Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Zna Ktoś Może Cenę Na Aronię 2017R


Gość ROLNIK

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, Aronia rodzi ładnie co drugi rok.

W tym roku na połowie plantacjach jest nie urodzaj,a na drugiej połowie urodzaj. Za rok odwrotnie. Nie ma takich nasadzeń Aroni jak na czarną,czerwona porzeczke,Malinke i borówki.Nie opłaca jej się sadzic przy takich cenach. W Aroni żeruje 15 szkodników.Wogole to radzę wszystkim wziąść przykład z zachodu, porzucić łopaty,i iść do pracy,wierzę że wkrótce będzie za nią godziwa pensja. A wtedy polskie zakłady które do tej pory płacily rodakom za rodzime owoce i warzywa wspomina te czasy,bo przyjdzie im kupić towar za 2 euro minimum. Rzecze wszystkim najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Co do Aroni,to cena na zakładach bez zmian,ale za 2 dni nowy tydzień,niektóre zakłady biorą do 7 września. Ja osobiście jeszcze przed, zamierzam ruszyć w poniedziałek i skończyć w piątek. Oczywiście jeśli cena będzie minimum 1 zł.

Mam nadzieję że towar że Skierniewic już sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dzisiaj znajomemu eko cofnęli ,przekroczone normy,podobno każda partia jest badana.Niemcy kładą duży nacisk.Koniec przekrętów.

Też słyszałem, że Aronia EKO z WLKP to wielkie nieporozumienie /eko tylko na papierze/. Ponoć pryskają jak konwencjonalną /na robaka i na chwasty/ i nawozy walą normalne, bo uważają, że tego zakłady nie wykryją. A teraz już robią badania, że coraz częściej takich pseudo EKO cofają z zakładu. Tylko mnie zastanawia jak takie gospodarstwo przechodzi kontrolę jednostki certyfikującej, Przez takich paproków i oszustów cierpią wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, że Aronia EKO z WLKP to wielkie nieporozumienie /eko tylko na papierze/. Ponoć pryskają jak konwencjonalną /na robaka i na chwasty/ i nawozy walą normalne, bo uważają, że tego zakłady nie wykryją. A teraz już robią badania, że coraz częściej takich pseudo EKO cofają z zakładu. Tylko mnie zastanawia jak takie gospodarstwo przechodzi kontrolę jednostki certyfikującej, Przez takich paproków i oszustów cierpią wszyscy.

Zgłoś

BIURO KONTROLI realizuje zadania dotyczące przeprowadzania kontroli, skarg, wniosków, listów i petycji.MRi MR

Sekretariat: tel. 22 623 25 07; fax: 22 623 25 06 Podobno ładne siano płacą za wskazanie.Lepiej wyjdziesz niż na aronii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość sprawiedliwy

Zgłoś

BIURO KONTROLI realizuje zadania dotyczące przeprowadzania kontroli, skarg, wniosków, listów i petycji.MRi MR

Sekretariat: tel. 22 623 25 07; fax: 22 623 25 06 Podobno ładne siano płacą za wskazanie.Lepiej wyjdziesz niż na aronii.

takie plantacje naleźy piętnować,psują rynek zbytu całej aroni,niech płacą kary i niech im cofają dopłaty.przez jednego czy drugiego debila cierpią inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaję z podwózką do sklepów owocowo-warzywnych, które sam wyszukuję. W tym roku pierwszą partię rozwiozłem po 4,50 za kilogram, ale coś więcej nie chcą na razie. Na szczęście mało mam.

No i większość sprzedałem jak co roku. Zauważyłem też po wypowiedziach że cena 45-50 groszy. To ja produkując 500 kilo i rwąc własnymi siłami rodziny to wynika że zarabiam tyle co inni mający 5 ton. No i chodzenia przy tym 10 razy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz Biznesu

Aronia - Owoce Aronii -Zbierana kombajnem - 1.50zł/KG (Min. 1000kg/1t)

 

Owoce Aronii,

- CENNIK -

- Do 1000KG - 2zł/KG

- Do 2500KG - 1.7zł/KG

- Powyżej 2500KG - 1.5zł/KG

 

Oferta Aktualna.

Możliwość zorganizowania Dostawy. (Chociaż nie gwarantuję)

 

Kontakt: 514313087 lub artem17@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...