Skocz do zawartości

Zna Ktoś Może Cenę Na Aronię 2017R


Gość ROLNIK

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, Aronia rodzi ładnie co drugi rok.

W tym roku na połowie plantacjach jest nie urodzaj,a na drugiej połowie urodzaj. Za rok odwrotnie. Nie ma takich nasadzeń Aroni jak na czarną,czerwona porzeczke,Malinke i borówki.Nie opłaca jej się sadzic przy takich cenach. W Aroni żeruje 15 szkodników.Wogole to radzę wszystkim wziąść przykład z zachodu, porzucić łopaty,i iść do pracy,wierzę że wkrótce będzie za nią godziwa pensja. A wtedy polskie zakłady które do tej pory płacily rodakom za rodzime owoce i warzywa wspomina te czasy,bo przyjdzie im kupić towar za 2 euro minimum. Rzecze wszystkim najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Aroni,to cena na zakładach bez zmian,ale za 2 dni nowy tydzień,niektóre zakłady biorą do 7 września. Ja osobiście jeszcze przed, zamierzam ruszyć w poniedziałek i skończyć w piątek. Oczywiście jeśli cena będzie minimum 1 zł.

Mam nadzieję że towar że Skierniewic już sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dzisiaj znajomemu eko cofnęli ,przekroczone normy,podobno każda partia jest badana.Niemcy kładą duży nacisk.Koniec przekrętów.

Też słyszałem, że Aronia EKO z WLKP to wielkie nieporozumienie /eko tylko na papierze/. Ponoć pryskają jak konwencjonalną /na robaka i na chwasty/ i nawozy walą normalne, bo uważają, że tego zakłady nie wykryją. A teraz już robią badania, że coraz częściej takich pseudo EKO cofają z zakładu. Tylko mnie zastanawia jak takie gospodarstwo przechodzi kontrolę jednostki certyfikującej, Przez takich paproków i oszustów cierpią wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, że Aronia EKO z WLKP to wielkie nieporozumienie /eko tylko na papierze/. Ponoć pryskają jak konwencjonalną /na robaka i na chwasty/ i nawozy walą normalne, bo uważają, że tego zakłady nie wykryją. A teraz już robią badania, że coraz częściej takich pseudo EKO cofają z zakładu. Tylko mnie zastanawia jak takie gospodarstwo przechodzi kontrolę jednostki certyfikującej, Przez takich paproków i oszustów cierpią wszyscy.

Zgłoś

BIURO KONTROLI realizuje zadania dotyczące przeprowadzania kontroli, skarg, wniosków, listów i petycji.MRi MR

Sekretariat: tel. 22 623 25 07; fax: 22 623 25 06 Podobno ładne siano płacą za wskazanie.Lepiej wyjdziesz niż na aronii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sprawiedliwy

Zgłoś

BIURO KONTROLI realizuje zadania dotyczące przeprowadzania kontroli, skarg, wniosków, listów i petycji.MRi MR

Sekretariat: tel. 22 623 25 07; fax: 22 623 25 06 Podobno ładne siano płacą za wskazanie.Lepiej wyjdziesz niż na aronii.

takie plantacje naleźy piętnować,psują rynek zbytu całej aroni,niech płacą kary i niech im cofają dopłaty.przez jednego czy drugiego debila cierpią inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaję z podwózką do sklepów owocowo-warzywnych, które sam wyszukuję. W tym roku pierwszą partię rozwiozłem po 4,50 za kilogram, ale coś więcej nie chcą na razie. Na szczęście mało mam.

No i większość sprzedałem jak co roku. Zauważyłem też po wypowiedziach że cena 45-50 groszy. To ja produkując 500 kilo i rwąc własnymi siłami rodziny to wynika że zarabiam tyle co inni mający 5 ton. No i chodzenia przy tym 10 razy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz Biznesu

Aronia - Owoce Aronii -Zbierana kombajnem - 1.50zł/KG (Min. 1000kg/1t)

 

Owoce Aronii,

- CENNIK -

- Do 1000KG - 2zł/KG

- Do 2500KG - 1.7zł/KG

- Powyżej 2500KG - 1.5zł/KG

 

Oferta Aktualna.

Możliwość zorganizowania Dostawy. (Chociaż nie gwarantuję)

 

Kontakt: 514313087 lub artem17@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...