Skocz do zawartości

CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH 2018/2019


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Suchy od 30 do 35 spokojnie.Próbują celowo niektórzy sztucznie obniżyć cenę albo straszą.  Dziwne bo otwieraja się male zaklady ktore do tej pory nie pracowaly plus w niektorych, tak jak co roku, nie mam pauzy do majówki tylko już pracują. Pomyślcie trochę. Jeden wariat próbował w tamtym tyg kupić za 25 i podejrzewam że mu udało:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 października 2017 rok 0,94 PLN na punkcie skupu i nie czarujcie mam wszystko zapisane, idaret sprzedany w czerwcu 2018 r po 1,45 a nie jak niektórzy piszą że spadło na złotówkę do tego odsort za 0,80 pln. Cena przemysłu w 2017 roku oscylowała w przedziale od 0,80 do 0,94 dopiero spadła z końcem listopada na 0,75 - 0,70 z początkiem grudnia. Prorok weź coś na pamięć albo sobie zapisuj jak ja to robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
2 godziny temu, Gość tomek napisał:

gdzie tyle jest ?

Kolego nie idź za stadem i nie słuchaj tego co mówią inni bo wyjdziesz na manowce, weź ogłoszenia i wyciągnij wnioski jak większość się ogłasza, że kupi przemysł po 30 groszy to wyciągnij wnioski i nie słuchaj pajacowania innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość wgrr
2 godziny temu, Gość Mariusz napisał:

33 suchy okolice warki za całą furę. Ale na ogłoszeniach były już 34 i 35.

33 gr to za suchy czy za mokry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qwerty

Ja pogoniłem wszystko co jeszcze mialem na suchy po 42 .  Ogólnie 360 ton i kończę z tym bagnem . Jabłonie mają dla mnie jedynie wartość opałowa . Tyle w temacie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek
2 godziny temu, Gość Qwerty napisał:

Ja pogoniłem wszystko co jeszcze mialem na suchy po 42 .  Ogólnie 360 ton i kończę z tym bagnem . Jabłonie mają dla mnie jedynie wartość opałowa . Tyle w temacie! 

to zle zrobiłeś w tym roku jabłko zapłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AutoBOOT
4 godziny temu, Gość Qwerty napisał:

Ja pogoniłem wszystko co jeszcze mialem na suchy po 42 .  Ogólnie 360 ton i kończę z tym bagnem . Jabłonie mają dla mnie jedynie wartość opałowa . Tyle w temacie! 

Rozumiemy, że dobiłeś interesu z zakładem na taką ilość. Druga sprawa skoro miałeś jabłka do tej pory to musisz mieć jakiś lepszy magazyn. Pytanie co teraz zostawisz wszystko to puste? Wątpię odpoczniesz, zregenerujesz siły i przystąpisz do nowego sezonu z nadzieją, że w tym była lipa, ale w kolejnym może będzie dobry na tym interes. Gdyby jabłko płaciło rok w rok to wszyscy nastawiliby się na jabłko, dużo ludzi przestałoby chodzić do pracy, a żyło z jabłka. Z jabłkiem tak będzie, że przez 3 a może nawet 5 lat będzie płaciło ledwie na chleb, ale przyjdzie rok, że zapłaci potem znów przez x lat bida, a przyjdzie jakaś niespodzianka jak mróz i znów zapłaci.

W tym roku będą wybory więc zapewne to wydarzenie będzie miało jakiś wpływ na cenę w dodatku zeszły rok był urodzajny więc wiele sadów już tego nie powtórzy, także cena jesienią na jabłko prosto z rowu będzie zapewne w okolicach w jakiej Ty sprzedałeś teraz swoje jabłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiązki  po ostatnim przymrozku  co dzień to coraz bardziej czarne i przestały rosnąć , jeszcze ze dwa dni temu wydawało się ze będą jabłka ,a teraz to wygląda ze zmarzło prawie wszystko i to nie zaleznie od odmiany , na jesieni moze i będzie dobra cena ,ale co z tego jak nie będzie jabłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...