Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cena będzie

 

Don Kapusta, dnia 20 Lut 2017 - 09:38, napisał: 
Biała na charsznicy 40 gr czerwona do 1-2 kg 1.50-1.70    2 do 3.5 1.20-1.40  a kiszona jest 48 zł beczka bo po 40 groszy kazda ilosc chca  wiec ja nie wiem co wy to pierniczycie o tych niskich cenach 
kto po tyle kupuje i każde ilośći  
co masz na mysli z tym pytaniem ??
 
kapusta na skupie pod Krakowem 55 groszy jak ma max 2 kilo powiem tyle jestescie ... bo nie umiecie dzwonic i sie dowiadywac po  ile kto placi oddajecie za bezcen i potem  nie macie za co wejsc w pole ja nie sprzedalem nic taniej niz 40 groszy biala  a czerwona najnizsza cena po jakiej oddalem to 1.2 towar w klatki oddajecie darmo niszczycie rynek ...
nazwy firmy  która tak placi nie podam jest ich kilka wystarczy wziasc telefon internet i dzwonic to nie boli aaa jesli o kiszona chodzi dzis mialem oferte 60 zł beczka czyli 50 groszy  

(chcialem 55gr za kilo czekam tydzien jeszcze moze cos skoczy jeszcze ) jesli kupiec was pyta ile chcecie mowiecie niska cene to on zadowolony sam wam nie dolozy pieniedzy proste i logiczne chlopy telefon w rece i szukac klienta  ale nie dawac ofert po 30 groszy  pozdrawiam 

 

 

trzymaj ,te ceny to pikuś będzie po 2zł/kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Kiszeniowe kapusty mają wyższą zawartość cukru a co za tym idzie są dużo bardziej lubiane przez wszelkiego rodzaju szkodniki-wiem z doświadczenia. Jak sprzedajesz na kiszenie to polecam Galaxy z Seminis a jak sam kisisz i dasz radę wykropić np.wciornastka to każda odmiana kiszeniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Jak myslicie zdrozeje jeszcze kapusta?

nie prędko myśle-kto trzyma w chłodni czeka na cenę żeby chociaż za prąd się zwróciło a jest takich wielu. Na razie staniała bo kopce pootwierali i pchają po ile kto da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadło zainteresowanie kapustą, bardzo kiepsko to wygląda na chwilę obecną i na poprawę bym nie liczył. Teraz pewnie zacznie się oddawania "po ile kto da" bo do końca sezonu czasu co raz mniej a przecież pokazał się już import z Macedonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...