaja bo nie rozumieją prostej sprawy

Żeby zapłaciło musi być za mało aciagle jest za dużo

Więc dalej będzie za darmo

Jedź do Warki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek z Kozietuł
37 minut temu, Gość Żywiec napisał:

Jedź do Warki

Jak wrócę z Radomia....ale nie wybieram się tam

To wy do mnie przyjedziecie po prośbie a ja łaskawie kupię te wasze wiśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bum.i po.wisniach
2 godziny temu, Gość Piotrek z Kozietuł napisał:

Jak wrócę z Radomia....ale nie wybieram się tam

To wy do mnie przyjedziecie po prośbie a ja łaskawie kupię te wasze wiśnie

Do mogielnicy masz blizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekin
2 godziny temu, Gość Piotrek z Kozietuł napisał:

Jak wrócę z Radomia....ale nie wybieram się tam

To wy do mnie przyjedziecie po prośbie a ja łaskawie kupię te wasze wiśni

Rybeńko w tym roku nie nastawiaj się bardzo na zakupy bo z planktonem nikt bardzo nie będzie chciał gadać . odpuść rok i może agrestem się zajmij to jest twój przedział cenowy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sraczkomat

wiekszość ogłoszen na IGRIT ze kupie wisnie jest dla podpuchy wystawiaja cena 6-8 pln a jak dzwonisz ze chcesz kupic to albo jedzie albo nie dojechala albo kierowca do rowu wjechal a najlepszy był pacient co chcial sprzedać po 5 pln to ze kierowca sraczki dostał na grancy i słuzba celna go zawrociła bo za długo stał...ludzie to k**wa maja fantazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...