Skocz do zawartości

pietruszka


Gość ala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Darson66669

Koper dlatego napisałem że się nie opłaca jej zbierać..Jak by nie przekraczała to najpewniej by ją kopal a ja się nie nasmiewam tylko mi szkoda że taki towar się zmarnił bo sam jak bym miał mniej to bym kupił na pniu parę ha a sam swoją ledwo wytargalem z tego jesiennego błota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Na tą świeżo kopaną to pewnie narzekają Ci co trzymają w chłodni od jesieni i boją się, że ta świeża im całkowicie handel popsuje. Niestety Panowie czas się przebudzić, prawda jest taka, że pojawiło się dużo pietruszki kopanej na bieżąco, masa jest jeszcze w polu do kopania. A co do pisania, że zgnita itd. to zgadza się, są pola i regiony gdzie nie ma co kopać ale są też osoby, które oferują teraz na prawdę ładny towar - świeżo wykopany.

 

Wiem co mówię bo od jakichś 3 tygodni kopiemy swoją i kupujemy prosto z pola i żaden klient nie ma zastrzeżeń co do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szczepanitoo

Nie ma co się łudzić, że będzie lepszy. Nasadzeń i zasiewów u mnie chyba nawet więcej niż w tamtym roku. Każdy chce odbić słaby sezon a co z tego wyjdzie to zobaczymy na jesieni. Jeśli pogoda będzie sprzyjać to słabo widzę ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość darson66669

zgadzam sie ze szczepanito każdy chce sobie odbic zeszły rok i nawet zwiększają produkcje i do listy tych bezcennych warzyw jeszcze będzie można ziemniaka dopisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...