Skocz do zawartości

Bariery w procesie zakupowym - ankieta


A_2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, moja córka realizuję pewien projekt badawczy na uczelni i byłbym wdzięczny za udzielenie kilku odpowiedzi w ankiecie. Nic nie trzeba pisać :) wystarczy zaklikać w kilka odpowiedzi, tutaj pod tym linkiem znajduje się ankieta: https://www.profitest.pl/s/55502/iDIyUs4E 

Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
3 godziny temu, A_2 napisał:

Cześć, moja córka realizuję pewien projekt badawczy na uczelni i byłbym wdzięczny za udzielenie kilku odpowiedzi w ankiecie. Nic nie trzeba pisać :) wystarczy zaklikać w kilka odpowiedzi, tutaj pod tym linkiem znajduje się ankieta: https://www.profitest.pl/s/55502/iDIyUs4E 

Z góry dziękuję.

 

Razem z córką jelenia szukacie? Takie mądre dzieci że wywróciły spokój w Polsce robiąc sobie nocną rozrywkę a teraz od tego znienawidzonego motłochu pomocy potrzebujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość elzbieta napisał:

Razem z córką jelenia szukacie? Takie mądre dzieci że wywróciły spokój w Polsce robiąc sobie nocną rozrywkę a teraz od tego znienawidzonego motłochu pomocy potrzebujecie?

Ela, byś się zdziwiła - po tej samej stronie jesteśmy!! :) A nie sądziłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
4 godziny temu, A_2 napisał:

Ela, byś się zdziwiła - po tej samej stronie jesteśmy!! :) A nie sądziłem!

Napisałam przeprosiny zaraz po ukazaniu się wpisu ale nie zostało opublikowane mimo tresury cenzora z obrazkami. Widocznie ta opcja nie jest obsługiwana bo nie należy do bajora Kołodziejczaka. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, A_2 napisał:

Cześć, moja córka realizuję pewien projekt badawczy na uczelni i byłbym wdzięczny za udzielenie kilku odpowiedzi w ankiecie. Nic nie trzeba pisać :) wystarczy zaklikać w kilka odpowiedzi, tutaj pod tym linkiem znajduje się ankieta: https://www.profitest.pl/s/55502/iDIyUs4E 

Z góry dziękuję.

 

Temat został wydzielony bo się zrobił zbyt duży offtopic

2 godziny temu, Gość elzbieta napisał:

Napisałam przeprosiny zaraz po ukazaniu się wpisu ale nie zostało opublikowane mimo tresury cenzora z obrazkami. Widocznie ta opcja nie jest obsługiwana bo nie należy do bajora Kołodziejczaka. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

NIe wiem o czym Pani pisze - nic nie zostało usunięte, może się jednak nie przesłało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elzbieta
37 minut temu, Sebastian Pawłowski napisał:

Temat został wydzielony bo się zrobił zbyt duży offtopic

NIe wiem o czym Pani pisze - nic nie zostało usunięte, może się jednak nie przesłało

Być może że tak jest, nie mam kopii więc pozostało mi przeprosić cenzorów, to właśnie czynię. Zdziwiło mnie bo wpis był w bardzo przyjaznym tonie i nie było podstaw do blokady. Przepraszam za zbyt pochopną ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...