Jump to content

SOLTUM

Partner IGRIT
 • Posts

  13
 • Joined

1 Follower

About SOLTUM

Informacje o Forumowiczu

 • Region
  dolnośląskie

Sposób kontaktu

 • Adres strony internetowej
  www.soltum.pl

Informacje o profilu działalności

 • Zajęcie
  inne

Recent Profile Visitors

4,748 profile views

SOLTUM's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (2/13)

0

Reputation

About Me

 

Jeśli rozpoczynasz współpracę z Klientem, dajemy Ci możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi naszego Partnera, firmy SOLTUM Sp. z o.o. Usługa polega sprawdzeniu wypłacalności przyszłego kontrahenta.

 

Informację mogą Państwo uzyskać dzwoniąc na specjalną Infolinię  utworzoną w firmie SOLTUM Sp. zo.o., wyłącznie dla uzytkowników IGRIT.PL:

71 735 7331

 

 

Windykacja

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie windykacji, specjalizuje się w branży rolnej.

Dysponując specjalistyczną wiedzą prawną w przedmiocie obrotu gospodarczego, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, a także skuteczne działania mające na celu zdyscyplinowanie dłużnika do uregulowania należności.

Stosujemy jedynie zgodne z prawem metody, prowadząc do polubownego rozwiązania spornych kwestii.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami, poszukującymi sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie odzyskiwania długów.

Odszkodowania

          Kolejnym z filarów naszej działalności są odszkodowania. Zajmujemy się pomocą w uzyskaniu rekompensaty z tytułu wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy, błędów medycznych czy szkód majątkowych. Ubezpieczyciele wielokrotnie celowo zaniżają wysokość wypłacanych odszkodowań lub też odmawiają ich wypłaty, powołując się na różnego rodzaju czynniki, które miały mieć wpływ na przebieg zdarzenia i tym samym zwolnić ich z odpowiedzialności.

Dzięki naszym prawnikom, mającym doświadczenie w zakresie odszkodowań z różnych tytułów, pomagamy Klientom w uzyskaniu należnego odszkodowania lub też w weryfikacji jego wysokości. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, rozpoczynając współpracę z Klientem po kompleksowej analizie posiadanej przez niego dokumentacji.

Obsługa Prawna

          Klientom z sektora biznesowego dedykujemy kompleksową obsługę prawną. Usługa może być realizowana w systemie ad hoc oraz stałym. Dzięki skorzystaniu z pomocy prawnej, przedsiębiorcy mają gwarancję prawidłowej interpretacji i stosowania przepisów. Pomagamy między innymi w przygotowaniu i weryfikacji umów, opiniujemy dokumenty o charakterze prawnym oraz reprezentujemy Klientów przed sądami i innymi urzędami administracji państwowej.

          Dysponujemy zespołem specjalistów, zajmujących się różnymi dziedzinami prawa, dlatego też korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję, iż sprawą zajmą się fachowcy, legitymujący się szeroką wiedzą w konkretnej tematyce. Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując dokumentację i przedstawiając Klientowi możliwe rozwiązania.

 

Soltum sp. z o.o.

Plac Wróblewskiego 3a/1
50-077 Wrocław

www.soltum.pl

 

+48 71 735 7331

 

biuro@soltum.pl

×
×
 • Create New...