Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Co z ta kapusta ze tak zdrożała? 20-25zl worek a tu piszą o 30-50gr dajecie zarabiać handlarzowi i biadolić jak jest złe, ze inflacja, ze wszystko drogo. Ruszyć tyłek z domu i sprzedać drożej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapusta juz płacic zaczyna bardzo dobrze, kiszeniówka 0,70 gr. Z podworka biorą na szatkownice, a ogłoszenia co sa po 30 gr to jakies kapcie muszą być. Worek 20 kg ostatnio po 16 zloty tez z podworka. Woj. Podlaskie, nie dajcie sie robic w konia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Małopolsce jest niestety bardzo dużo fatalnej kapusty przechowalniczej mała ognita zakilone pola dlatego skupy żerują bo większość tej kapusty jest marnej jakości i do do handlu na już rybitwy te wysokie ceny dotyczą pięknej grubej kapusty przechowalniczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Kapusty jest wybitnie mało i kto ma za grosze oddawać niech oddaje jak najniżej i jak najszybciej . Ja jestem od tego krzywego buraka i rok temu nikt nawet zgrabnego długiego buraka do ręki nie chciał wziąć , ludziom zbrzydł i nie nasiali w tym roku i obecnie po 0,90 z podwórka podaję .  Burak mam zrobiony też pod markety , ale obecnie wszystko na wolny rynek jedzie i na święta do marketu będę miał figę z makiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Biała powinna kosztowac 1zł tak minimum wiec szanowac sie ludziska chyba ze plecy macie takie twarde ze mozna regenerowac jak podnosnik na wymiane do c360 pozdrawiam tych co madrze sprzedawaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniac po tych ogloszeniach typu KUPIE doszedlem do wniosku że, najgorzej smakuje kapusta tania, w niej się przebiera, szuka się niewiadomo czego. Natomiast powyżej 1 zł smakuje już lepiej a po 2 złote jest już super. Niedługo będzie mróz dwucyfrowy w nocy, cena bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość ELC napisał:

Dzwoniac po tych ogloszeniach typu KUPIE doszedlem do wniosku że, najgorzej smakuje kapusta tania, w niej się przebiera, szuka się niewiadomo czego. Natomiast powyżej 1 zł smakuje już lepiej a po 2 złote jest już super. Niedługo będzie mróz dwucyfrowy w nocy, cena bedzie ok.

a zimy tego roku ma niebyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
1 godzinę temu, Gość Michał napisał:

Troche dzis podzwoniłem z ciekawosci czystej na ogłoszenia 25 gr-30gr to ja taką kapuste kiedys na pasze sprzedawalem jak mi zalało i zaczeła przygniwac

Otóż to, nie pisząc już tych prymitywnych miejscowości  i tych podpisując się że mieszkają w wielkich aglomeracjach dają takie śmieszne ceny i o dziwo czekają na wyłamanie się. Po tych ulewach mówię że cena jest 1 zł i poniżej nie zejdę. Czekam na zwiększenie cen nawozów do 5 tysięcy i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...