Skocz do zawartości

Ceny ziemniaka młodego 2018


Gość Pat

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drodzy forumowicze,

zachęcam do zaznajomienia się z niniejszym tekstem z którego dowiecie się jak wygląda aktualnie sytuacja z produkcją ziemniaka w Europie z "rozpiską" na poszczególne kluczowe kraje dla tej uprawy:

https://www.igrit.pl/index.php?podstrona=informacje&informacja=RYNEK-ZIEMNIAKOW-2018-przeglad-informacji-z-rynkow-zagranicznych

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ocochodzi
11 godzin temu, Gość kupiec napisał:

pan z Zadroża pisze że kupi ziemniaka na Rumunie ciekawe gdzie ma fito trzeba dać namiary inspekcji fitosanitarnej i  skarbówce niech go sprawdzą 

Sprowadza źle? Sprzedaje źle? Ludzie czymajta śe te pyry w piwnicy.. nie dogodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RolnyPL
12 godzin temu, Gość kupiec napisał:

pan z Zadroża pisze że kupi ziemniaka na Rumunie ciekawe gdzie ma fito trzeba dać namiary inspekcji fitosanitarnej i  skarbówce niech go sprawdzą 

A w czym ci to przeszkadza czy ma czy niema moze ciebie niech sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Jak ktoś chce kupić i wysłać to nikogo nie powinno obchodzić czy ma papiery czy nie, ważne że towar wychodzi z kraju.

Trzeba monitorować to co jest wworzone do Polski i tutaj blokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarzom puszczaja nerwy dobrze bylo jak sie placilo 3 zl i przebieralo w towarze dzisiaj trzeba zaplacic 8 z l a niedlugo  15 zl za 15  nie piszcie glupot bo takajest sytuacja z ziemniakiem w Europie ,przy takim ruchu jak jest obecnie za pare miesiecy nie bedzie czym handlowac  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CZESLAW
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Handlarzom puszczaja nerwy dobrze bylo jak sie placilo 3 zl i przebieralo w towarze dzisiaj trzeba zaplacic 8 z l a niedlugo  15 zl za 15  nie piszcie glupot bo takajest sytuacja z ziemniakiem w Europie ,przy takim ruchu jak jest obecnie za pare miesiecy nie bedzie czym handlowac  

tak kolego ja juz przezylem rok 16,17,18  co niemiało być czym handlować juz w grudniu ale w maju kupowalem zagazowany po 5 zl:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość CZESLAW napisał:

tak kolego ja juz przezylem rok 16,17,18  co niemiało być czym handlować juz w grudniu ale w maju kupowalem zagazowany po 5 zl:) pozdrawiam

tak  kolego ja juz przezylem  rok  95,99 ,2005  wtedy ziemniaki mozna bylo sprzedac po 20  zl za 15 kg a nawozy ipaliwo bylo trzykrotnie tansze nic nie stoii na przeszkodzie zeby ziemniak kosztowal w  hurcie 2 zl za kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość producent
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

tak  kolego ja juz przezylem  rok  95,99 ,2005  wtedy ziemniaki mozna bylo sprzedac po 20  zl za 15 kg a nawozy ipaliwo bylo trzykrotnie tansze nic nie stoii na przeszkodzie zeby ziemniak kosztowal w  hurcie 2 zl za kg 

Kolega ma 100% racji. Jak mi ktoś mówi że ziemniak drogi to ja sie pytam czy kosztuje 5 zł kilo? Ponieważ to dla mnie jest drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...