Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łeczyca

Gdzie tej bialej jest tak od groma.

białej kapusty u nas na wsi kazdy ma pełne przechowalnie  dopiero teraz zaczeli od dwóch tygodni szykować  kazdy ma nie gadaj ze niema  bo w grudniu  listopadzie niebyło komu sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

białej kapusty u nas na wsi kazdy ma pełne przechowalnie  dopiero teraz zaczeli od dwóch tygodni szykować  kazdy ma nie gadaj ze niema  bo w grudniu  listopadzie niebyło komu sprzedać

 

A gdzie ta wieś? Bo z Łęczycy akurat to Pan nie jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Za ladna kapuste 1-3.5 w malopolsce mozna dostac 40gr/kg oczywiscie mozna sprzedac taniej ale kto jest w temacie chandlu biala kapusta na pewno znajdzie wlasciwego odbiorce 30 gr/kg placa posrednicy  tzw lapy okolice krakowa kapusta biala jest wyczyszczona chandlowcy zaczynaja atakowac okolice makowa szreniawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Heniu rok rokowi nierowny wiec prosze glupot nie wypisywac i prosil bym aby na tym forum nie wypowiadali sie handlarze chcac zasiac panike wsrod producentow spokoj kazdemu dobrze zrobi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

 

Panie Heniu rok rokowi nierowny wiec prosze glupot nie wypisywac i prosil bym aby na tym forum nie wypowiadali sie handlarze chcac zasiac panike wsrod producentow spokoj kazdemu dobrze zrobi pozdrawiam

o jakim ty spokoju mówisz ja w tamtym roku czekałem cena była 80 do 1 zł  a potem nie dosć ze cena spadła to w kwietniu kapusta na wadze straciła i konieć wywaliłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w temacie

 A gdzie ta wieś? Bo z Łęczycy akurat to Pan nie jest ...

w charsznicy i okolice pełne przechowalnie i kopce zapraszam do ich wyczyszczenia wszyscy czymaja na cenu i kiszony też ludzie chca sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubelskie coś zaczyna się dziać w białej marketowej 35 do 43 gr w worek tylko o miękkiej cicho..... A to już czas bo dojrzała

 

O co Chodzi z tą miękka?

z nie wiesz  miękka to jest jak leci ze skrzyni niestety mamy juz koniec stycznia a w marcu duzo będzie juz miękkiej i obciętej nozem nie da sie jej obrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorz

ja jestem za tym zeby rolnicy co mają pieniądze zapasy gotówki w banku   niech czekają  do marca kwietnia  a kto niema na wiosne za co w pole wyjechać niech sprzeda lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu na wiosne w pole wyjechać nawozy opryski kosztują a jak sie nie sprzeda  kapuste to za co kupić ???  z pustego to nawet salamon nie naleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosia ....raczej nie ma szans aby ją sprzedać....może jakieś krówki albo świnki się skusza... 3 dni i będzie siwa i śmierdzaca oczywiście w środku bo na zewnątrz to odpuści i ładnie będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...