Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Na te chwile to jest zejscie kapusty na przemysl 2+ cena 30gr\kg detal slabiutko ceny nie wiele wieksze a nawet takie same jak przemysl zalezy gdie i do kogo ogolnie biala na tle kapust na te chwile to bankrut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polonez

Podzwon po ogloszeniach z dzialu kapusta i sie dowiesz kto placi. Na poniedzialek mam umowione auto po 30gr. Przemysl jak leci, moze byc poobrzynany i kolor obojetny, byle bylo czysto zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20gr to ten pan od charsznicy ciut przesadzil ale jak by ktos dorzucil do tego 10gr to na okolicznych wsiach kupi na pewno 40 zl za 120l beczke to z domu ludzie sprzedaja ino dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość farmerka

Ludzie szanujcie swój towar. A za 20 groszy to nawet nikt do przechowalni nie wejdzie bo przemysł po 30 groszy i w CHarsznicy idzie dosyć a co do kiszonej to 40groszy w domu hurt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Don Kapusta

Biała na charsznicy 40 gr czerwona do 1-2 kg 1.50-1.70    2 do 3.5 1.20-1.40  a kiszona jest 48 zł beczka bo po 40 groszy kazda ilosc chca  wiec ja nie wiem co wy to pierniczycie o tych niskich cenach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość road vietato

Biała na charsznicy 40 gr czerwona do 1-2 kg 1.50-1.70    2 do 3.5 1.20-1.40  a kiszona jest 48 zł beczka bo po 40 groszy kazda ilosc chca  wiec ja nie wiem co wy to pierniczycie o tych niskich cenach 

kto po tyle kupuje i każde ilośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DON KAPUSTA
Don Kapusta, dnia 20 Lut 2017 - 09:38, napisał: 
Biała na charsznicy 40 gr czerwona do 1-2 kg 1.50-1.70    2 do 3.5 1.20-1.40  a kiszona jest 48 zł beczka bo po 40 groszy kazda ilosc chca  wiec ja nie wiem co wy to pierniczycie o tych niskich cenach 
kto po tyle kupuje i każde ilośći  
co masz na mysli z tym pytaniem ??
 
kapusta na skupie pod Krakowem 55 groszy jak ma max 2 kilo powiem tyle jestescie ... bo nie umiecie dzwonic i sie dowiadywac po  ile kto placi oddajecie za bezcen i potem  nie macie za co wejsc w pole ja nie sprzedalem nic taniej niz 40 groszy biala  a czerwona najnizsza cena po jakiej oddalem to 1.2 towar w klatki oddajecie darmo niszczycie rynek ...
nazwy firmy  która tak placi nie podam jest ich kilka wystarczy wziasc telefon internet i dzwonic to nie boli aaa jesli o kiszona chodzi dzis mialem oferte 60 zł beczka czyli 50 groszy  
(chcialem 55gr za kilo czekam tydzien jeszcze moze cos skoczy jeszcze ) jesli kupiec was pyta ile chcecie mowiecie niska cene to on zadowolony sam wam nie dolozy pieniedzy proste i logiczne chlopy telefon w rece i szukac klienta  ale nie dawac ofert po 30 groszy  pozdrawiam 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Po 60 groszy marketówka w Proszowicach? Ja swoją mogę sprzedać po 50 groszy, kto tyle da to sprzedam 2 tiry.

Płacą, płacą-nawet tu na igrit sie jedna firma ogłasza. Kaliber 1,2-1,7kg ,60 gr/kg netto. Solidna firma bo woziłem tam jesienią inny towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...