Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hedonista

Cytat na ochłodę, nie ma za co. 

"Włosi szacują, że ze względu na niekorzystne warunki pogodowe wiosną produkcja gruszek spadnie o 1/3 w porównaniu do ubiegłego roku. Również w Belgii i Holandii zbiory będą mniejsze od 30 do 50%."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość sadownik spod miasta
W dniu 23.07.2019 o 21:56, Gość Cham z Grójca napisał:

Tak możę i Grujecku to jabłek jest:rolleyes: bo w grójeckim to jest bardzo mało.

Brawo!! na takie dywagacje najlepsza odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość

w tym roku jabłek tyle co potrzeba nadwyszki nie będzie skrzyń nie będzie trzeba dokupywać .Nie trzeba przeżedzać i cena za przemysł niech będzie około 1,30zł deser I klasa 2,5zł i lepiej nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek
2 godziny temu, Gość gość napisał:

w tym roku jabłek tyle co potrzeba nadwyszki nie będzie skrzyń nie będzie trzeba dokupywać .Nie trzeba przeżedzać i cena za przemysł niech będzie około 1,30zł deser I klasa 2,5zł i lepiej nie potrzeba

jeszcze zebys sie nie przeliczył... nie jest tak zle jak sie wydaje tyle powiem. Nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Bartek

Pamiętam taki rok 4 lata temu chyba niby się wydawało że jest na drzewach po przymrozkach a jak zeczelismy rwac to mało co przybywało pełnych skrzyń a rządek się skonczyl?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Albandr

No podniecajcie się, że wam wzrosło o 5gr a ja wam powiem, że to sierpień a wy sie podniecacie idaredem po 70gr jak tyle to ja w styczniu dostałem ?

 

///Temat 

 

Ceny poprawne te co wyżej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość Albandr napisał:

No podniecajcie się, że wam wzrosło o 5gr a ja wam powiem, że to sierpień a wy sie podniecacie idaredem po 70gr jak tyle to ja w styczniu dostałem ?

 

///Temat 

 

Ceny poprawne te co wyżej . 

Policz sobie prąd jeden z drugim to to jabłko za darmo oddajesz.poprzedni sezon tak czy inaczej stracony.oby ten był lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamaJOł

w gdyby tak prąd zdrożał o 500% to bedzie wesoło hehehehe :D po co 100 200ha lepsze 10 pod oslonami to samo z czeresnia lepsze 2 w tunelu niz 20 pod chmurką :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
Godzinę temu, Gość jamaJOł napisał:

ale jest pazernosć wincej wincej wincej xD mam znajomego 5 ha 100-200 tys wyciąga rocznie wszystko w detal po co więcej :D

100 tysięcy z 5ha to faktycznie gazela biznesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku  będzie bardzo mało jabłek przemysłowych ,dzikie sady nie mają jabłek ,z przerywania jabłek nie będzie bo nie ma co przerzedzać po przymrozkach , ale jabłek deserowych to będzie całkiem sporo i moze się okazać ze jabłko w zimie i tak trafi na suchy  przemysł bo nie będzie gdzie wyexportować  , ale na jesieni to powinna być dobra cena za spady ,słyszałem ze cena ma przekroczyć 1zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...