Skocz do zawartości

Ceny Jabłek z punktu widzenia kupca z Rumunii


Gość Andrej

Rekomendowane odpowiedzi

Schowalismy czyli kto ty z kobita ty z drugi. Madralem wyjasnij jak wam udalo sie schowac

I jak wam sie udaje sprzedac przemysl po 1 zl wyjasnij mi bo jestem zielony w temacie a temat

Ciekawy

Spójrz w karton tego jabłka co go teraz po 1zl kupujesz, to zrozumiesz. Zielony to Ty jesteś, czytając Twoje wypowiedzi i sposób w jaki budujesz zdania to widać, że prymusem nie jesteś. Kobita? Ja mam żonę, a Ty to może jakiś twór co się "Kobita" zwie.

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Spójrz w karton tego jabłka co go teraz po 1zl kupujesz, to zrozumiesz. Zielony to Ty jesteś, czytając Twoje wypowiedzi i sposób w jaki budujesz zdania to widać, że prymusem nie jesteś. Kobita? Ja mam żonę, a Ty to może jakiś twór co się "Kobita" zwie.

Nie jeden z sadystow ma piekna zone a rogow to niejeden moglby pozazdroscic jak mi mowil moj kolega sergiej

Ja zielony nic nie zauwaze w kartonie odpowiedz jak ci sie udaje z twoja zoneczka zachowac przemysl

I jak udaje ci sie sprzedawac po 1 zl

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JÓZEK

Schowalismy czyli kto ty z kobita ty z drugi. Madralem wyjasnij jak wam udalo sie schowac

I jak wam sie udaje sprzedac przemysl po 1 zl wyjasnij mi bo jestem zielony w temacie a temat

Ciekawy

Panie Arianie daj pan spokój . Zaraz pana ręka zaboli bo już widać że , coś z nią nie tak .Proponuje zmianę ręki.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Adrian

"Dziś za ładne jabłka odmiany Szampion można dostać od 1,80 do nawet 2,00 zł za kilogram. W przypadku Jonagoreda i innych sportów Jonagolda, a także Ligola ceny wahają się w granicach od 1,70 do 1,90 zł za kilogram. W przypadku Red Jonaprince ceny oscylują w granicach 2,00 – 2,10 zł/kg, a w przypadku Idareda w kalibrze 70+ sadownicy mogą dostać od 1,50 do 1,60 zł za kilogram."

Fragment artykułu z wiarygodnego portalu ogrodniczego.

I jak rwanie schodzi jablko jak burze ktore przechodza nad polska pytam sie z ciekawosci

Ten moj rumun mówi ze zechce jeszcze skupic troche jablka

Ja mu przedstawiam sytuacje okreslona przez madrego profesora i wiarygodne media goscia realiste Itp a on sie uparl ze jezeli nie zalatwie mu jablek to przyjedzie osobiscie i skupi 10 tirow po 90 gr

Tak zrobil w zeszlym roku glupi czy cus

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto rzeczy nie związane z tematem. E-mail do Admina Pan zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość non omnis moriar

I jak rwanie schodzi jablko jak burze ktore przechodza nad polska pytam sie z ciekawosci

Ten moj rumun mówi ze zechce jeszcze skupic troche jablka

Ja mu przedstawiam sytuacje okreslona przez madrego profesora i wiarygodne media goscia realiste Itp a on sie uparl ze jezeli nie zalatwie mu jablek to przyjedzie osobiscie i skupi 10 tirow po 90 gr

Tak zrobil w zeszlym roku glupi czy cus

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

 

Z całym szacunkiem Panie Adrianie, ale <ciach>... Pozdrawiam i życzę sukcesów w handlu z Rumunem. Niech mu będzie miło, że chociaż tutaj ktoś raczy go zapisać z dużej litery.  

Edytowane przez IGRiT
Proszę nie prowokować Pana Adriana do pisania dalszych elaboratów i wypowiadać się zgodnie z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Jest dwa posty wyzej dwoch gosci co skupuja maja dobre ceny ja caly czas kupuje w tym tygodniu mam zaladowac

5 tirow ale jak podaje cene w jakiej skupuje admin mi kasuje albo przenosi posty

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rue des

Jest dwa posty wyzej dwoch gosci co skupuja maja dobre ceny ja caly czas kupuje w tym tygodniu mam zaladowac

5 tirow ale jak podaje cene w jakiej skupuje admin mi kasuje albo przenosi posty

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

 

 

Bo takich cen nie ma typie.. Sam pracuje w firmie pośredniczącej i to o jakich cenach mówisz to jest smiechu warte, juz ktos pisal, ty to co najwyzej wozkowym jestes i jaka kwote tam ci kierwoca powie tak klepiesz dalej i powtarzasz . za 80 groszy to przemysl mozna sprzedac a nie te jablka co ty kupujesz, a jak kupujesz jablka po te 80 czy 90 groszy to zostaw do siebie kontakt, to ja ci w karton naszykuje te moje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian
Bo takich cen nie ma typie.. Sam pracuje w firmie pośredniczącej i to o jakich cenach mówisz to jest smiechu warte, juz ktos pisal, ty to co najwyzej wozkowym jestes i jaka kwote tam ci kierwoca powie tak klepiesz dalej i powtarzasz . za 80 groszy to przemysl mozna sprzedac a nie te jablka co ty kupujesz, a jak kupujesz jablka po te 80 czy 90 groszy to zostaw do siebie kontakt, to ja ci w karton naszykuje te moje .

[/quote

Co sie gosciu plujesz z samego rana od poniedzialku ja nie pisze o zadnych cenach bo nie mam takiej mozliwosci

Ja jablka skupuje caly czas i wiem jakie sa realne ceny przeczytaj jeszcze raz odpowiedzialem komus kto

Pytal sie o ceny sa ceny realne i ceny wymyslone przez biznesmenow za dwiedychy

Sa ludzie ktorzy sprzedaja w cenach realnych i sa ktorzy wierza w profesorow i beda trzymac jablka do

Grudnia

Mialem takiego kolege ktory mowil ze na problemy z glowa najlepsze jest udezenie pieta jezeli nie

Ma mozliwosci zrobienia tego wlasna to mozna poprosic kogos najlepiej ukrainca

Pozdrawiam wszystkich

Uczciwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CHAMPAGNE
Bo takich cen nie ma typie.. Sam pracuje w firmie pośredniczącej i to o jakich cenach mówisz to jest smiechu warte, juz ktos pisal, ty to co najwyzej wozkowym jestes i jaka kwote tam ci kierwoca powie tak klepiesz dalej i powtarzasz . za 80 groszy to przemysl mozna sprzedac a nie te jablka co ty kupujesz, a jak kupujesz jablka po te 80 czy 90 groszy to zostaw do siebie kontakt, to ja ci w karton naszykuje te moje .

[/quote

Co sie gosciu plujesz z samego rana od poniedzialku ja nie pisze o zadnych cenach bo nie mam takiej mozliwosci

Ja jablka skupuje caly czas i wiem jakie sa realne ceny przeczytaj jeszcze raz odpowiedzialem komus kto

Pytal sie o ceny sa ceny realne i ceny wymyslone przez biznesmenow za dwiedychy

Sa ludzie ktorzy sprzedaja w cenach realnych i sa ktorzy wierza w profesorow i beda trzymac jablka do

Grudnia

Mialem takiego kolege ktory mowil ze na problemy z glowa najlepsze jest udezenie pieta jezeli nie

Ma mozliwosci zrobienia tego wlasna to mozna poprosic kogos najlepiej ukrainca

Pozdrawiam wszystkich

Uczciwych

 

 

Sam sobie zaprzeczasz, pisałeś, ze po 90groszy skupujesz. Oszuscie i kanciarzu. Naciągać to ty sobie możesz tego swojego rumuna, a nie tutaj nas. Ja napisalem, ze ja tez pracuje w firmie posredniczacej i wiem jakie sa ceny minimalne za towar eksportowy, a one znaczaca przekraczaja 1zł, a ty mi mowisz ze po 90 groszy kupujesz, idz k**wa trollowac gdzie indziej, a nie ludzi tylko wkurwiasz, a jak masz takie jablko eksportowe to podaj swoje dane, ja od ciebie po 1,40 zł/kg w luzie na gotowo 70mm + kupie KAZDA JEDNO ODMIANE I KAZDE ILOSCI jakie tylko posiadasz . 

 

 

Ale ty przeciez zadnych danych ani nazwy "swojej" smiesznej "firmy" nie podasz, bo wozkowemu nic do biznesu szefa. Nie pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Sam sobie zaprzeczasz, pisałeś, ze po 90groszy skupujesz. Oszuscie i kanciarzu. Naciągać to ty sobie możesz tego swojego rumuna, a nie tutaj nas. Ja napisalem, ze ja tez pracuje w firmie posredniczacej i wiem jakie sa ceny minimalne za towar eksportowy, a one znaczaca przekraczaja 1zł, a ty mi mowisz ze po 90 groszy kupujesz, idz k**wa trollowac gdzie indziej, a nie ludzi tylko wkurwiasz, a jak masz takie jablko eksportowe to podaj swoje dane, ja od ciebie po 1,40 zł/kg w luzie na gotowo 70mm + kupie KAZDA JEDNO ODMIANE I KAZDE ILOSCI jakie tylko posiadasz .

 

 

Ale ty przeciez zadnych danych ani nazwy "swojej" smiesznej "firmy" nie podasz, bo wozkowemu nic do biznesu szefa. Nie pozdrawiam !!!

Nie wkurzaj sie az tak mocno bo ci zylka peknie nazwa firmy nic ci nie powie bo moja

Firma nie nazywa sie coca cola bis jezeli jestes taki fachowiec to daj ogloszenie na gieldzie

Ze kupujesz jablka

Co cie interesuje czy jestem wuzkowym czy wujskowym

Mozesz mi podac swoje dane na mireksv.malpa.yahoo.com

I ci zalatwie jablek ile chcesz aby ci szef dal kase

A swoja droga za co ci placi jezeli ty spotrafisz jablka

Skupywac tylko po 2 zl

Jak bym mial takiego specjaliste w swojej firmie to juz

Dawno przeniosl bym go na stanowisko sprzatajacego

I spokojnie jablka jest do oporu

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renaux

Nie wkurzaj sie az tak mocno bo ci zylka peknie nazwa firmy nic ci nie powie bo moja

Firma nie nazywa sie coca cola bis jezeli jestes taki fachowiec to daj ogloszenie na gieldzie

Ze kupujesz jablka

Co cie interesuje czy jestem wuzkowym czy wujskowym

Mozesz mi podac swoje dane na mireksv.malpa.yahoo.com

I ci zalatwie jablek ile chcesz aby ci szef dal kase

A swoja droga za co ci placi jezeli ty spotrafisz jablka

Skupywac tylko po 2 zl

Jak bym mial takiego specjaliste w swojej firmie to juz

Dawno przeniosl bym go na stanowisko sprzatajacego

I spokojnie jablka jest do oporu

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

 

Hahaha, to ja już widzę te twoja 'smieszna firme' co nawet nie ma maila firmowego tylko jakies yahoo. Do nas jak ktos pisze z takiego maila, to nawet wspolpracy nie podejmujemy, ale jak ma sie firme w piwnicy to faktycznie z takich maili sie korzysta i sie zaopatruje jakiegos rumuna w jablko przemyslowe i ruskich w jablko po gradzie. Zal mi cie.. To twoje jablko to na 100% jakos przemyslowa ma, a nie eksportowa.. ale w sumie widac jakie rynki zaopatrujesz.. smiechu warte, nie pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

dzisiaj na igrit ktoś chce kupić itrowe ilości jabłka po 1 zł,a niżej jest ogłoszenie na obieranie po 0,95 zł idared,rozumiecie coś z tego?Piszcie realne ceny jakie można wziąć za jabłko,chyba nie wszyscy już sprzedali.Mnie interesuje najbardziej cena glostera i idareda,sprzedawał ktoś w tym tygodniu?

To jezeli znalazles ogloszenie to dlaczego nie dzwonisz do kupujacego tylko piszesz

Ja skupuje jablko po 1 zlote i mam do oporu i wysylam do rumuni sa tacy co chca po 1.5 i sluchaja sie goscia

Realisty cz madrych doradcow i mowia ze beda trzymac do pazdziernika bo wtedy wyjdzie prawdziwa cena

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Tu jest jakaś administracja żeby tego frajera zbanowała?

 

Idared 1,45/1,50 sprzedaje

Gloster 1,30 niestety nawet... ale nie mam wyboru, mało kto go chce .

 

Wyrazaj sie gosciu kulturalnie bo ci admnin post skasuje

Daj namiary do siebie i jest takich duzo co ci po 1.3 sprzedadza ja mam wyzej podany mail

Wyslij namiar i po 1.2 ci zalatwie do oporu

Pozdrawiam wszystkich uczciwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...