Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
4 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Co jeden to głupszy, ręce opadają jak czyta się takie głupoty. Człowieku myślisz że handlujesz złotem?

gosciu a co 5zl to jest nie tak duzo na te wszelkie koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Co jeden to głupszy, ręce opadają jak czyta się takie głupoty. Człowieku myślisz że handlujesz złotem?

Modry sie znaloz 2019 maj 120zl worek bialej kapusty 25kg na Rybitwach schodzil jak swieze buleczki miesiac wczesniej kwiecien byla stowa wor przy tej inflacji kapucha bedzie 10zl w majuza kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obserwatore romano
9 godzin temu, Gość Gosc. napisał:

Co jeden to głupszy, ręce opadają jak czyta się takie głupoty. Człowieku myślisz że handlujesz złotem?

ropa 6zl+,nawozy 3zl+ opryski  100-700 litr ,kg to tanio a kapucha 5zl/kg to drogo tak nauczoni od lat ale to sie konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 21.11.2021 o 22:33, Sieradzak napisał:

Jaki skup, te czasy już minęły.Dajesz ogloszenie albo gielda. Ci którzy kupują nie płacą od ręki i zazwyczaj jak najtaniej. 

Na giełdzie taniej niż w skupach, tam ludzie wożą towar który nie przejdzie na market i dołują cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem po znajomych i dowiedziałem się, że te ceny po 25 groszy, 30 to należą do pośredników, tej kapusty wcale tam nie ma a ta co jest to zgnite, zrobaczałe, że nawet na kwaszenie się nie nadaje bo ciemnieje. Dzwonił dziś jakiś wschodni rozmówca i wpierw uporczo 0.9 a co do czego to i więcej da, jeśli załaduje 3 auta. Jutro ma przyjechać. Popeline sieją łapy, zaniżali cene na maxa i cyk balon pękł. Mówiłem, że na Święta będzie po 1 a więc korekta, przekroczy 1,5. Czy to dużo? W bieżącej sytuacji to tyle co te 25 groszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Ci ze wschodnim akcentem to w niedługim czasie naszym krajowym cwaniaczką towar wybiorą . Ja latem dawałem ogłoszenie i widocznie z tamtego czasu telefon odnajdują bo teraz co chwilę ktoś dzwoni i szuka kapusty , buraka .

Jeszcze trochę poczekam i Sowietą sprzedam a nie lokalnym krwiopijcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki niech sie ucza do wyzszych cen 1zł to juz naprawde pany i panie nie bac sie wołac tyle narazie sie opieraja ale przywykna do tego łachy nie robią. Z zachodu im taniej nie dadza. Sami dzwonia i sie prosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...