Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Obornik

Taaa jak jakiś rolnik mą żal ze w sklepie po tyle A na giełdzie tyle to jaki problem niech uderza z ofertą do sklepów. Wolny rynek A nie płakać na forum. Tylko pomyśleć i już lepsza kasa haha. Powodzenia w probach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyra

Taaa jak jakiś rolnik mą żal ze w sklepie po tyle A na giełdzie tyle to jaki problem niech uderza z ofertą do sklepów. Wolny rynek A nie płakać na forum. Tylko pomyśleć i już lepsza kasa haha. Powodzenia w probach

 

tak się składa kolego ze stoimy z szwagrem pod Biedronka i dobrze na tym wychodzimy, nie ilosci tirowe sprzedajemy ale wole miej i za dobra cene sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obornik

Kolega A czy ja mówię że się na tych sklepach źle wychodzi. Mówię tylko że jak komuś żal dupe ściska to niech jedzie zawieźć i próbuje szukać jakieś źródła zbytu A nie na forum. Nikt mu po te 5 zł przecież nie każe sprzedawać? Jak nie chce to niech włączy tv ogląda powtórki euro A ziemniaki sprzeda jak stwierdzi że się mu opłaca A nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyra

Kolega A czy ja mówię że się na tych sklepach źle wychodzi. Mówię tylko że jak komuś żal dupe ściska to niech jedzie zawieźć i próbuje szukać jakieś źródła zbytu A nie na forum. Nikt mu po te 5 zł przecież nie każe sprzedawać? Jak nie chce to niech włączy tv ogląda powtórki euro A ziemniaki sprzeda jak stwierdzi że się mu opłaca A nie narzeka.

 

Dobrze gadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błaszki

Ale rolnik nie ma w sobie spokoju(nie każdy) jak zajedzie na giełdę to nie czeka ani chwili i sprzedaje za ile kto da jak wjedzie 10 takich to po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc

 bawi sie wróblew  najbogatsza gmina w polsce najwiecej jest  john dere i grimme na polske   ziemniak drozeje małe wydajnosci  niema ziemniaka  kolejka pod sklepem za alkocholem pod  sam skup eurpolu ile tu dzisaj gorzały  poszło

to dlatego sprzedaja tak tonio bo sa bogaci ale to juz tak od lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolas

dzisaj w łodzi na ziazdowej  po 4 zł odawają ziemniaka  15 kg co ci idioci pałują cene

 

Idioci, to mało powiedziane, przeciez za jeden worek to nawet na dojazd nie starczy. tylko na wino marki wino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemniaczany

kraków powstaje duzo barów gastronomi na przyjazd na swiatowe dni młodziezy w krakowie bedzie ostre branie ziemniaka

 

eee tam, ludzie już ziemniaków tyle nie jedza i to jest problem. tak jak ktos napisał na dniach młodziezy bedzie serwowana kielbasa z chlebem wiec nic to nam lepiej nie zrobi 

areał zmnijszyc trzeba to cena sie poprawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andzej

jeszcze pare dni kraków bedzie bardzo duze branie na ziemniaka swiatowe dni młodziezy a młodziez przyjedzie pare milionów młodziezy ziedzą kupe ziemniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

A ja tam się nie przejmuje, idiotami co siebie nie szanują, wydajności nie ma i każdy o tym wie że do wzrostu ziemniaka i jakich kolwiek warzyw jest potrzebna ustabilizowana i w miare wysoka temperatura oraz woda. Wodę mamy ale temp nie to może pod te kretyny co po 4zł oddawaja pod fliseliną je trzymają że im tak narosło i kopią bo im z rajek wychodza ziemniaki. :D :D0dash2.gif.0suicide.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik z wielkopolski

Popieram "rolnika" . Dla mnie sprzedawanie na siłę za grosze ziemniaków na początku sezonu jest kompletnym idiotyzmem. I najczęściej w jakiś zbiorowy, sprzedażowy amok wpadają Ci najmniejsi...  Ma do wykopania do zimy 5 czy 10 hektarów a nie może zrobić 3 dni przerwy ze względu na chwilowy dołek... Za darmo oddać do zimy jeszcze zdąży, więc po co robić to dzisiaj? Ja uprawiam blisko 100 ha ziemniaków, sprzedałem zaledwie 15 i co kilka dni mam pauzę... Nie ma promocji na marketach, nie ma normalnego ruchu, nie ma normalnych w danym momencie cen to nie kopie. Nigdzie nie jest powiedziane, że muszę 2 hektary dziennie sprzedawać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kujawiak

popieram Was chlopaki po co kopac codziennie i na siłe sprzedawac jak niema ceny, jak by jeden drugi i nastepny by nie kopal tak czestot o by zaraz cena podskoczyla bo by mniej towaru bylo na gieldzie a tak to kipia codziennie i towaru jest za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romek

ziemniaki kopie u mnie jest wydajnos 40 ton juz teras niemoge przekopać ale ja wale 40 ton obornika na chektar ziemniak przyrasta i nie bede trzymał do jesieni bo ziemniaka bedzie w tym roku rekordowo i cena spadnie do 2 zł  zobaczycie w sirrpniu cena bedzie na dnie  a tak wykopie i bedzie z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc

ziemniaki kopie u mnie jest wydajnos 40 ton juz teras niemoge przekopać ale ja wale 40 ton obornika na chektar ziemniak przyrasta i nie bede trzymał do jesieni bo ziemniaka bedzie w tym roku rekordowo i cena spadnie do 2 zł  zobaczycie w sirrpniu cena bedzie na dnie  a tak wykopie i bedzie z głowy

a zarobic nie chcesz daj za darmo to nawet nie bedziesz musial kopac bedziesz mial z glowy i bez roboty czlowieku zastanow sie co piszesz spadnie ale snieg chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...