Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Za darmo to mogę handlarzowi ale w mordę dać. A ja za 8złociszy sprzedaje. I mam w d*p...e nie będę pracował za darmo, a jak miałbym tyrać to rzuciłbym to i do roboty iść, Pracy  jest ile się chce i jaką się chce i kasa też nie zła. Także rolnicy kochani sprzedając po 2 złote jesteście zwyczajnie poniżani i w d ryp...ni. Pozdro dla tych co potrafią się cenić reszta spa..ć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy to kopiecie to lepiej za darmo oddajcie w domu i na to samo wyjdzie, i auta nie będziecie męczyć i czasu tracić. Polski rolnik głupkiem jest oj jest. Na zachodzie ziemniaki wymoczyło że od lat nie pamiętają takiej klęski a w Polsce ziemniaki  za darmo. :D:lol: . Czasami to się zastanawiam czy polski rolnik mógł by pracować w kołchozie za darmo. I wiecie co już pracuje tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. I tak pracuje że ma przeżyć, napić się wódy i do roboty od rana do wieczora.I wielkie GGGG z tego ma. Bo co zarobi to zaraz wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to mogę handlarzowi ale w mordę dać. A ja za 8złociszy sprzedaje. I mam w d*p...e nie będę pracował za darmo, a jak miałbym tyrać to rzuciłbym to i do roboty iść, Pracy  jest ile się chce i jaką się chce i kasa też nie zła. Także rolnicy kochani sprzedając po 2 złote jesteście zwyczajnie poniżani i w d ryp...ni. Pozdro dla tych co potrafią się cenić reszta spa..ć 

 

jestem dokładnie tego samego zdania!! brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie  co wy piszecie dać w morde  w polsce spozycie spadło ziemniaka jest urodzajny rok wszystkie sadzeniaki były na wiosne wykupione w centralach  i cena niska ziemniak nie schodzi za duzo  nasadzone zaczyna sie opusczanie ceny kto opusci tanio ten sprzeda i cos sie mu wróci a kto nie zostanie i wyzuci i nie bedzie mił nic fige z makiem tylko nakłady miał a z czego dokładać  zeby na wiosne w pole wyjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Widać że nie umie czytać ze zrozumieniem a ja i tak mam wszystko kontraktowane i nie muszę się o nic modlić. 

 Ziemniaków nie jest tak wcale dużo , niektóre odmiany słabiej sypią niż w tamtym roku ale są grubsze.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tej nierównej walce.

Edytowane przez IGRiT
usunięto wyzwiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stanisław

u mnie ziemniaki sypią bardzo dobrze wydajnosć 40-50 ton z ha to jest jak kopalnia nie moge przekopać walą sie całą tasmą   daje 40 ton obornika na hektar  dasz gnój to sie na polu nie bój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyrlandja

ile lat można dokładać i pracować świątek piątek i w niedzielę po 14 godzin ziemniaki tanie warzywa za grosze a o jabłkach już nie wspomnę pozdro dla wszystkich niezłomnych rolników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryszard

Sadziłem kiedyś po 10ha teraz 0,5ha. Lekcje odrobiłem. Sprzedaję po 1zł za kg ,tylko stałym odbiorcą.Pośrednicy u mnie nie kupują.Do uprawy nie dokładam,a jeszcze coś tam zostanie. Sądzę, że w tym roku będę miał większy zysk niż ci co mają po naście ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość patryjota

dawać kosy na sztorc i na belweder ruskiego wk***iają i jest tak jak jest jak bym miał 20000 tys na rękę tak jak te darmozjady w warszawie to kartofle miał bym w d*pie jadł bym suszi i chlał wóde  jak kwaśniewski  w katyniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ole Ole wygraj

za Kwaśniewskiego to akurat z Ruskimi było dobrze jabłka szły kapucha też pyry ładowali co 2 lata nie było tragedii a teraz co? jak się z Rosjanami nie dogadają to markety nasz wykończą będziemy jebacc w polu opaleni jak MURZYNY na leasingi wielkich grup producentów żeby prezesi tych że grup mogli opalać d*py na Balearach wróć Aleksandrze OLE OLE WYGRAJ OLE OLE WYGRAJ NA PREZYDENTA TYLKO TY pokaż im jak należy pić i handlować żeby godnie naród żył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gonic sprzedawczykow w BMW

ziemniaka nie było dużo więcej nasadzone co wy pier**licie? firmy takie jak na Sieradzu i zresztą nie tylko bo więcej jest takich mości Panów w Polsce co potrafią tylko importować bo takie wytyczne daje market, zamknąć granice a cały ten chłam zachodnio europejski pociąć i zezłomować wybrać Aleksa i przytulić się do Rosji :D a jak nie to dalej lecieć na terminach płatności, kredytach i leasingach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytulić się do Mateczki ROsji powiadasz?

heh, jeszcze byś pożałował, jakby Putinowskie oficiery przyszły i gospodarstwo do kołchozu wcielili

 

interesu na ziemniaku w tym roku nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Wróblewa 4 zł płacą  za worek

co ty za głópoty wypisujesz 4 zł ja mam ziemniaka i niemam komu sprzedać chadlaze  płacą 2 zł  trzeba sie zapisać to za dwa tygodnie dopiero wezmnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zapisz sie szybko i jeszcze zaplac mu zeby tylko zabral od ciebie naucz gosciu najpierw sie otografi bo przynosisz wstyd madrym i rozwaznym rolnikom

ty rozwiniety rolniku urodziłes sie i miałes wstyd na wieszchu  prawda jest taka na sieradzu ziemniaka niema kto kupic  2  zł worek ziemniaka ciezko sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...