Sadownik2102
Forumowicze-
Liczba zawartości
41 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Zawartość dodana przez Sadownik2102
-
Ojjj tak cie robi skupowy? Zmień odbiorcę. A może po tyle chciałbyś sam kupować?
-
Brutto czy netto? Skup czy zakład?
-
1.2 Prince do sortu, Sando Domingo robi princa za 1.6 zł na gotowo dla Kazacha
- 2 409 odpowiedzi
-
Jabłka nie wyrosną, ale kto miał trochę gorszy towar, to wysypie na patelnie, zamiast oddać do grupy.
-
Mądrego miło się czyta. Poeta biznesmen.
-
Bdfy jeżdżą, ale to nie oznacza, że zmniejsza się zapotrzebowanie. Sezon będzie krótki, ale intensywny.
-
Chłop się cieszy że ma "za darmo" prąd, a Ty go dociskasz... widać, że jest byznesmenem, a nie gumofilcem. Cena 1.9 to pewnie z jego opakowaniem, sortowaniem i paletami.
- 2 409 odpowiedzi
-
Rybno k. Sochaczewa spadek ceny na 2.4 zł rwana, a pw 1.8 zł. Zbiór prawie u wszystkich o połowę mniejszy. W przyszłym tygodniu ponad połowa osób skończy rwać.
-
Teraz forum umrze. Utworzyć konto, to dla niektórych wyższa szkoła. To oznacza jaki poziom inteligencji reprezentowali niektórych komentujący. Okolice Sochaczewa 2.5 zł była w poniedziałek, a mówią o obniżce.
-
Tak naprawdę możemy sobie tylko pogadać tu na forum. Prawda jest taka, że najpierw wszyscy będą szukać pracowników do rwania, płacić coraz więcej, aby tylko zerwać, a jak już ktoś znajdzie, to nie pozwoli sobie nie rwać 2-3 dni, aby podnieśli cenę, bo zaraz ukry uciekną dalej.
-
Mniej oglądaj tvpis.... człowieku jaka wojna? Parę miast jest gdzie pukają. A reszta normalnie żyje. Akurat malin to sadzą opór. Ode mnie pracownik mieszka na wiosce, gdzie wszyscy zaczęli sadzić.
-
Bo taki to myśli, że jak ma dominiaka to już wiedza nie potrzebna. Ja starym pilmetem pryskam i jakoś mam czysto.
-
Dzieci w podstawówce mają egzaminy w tym tygodniu i są zajęci. A co do otwierania, to musisz sam zdecydować. Jest zbyt wiele zmiennych w tym momencie, żeby doradzać komuś.
- 2 409 odpowiedzi
-
Chociaż jeden napisał normalny post. Co trzeba mieć w głowie, żeby ciągle pisać głupoty typu: jabłko nie idzie, za tydzień 3 zł itp.... ciągłe przekomarzanie się... czasami wydaję mi się że tu piszą jakieś dzieci z podstawówki z nudów. Fakt jest taki, że jabłko idzie cały rok, mniej lub bardziej.
- 2 409 odpowiedzi
-
Za łubiankę? To chyba uczciwa cena...
-
Haha może połowa plonu została w sadzie. Nie widziałem nigdzie, gdzie by zostały niezerwane jabłka.
- 2 409 odpowiedzi
