Skocz do zawartości

Zdanie prawa jazdy na kat. D


Gość Marek_M

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno nie ja robiłem C+E jeżdżę samochodem prawie 20 lat i to dość sporo a egzamin tak wejsc z marszu to nie jest tak łatwo zdać tak jak powiedział mój instruktor to raczej małpowanie niż jazda np. na rondach czekasz na wjazd jak masz pewność ze nie wymusisz bo w przeciwnym razie wysiadka da ci po hamulcach i koniec a w zyciu juz by ktos chciał wyjsc i nałożyc ci za to ze zatrzymujesz ruch a znów za wolna jazda tez może cie oblac bo jestes nie zdecydowany tak zle i tak nie dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Faktycznie jazda z egzaminatorem nie odzwierciedla tego jak w rzeczywistości będzie się jeździło po drogach. Ba! Praktycznie nikt tak nie jeździ - dobrze jest to widoczne po tych ciągłych wyprzedzaniach L-ki, mruganiu światłami, trąbieniu czy wymownym gestom.

Jest na to przysłowie - zapomniał wół jak cielęciem był. Zacząłbym od nauki przepisów, wbrew pozorom to twardy orzech do zgryzienia, bo wiele pytań jest podchwytliwych. Ucz się z takich serwisów jak http://www.ltesty.pl/testy/- masz tam aktualną bazę pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Na pewno musisz troche poćwiczyć i wtedy zobaczysz ile jeszcze musisz poćwiczyć. Przygotuj sie tylko porządnie do egzaminu teoretycznego. Polecam naukę online. Są różne stronki internetowe z aktualnymi pytaniami. Tu link do jednej z nich https://www.prawo-jazdy-360.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...