Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość cena będzie

 

Don Kapusta, dnia 20 Lut 2017 - 09:38, napisał: 
Biała na charsznicy 40 gr czerwona do 1-2 kg 1.50-1.70    2 do 3.5 1.20-1.40  a kiszona jest 48 zł beczka bo po 40 groszy kazda ilosc chca  wiec ja nie wiem co wy to pierniczycie o tych niskich cenach 
kto po tyle kupuje i każde ilośći  
co masz na mysli z tym pytaniem ??
 
kapusta na skupie pod Krakowem 55 groszy jak ma max 2 kilo powiem tyle jestescie ... bo nie umiecie dzwonic i sie dowiadywac po  ile kto placi oddajecie za bezcen i potem  nie macie za co wejsc w pole ja nie sprzedalem nic taniej niz 40 groszy biala  a czerwona najnizsza cena po jakiej oddalem to 1.2 towar w klatki oddajecie darmo niszczycie rynek ...
nazwy firmy  która tak placi nie podam jest ich kilka wystarczy wziasc telefon internet i dzwonic to nie boli aaa jesli o kiszona chodzi dzis mialem oferte 60 zł beczka czyli 50 groszy  

(chcialem 55gr za kilo czekam tydzien jeszcze moze cos skoczy jeszcze ) jesli kupiec was pyta ile chcecie mowiecie niska cene to on zadowolony sam wam nie dolozy pieniedzy proste i logiczne chlopy telefon w rece i szukac klienta  ale nie dawac ofert po 30 groszy  pozdrawiam 

 

 

trzymaj ,te ceny to pikuś będzie po 2zł/kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Kiszeniowe kapusty mają wyższą zawartość cukru a co za tym idzie są dużo bardziej lubiane przez wszelkiego rodzaju szkodniki-wiem z doświadczenia. Jak sprzedajesz na kiszenie to polecam Galaxy z Seminis a jak sam kisisz i dasz radę wykropić np.wciornastka to każda odmiana kiszeniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Jak myslicie zdrozeje jeszcze kapusta?

nie prędko myśle-kto trzyma w chłodni czeka na cenę żeby chociaż za prąd się zwróciło a jest takich wielu. Na razie staniała bo kopce pootwierali i pchają po ile kto da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadło zainteresowanie kapustą, bardzo kiepsko to wygląda na chwilę obecną i na poprawę bym nie liczył. Teraz pewnie zacznie się oddawania "po ile kto da" bo do końca sezonu czasu co raz mniej a przecież pokazał się już import z Macedonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...