Skocz do zawartości

Cena wiśni 2024


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chłopiskozjajami

maja rozmach skurczybyki...w europie wisnia chodzi po 9pln i jej jeszcze nie ma a cesio wystawił 3,5pln to ile on chce mieć  w tym roku 200% bicia na kilogramie ?jak  marża w sklepie jak jest 20% to już jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bum i po wisni:)
5 godzin temu, Gość Ziemia woda taka sutyacja napisał:

Już jest parter, 8 zł za 2,5 kg

taaaa parter masz tylko u czesia macierzynskiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kurzajka.bez.jajka
2 godziny temu, Gość kaczka napisał:

czesio macierzynski wyszedl z cena na mrozenie 3,5pln:)czesiu podnieś sie z cena na stronie bo konkurencja ci koło pióra robi żebyś nie obudził sie z nóżką w nocniku

ja bym proponował zeby na stronie ceny nie zmianiał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 9÷2
3 godziny temu, Gość chłopiskozjajami napisał:

maja rozmach skurczybyki...w europie wisnia chodzi po 9pln i jej jeszcze nie ma a cesio wystawił 3,5pln to ile on chce mieć  w tym roku 200% bicia na kilogramie ?jak  marża w sklepie jak jest 20% to już jest dobrze

Przecież mieszkasz w Europie to sprzedaj po 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czesio
2 godziny temu, Gość bomba.gleba.9 napisał:

ja bym osobiscie obstawiał że czesław na stronie znów obniży dziś  cene a wszystkie portale beda sie rozpisywały że wisnia zalicza spektakularną glebe:)

Już obniżona było 4 jest 3,5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tadeusz
4 godziny temu, Gość Mateusz napisał:

Dobrze że wyrwałem wszystkie wiśnie, nie chcą płacić to nikt ich nie będzie dorabiać

To ile powinno być żeby było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
W dniu 26.06.2024 o 11:16, Gość Czesio napisał:

Już obniżona było 4 jest 3,5 

Niech sobie w d... wsadzić 3,5 ,już dzwonią i proponują 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czesio
1 godzinę temu, Gość czechosław napisał:

czesiu a coś ty sie zawiesił juz na mrożenie 5 placa a u ciebie nadal 3.5

To jest taka strategia wystawiam cenę później obniżam chłopy w panice,że tanieje zapieprzają od 4 rano do wieczora i w ten sposób można się o kupić po taniości zawsze działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zdezorientowany
1 hour ago, Guest Czesio said:

To jest taka strategia wystawiam cenę później obniżam chłopy w panice,że tanieje zapieprzają od 4 rano do wieczora i w ten sposób można się o kupić po taniości zawsze działa

Czesiu takie cyrki to może i dzialaja ale tylko jak jest sporo towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nok

Słynny na całą Polskę Czesław dziś wystawił 3zł za PW.. mając na uwadze że żadna tłocznie nie przestawiła się jeszcze na wiśnie towarek pewnie do chłodni i liczenie na zarobek.. 🤑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Ceny cenami,powiedzcie ile chcą Ukraińcy za rwanie bez ogonków?Ile płacić jeżeli gęsta wiśnią?w tamtym roku było 0,80zl/kg,w tym gdzie rzadka to słyszę,że ktoś dał 1,50zl/kg,niewiem ile narwali za te 1,50zl,ale przy gęstszej to myślę,że 1zl to max dla Ukraińca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filozof
1 godzinę temu, Gość Marek napisał:

Ceny cenami,powiedzcie ile chcą Ukraińcy za rwanie bez ogonków?Ile płacić jeżeli gęsta wiśnią?w tamtym roku było 0,80zl/kg,w tym gdzie rzadka to słyszę,że ktoś dał 1,50zl/kg,niewiem ile narwali za te 1,50zl,ale przy gęstszej to myślę,że 1zl to max dla Ukraińca.

Ja mam zamiar dać 1 zł. Wiśnia w miarę gesta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janek.szmigłowiec

Dlaczego portal ... konkurencyjny zawsze przedstawiał dwie firmy z cenami MD i eko a teraz co? Tylko eko? a o Czesiu zapomniał? To jest jedna manipulacyjna mafia.popraw się moderator bo "generalnie" ja już pisałem wcześniej jak już ci się tematy po kończyły o traktorach to zacznij czołgi porównywać z Ukrainy a później bombowce.

 

----

Te uwagi proszę kierować do tego portalu i do tego moderatora na tamtym forum a nie tutaj.
Temat nie będzie kontynuowany.

Administracja Forum IGRIT.pl

Edytowane przez Sebastian Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Platon
7 godzin temu, Gość Filozof napisał:

Ja mam zamiar dać 1 zł. Wiśnia w miarę gesta

tyle to nie dawaj bo czesio zaraz na stronie zjedzie na 2pln i co ci zostanie...daj 60gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...