Skocz do zawartości

Ceny Jabłek z punktu widzenia kupca z Rumunii


Gość Andrej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrej

Witam
Pobalowalem z moim rumunem przez dwa tygodnie jablka dowalil w ciul z austri i pyta sie czy jest szansa kupic
W polsce ja mu tlumacze ze slabe szanse bo prawdopodobnie z tego co slysze po niedzieli 3 zl to bedzie
Malo mnie to wisi bo jak bym byl madry i ustalil z nim muj zarobek w procentach to im drozsze jablko
Tym wiecej bym zarabial a ja sie zgodzilem na 15 gr zarobku i nie daje mi zarobic wali jabka z austri i
Holandi .
Mam taki problem i moze mi ktos podpowie jak mam zalatwic miesiac temu zaczalem skupowac jablka
Cena byla 90 gr / 1 zl ja zarabialem 15 gr i bylo ok spotkalem taka kobiecine  prosila sie wez pan
Jablka bo mam zwykla chlodnie i zaczolem brac zaczela mnie walic w rogi od poczatku za kazdym razem
Brakowalo kg doszlo do tego ze wziela pieniadze za 8 ton a zaladowala 5 mnie rumun placi 15 gr
Za dostarczone jablko ostatni raz wziolem od niej 34 skrzyn i jak doszlo do zaplaty to chciala
Mi podniesc 5 gr dla mnie dane slowo jest swiete i nie dalem jej wiecej o te5 gr bo nie mial bym
Na flaszke a ja na koniec tygodnia pije bardzo droga wodke tak mi zalecil doktor
Zajechalo jablko do rumuna i mi dzwoni ze jablko jest nie sortowane i zebym porozmawial
Zeby dala po 10 kg na skrzynie i oddala pieniadze za 350 kg po 1 zl i jest ok
Dzwonie do kobieciny zaczela mnie wyzywac ze ja jestem kombinatorem a rumun to jest zlodziej
Chociaz facet nigdy nie byl w polsce nie wiem skad ma takie informacje i ze ona nie odda pieniedzy
Traf chcial ze ona miala jeszcze iles tego jablka do sprzedania i chciala zebym podstawil jej
Skrzynie i nie wziela zastawu za 34 skrzynie i teraz nie wiem czy mam jej przywiez te skrzynie
Czy ona pojedzie sama do rumuni mnie powiedziala ze nie mamoczym z nia rozmawiac
Mialem jeszcze jeden przypadek na ogloszenie odpowiedzial ktos ktomial komore princa
Do sprzedazy chcial400 zl za skrzynie zaladowalem pierwsze 6 skrzyn zawiozlem zeby
Rumun zobaczy bo ja jestem neptyk i frajer i nie znam sie na jablku i powiedzial ok
Przyjechalem ze bierzemy 3 tiry powiedzial ze podrozalo do 420 dzwonie do rumuna
Kazal brac podstawilem samochod nie chcieli ladowac dopoki nie zobacza pieniedzy
Przyjechalem z lublina i dalem im 10 tys zeby zaladowali i pojechalem bo w tym dniu
Ladowalem jeszcze 3 tiry i nagle zaczeli dzwonic jezeli ja nie przyjade natychmiast i nie
Zaplace bo jablko tak gwaltownie drozeje to oni zdejmuja powiedziale zeby zdjeli jablko
I przynajmniej zostawili za te 10tys zaplacone ja nie mialem mozliwosci przyjeczec
Ani nie jest dla mnie az takie wazne te 15 gr i panowie sadownicy zdjeli jabka
Wygnali kierowce rumuna i po ciezkim nagabywaniu oddali mi te 10tys
Bo chcieli jeszcze wyrownanie za te 6 skrzyn wzietych i zaplaconych 10 dni
Wczesniej
Teraz nie wiem co mam robic na razie zaladowalem tira czeresni z rumuni i tira truskawek
Bo jak tak drozeja jablka to mysle ze moze chociaz na tym zarobie
Jezeli macie jakies odpowiedzi jak powinnem postepowac prosze o uwagi
Pozdrawiam wszystkich
Andrej

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrej

Panowie obudzilem sie i mam koszmary ustalilem z rumunem ze bedzie mi placil po 5% za kazde kilo

Jak bedziecie sprzedawac po 3 zl to dalej bede zarabial 15 gr za kilo i bede mial na koniec tygodnia

Na flaszke a jak zejdziecie do 2 zl albo nizej to znow mnie w ciula zrobicie rumun kaze mi ladowac

20 tirow po niedzieli blagam was podniescie cene na 5 zl i bedzie cacy i dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Panowie obudzilem sie i mam koszmary ustalilem z rumunem ze bedzie mi placil po 5% za kazde kilo

Jak bedziecie sprzedawac po 3 zl to dalej bede zarabial 15 gr za kilo i bede mial na koniec tygodnia

Na flaszke a jak zejdziecie do 2 zl albo nizej to znow mnie w ciula zrobicie rumun kaze mi ladowac

20 tirow po niedzieli blagam was podniescie cene na 5 zl i bedzie cacy i dla mnie

czy robisz też inne usługi dla rumuna ? :wub:  :wub:  prosze nie zaśmiecaj tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Andrej niech sie zgłosi do programu Trudne Sprawy :D  wezmą cie koleżko na bank i jeszce na drogą wódke dostaniesz. Albo pisz normalnie albo wcale bo tego belkotu sie czytać nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrej

Dalem ogloszenie ze kupuje jabla telefony sie urywaja proponuja po 1.2 czy to prawda ze sadownicy sie uwzieli

I zmowili zebym nie zarobil jak przeszlem na procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrej

nie wiem czy sie na Ciebie uwzieli:P

ale na moje oko cena bedzie oscylowac wkrotce w okolicach 1,5zl/kg, na powrot do 2zl osobiscie nie wierze-ale jest to moje zdanie. wazne aby jablko szlo, bo jak stanie to nie bedzie dobrze.

a co do przymrozkow i tego co bedzie na jesieni, to okaze sie ostatecznie po "janie", narazie mozemy sobie wszyscy powrozyc z "fusow".

 

Jestem z okolic grojca czyli znam sytuacjie w wiekszosci gmin w powiecie z rozmow ze znajomymi i sytuacjia jest bardzo rozna zaleznie od polozenia poszczegolnych dzialek, miejscami na nizszych dzialkach naprawde nic nie bedzie, na wyzszych bedzie mniej, na odmianach pozniej kwitnacych rowniez powinno byc ok, wiecej info bedzie mozna powiedziec po opadzie-do zbiorow jest jeszcze bardzo daleka droga (grady, susza itp).

Mnie chodzi tylko o to ze jestem swierzy w handlu jablkiem i nie wiem jaka metode obrac zebym zarabial

Bo na jablku kupowanym ze sloweni austri czy holandi nic nie zarabiam

 

I strace kontrahenta nie chce miec sytuacji ze zaplace za jablko pojade po reszte tirow i jakis madry

Sadownik zruci mi jablko i wygoni tira z jego podworka i ja bede sie prosil zeby oddalmi pieniadze

Za zaplacone jablko

Dla mnie jezeli jest jablko po 1 zl i kaze mi kupowac rumun kupuje

Jezeli jest po 1.8 i kaze kupowac kupuje

W tej chwili kazal mi skupowac po 1.5 dalem ogloszenie i po niedzieli mam podstawic

10 tirow i z rozmow wynika ze nie bede mial problemow ze skupem

Reszte pozyjemy zobaczymy

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witczaku

Ale oszust takie bzdury pisze ze płakać się chce oszukuje na cenie i umawia się ze będzie brał całego tira a potem bieze jedna skrzynio paletę. Znajomy z Kobylina już zgłosił go na policję bo go oszukał na duża kasę , uważajcie na niego ja go olalem potym jak zaczol kręcić z cena i ilością towaru , będę miał jego dane jutro to napisze wam kogo omijać , a wdodatku to jest pijak i plotkarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrej

Ale zabolalo kiedy pani pojedzie po te skrzynie do rumuni bo ten rumun czeka zeby zabrala pani swoje
Smieci szkoda ze nie napisalas kobicino ze jeszcze i kobieciaz moje dane sa dostepne jezeli ktos
Chce niech mi wysle maila i wysle swoje dane ze zdjeciem a wszystkie takie przekrety jak

Tylko na przelew jezeli ja za gotowke ktora zaplacilem za smieci zostalem przekretem to moze
Traficie w koncu na uczciwych ktorzy robia przelewy
Temat jest o cenie jablka ja podaje cene jablka w jakiej kupuje moge przeslac i faktury zakupu
Od ludzi ktorzy wystawiaja faktury a od przekretow co biora tylko kase i nie wystawiaja faktor
Nie mam jak pokazac faktur

Bo byly ladowane tiry u niego w bodzewie i beda ladowane mozesz sie skontaktowac z wielkim gospodarzem
Z pawlowic ktoremu jabka drozeja po zaplaceniu na wynajetym tirze mezesz podac muj nr tel
I pollcja mnie odszuka poco straszyc i opisywac glupoty
Ja pisze prawde nikogo sie nie wstydze i nie boje omijam przekretow z daleka dlatego nie mam jak ci odwiez
Skrzyn zreszta rumun mi wszystko wyplacil ty powiedzialas ze nie oddasz mu 300zl
Za smieci i dla mnie jest jasne ze nie oddasz mi kasy za niedowiezione 3 tony jablka
Posdrawiam wszystkich uczciwych sadownikow i handlujacych

Edytowane przez IGRiT
Usunięto numer telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrej

No to wlasnie cena jabka wynika z tego kto handluje jak szla cena do gory

To i 1.2 bylo malo 1.5 by sie chcialo a jak chcialem 1.5 placic to wszyscy

Mowili 2 i w gore a jaka jest cena realna i mnie dzisiaj interesuje rozmawiam

Z ludzmi od ktorych bralem piekne jablko po 90 gr i dalej chca ze mna handlowac

A sa i tacy co wwalili mi smieci po 1 i wypisuja glupoty ze jestem pijakiem

Tylko ciekawe jak misie to udaje ze pije caly czas jezdze samochodem

I kupuje jak wielu uczciwych za gotowke

Wiem ze na aktualne ogloszenie o zakupie jablka mam bardzo

Duzo telefonow sytuacja sie normalizuje ja mam prikaz skupu po 1.5

I zamowilem juz tiry jak pojdzie cena w dol to skupie jak pojdzie w gore

Tiry zaladuja co innego bo wozimy nie tylko jablko

Mam pytanie do administratora czy to co teraz napisalem to jest

Odpowiednie czy nie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrej, czy tam Adrian, pisz konkretnie, jakie są ceny, po ile kupujesz, jak chcesz zrobić wywód o historii swojego biznesu to załóż nowy temat. Twoje wypowiedzi są niekonkretne i cięzko się je czyta bo są też nie gramatyczne, wyglądają jakbyś nie pisał ich na trzeźwo! (bez urazy tutaj ale takie są realia)

 

Zakładam nowy temat z Twoich wypowiedzi i paru odpowiedzi na Twoje wypowiedzi. Jak masz propozycję zmiany tytułu tematu to pisz (najlepiej w prywatnej wiadomości na forum lub w e-mailu aby nie zaśmiecać forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Adrian

Ja nie handluje i nie jestem ani handlarzem ani sadysta mam firme posrednictwa handlu

Jezeli mi kaze ktos kupowac przemysl w kartony i placi prowizje ktora u mnie jest stala

10 gr to przesyla mi kase i ja lasuje tiry okolo 6-10 ladujemy w tej chwili tygodniowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Takim jak Ty to nie powinno dawac sie dostepu do internetu... Nie jestes handlarzem ale firma handlowa juz masz?

Ja firme handlowa to mialem wczesniej jak takie sadysty jak ty odkryly ze istnieje internet i zanim odkryli

Ze nie tylko sadysty moga z niego kozystac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

To prawda. Tylko to poobijane schowali i też go kupujecie :-) Tylko ciekawe jak kupicie to po mrozowe :-(

Ten moj rumun ma 50 ha sadu jablko piekne i mowi zeby mo szukac frajerow w polsce co im pomarzlo jablko w chlodni

I bedziemy im sprzedawac wojek putin powoli przyzwyczai narod do wiekszego spozycia gorzaly i mniej jabca beda brac

Zreszta do droznego nie chcecie wozic i jakos to budiet .ja wiem ze madrale zaczna wyliczac ile jablka zostalo

Ile przemarzlo w austri holandi itp a mnie to wisi rumun nie kaze placic za jablko

Wiecej jak 1 zl i mam tyle tel czy jeszcze kupuje ze nie nastarczam podstawiac tiry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moj rumun ma 50 ha sadu jablko piekne i mowi zeby mo szukac frajerow w polsce co im pomarzlo jablko w chlodni

I bedziemy im sprzedawac wojek putin powoli przyzwyczai narod do wiekszego spozycia gorzaly i mniej jabca beda brac

Zreszta do droznego nie chcecie wozic i jakos to budiet .ja wiem ze madrale zaczna wyliczac ile jablka zostalo

Ile przemarzlo w austri holandi itp a mnie to wisi rumun nie kaze placic za jablko

Wiecej jak 1 zl i mam tyle tel czy jeszcze kupuje ze nie nastarczam podstawiac tiry

Schowalismy przemysł pogradowy i zamiast 0,30 gr na jesieni, teraz są tacy co po 1zl za niego płacą. Pozdrowienia dla Ciebie i Twojego Rumuna :-) :-) :-) :-)

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Drodzy czytelnicy tego forum i ci co czytają prawda jest taka iż człowiek który podaje się za Adriana czy Andreja to ten sam krętacz który nie ma swojej kasy tylko dorabia się na cudzej,nie ładuje po 20 tirów tylko po dwa max w tygodniu jak mu rumun wyśle kasę. Nic innego nie ładuje bo na niczym się nie zna ,czy kiedy kolwiek  zapłacił gotówkę osobiście czy każdy czekał na przelew.Pytanie od kogo była kasa bo jego d*pa groszem nie śmierdzi,a mogą mieć problemy ci co mu sprzedawali towar bo nawet nie wiedzą że i tu go przedstawię Pan Mirek wystawia Faktury na nich bez ich wiedzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Schowalismy przemysł pogradowy i zamiast 0,30 gr na jesieni, teraz są tacy co po 1zl za niego płacą. Pozdrowienia dla Ciebie i Twojego Rumuna :-) :-) :-) :-)

Schowalismy czyli kto ty z kobita ty z drugi. Madralem wyjasnij jak wam udalo sie schowac

I jak wam sie udaje sprzedac przemysl po 1 zl wyjasnij mi bo jestem zielony w temacie a temat

Ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...