Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Wojtek
3 godziny temu, Gość Bbb napisał:

Policz sobie prąd jeden z drugim to to jabłko za darmo oddajesz.poprzedni sezon tak czy inaczej stracony.oby ten był lepszy

co się wydaje się nie liczy liczy się to co się wemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gość Nnnn. A to napisał:

Co do jakości, rwiemy letnie jabłko pół na pół, rdza, obrączki, popękane. Takiego dziadostwo nigdy niebylo. 

Z jakiego rejonu jesteś ze taki duży odpad a grad był? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany

Przemysł po 1 zł, a kto to 1 zl zapłaci ?

W tamtym roku Chiny nie miały 10 mln ton jabłek i ceny nie było, ani exportu, ani przemysłu.

Teraz gdy mają normalny zbiór  to ma być cena 1 zł ???

To przywiozą od siebie po 0,6 i po temacie. 

W końcu APPOL mają, więc ... Przestańcie marzyć !!! i zrozumcie jedno .... 

Cenę ustala rynek ŚWIATOWY, a nie ten w Broniszach !!!

ps.

Cena z 2017 wynikała z tego , nie było jabłka na zachodzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nnnn. A to
Godzinę temu, Gość Tom napisał:

Z jakiego rejonu jesteś ze taki duży odpad a grad był? 

Okolice grojca, - 4   . Po sąsiedzku podobnie, grad 22 czerwca ale to najmniejszy bul. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BRONISZE
38 minut temu, Gość Zorientowany napisał:

Przemysł po 1 zł, a kto to 1 zl zapłaci ?

W tamtym roku Chiny nie miały 10 mln ton jabłek i ceny nie było, ani exportu, ani przemysłu.

Teraz gdy mają normalny zbiór  to ma być cena 1 zł ???

To przywiozą od siebie po 0,6 i po temacie. 

W końcu APPOL mają, więc ... Przestańcie marzyć !!! i zrozumcie jedno .... 

Cenę ustala rynek ŚWIATOWY, a nie ten w Broniszach !!!

ps.

Cena z 2017 wynikała z tego , nie było jabłka na zachodzie. 

 

Błysnołeś  wiedzą z tagu z Grójca. Wiśnia miała być 1,50 a była 4,00 na rampie. Jabłko będzie 1,00 jak nic ,i nie opowiadaj żę tu czegoś naciągnom ,bo porostu to się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gość
7 godzin temu, Gość BRONISZE napisał:

Błysnołeś  wiedzą z tagu z Grójca. Wiśnia miała być 1,50 a była 4,00 na rampie. Jabłko będzie 1,00 jak nic ,i nie opowiadaj żę tu czegoś naciągnom ,bo porostu to się nie opłaca.

ciekawe z kod tak na przywozą.Przywożą jak u nas jest pełny urodzaj to im wtedy za granicom darmo dają tylko muszą przywieś?w tym roku łaski nie będą robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Zorientowany napisał:

Przemysł po 1 zł, a kto to 1 zl zapłaci ?

W tamtym roku Chiny nie miały 10 mln ton jabłek i ceny nie było, ani exportu, ani przemysłu.

Teraz gdy mają normalny zbiór  to ma być cena 1 zł ???

To przywiozą od siebie po 0,6 i po temacie. 

W końcu APPOL mają, więc ... Przestańcie marzyć !!! i zrozumcie jedno .... 

Cenę ustala rynek ŚWIATOWY, a nie ten w Broniszach !!!

ps.

Cena z 2017 wynikała z tego , nie było jabłka na zachodzie. 

 

Ja tam nie wiem po ile będą jabłka Ale w tym roku zachód też nie ma.produkcja w chinach ...haha.nijak ma się do cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
1 godzinę temu, Gość Bbb napisał:

Ja tam nie wiem po ile będą jabłka Ale w tym roku zachód też nie ma.produkcja w chinach ...haha.nijak ma się do cen

Niezły z ciebie ciemniak skoro twierdzisz, że Chiny nie mają nic do ceny. Cena przemysłu to głównie Chiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość Grójec napisał:

Niezły z ciebie ciemniak skoro twierdzisz, że Chiny nie mają nic do ceny. Cena przemysłu to głównie Chiny. 

No i w zeszłym roku nie mieli a było tanio i gdzie logika w twoim rozumowaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadu
4 minuty temu, Gość gość napisał:

napewno nie kupią przemysłu za 0,8 gr.W tym roku przemysł pójdzie do skrzyni i do komory ,jabłko będą płacić za kilogram w skrzyni?

a potem ten przemysł dostanie klient w markecie ?   pseudo sadowniku dziwisz sie że popyt spada jak jest gruz na półce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość
21 minut temu, Gość dziadu napisał:

a potem ten przemysł dostanie klient w markecie ?   pseudo sadowniku dziwisz sie że popyt spada jak jest gruz na półce

jak jest mniej jabłka to biorą i przemysł w skrzyni i dobrze płacą w tym roku wszystko się pomieścji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość grójec
9 minut temu, Gość gość napisał:

jak jest mniej jabłka to biorą i przemysł w skrzyni i dobrze płacą w tym roku wszystko się pomieścji

w super marketach przemysł dobrze się sprzedaje tam klijet nie jest wymagajacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 09:47, Gość Grójec napisał:

Niezły z ciebie ciemniak skoro twierdzisz, że Chiny nie mają nic do ceny. Cena przemysłu to głównie Chiny. 

jakos w ubiegłym sezonie chiny miały 15 mln ton mniej jabłek ( wiecej niz produkcja europejska

)a cena jaka była u nas chyba kazdy wie.twoim tokiem rozumowania powinna byc co najmniej 1 zł .jak jest rok nieurodzaju u nas to  chiny maja znaczenie a jak w chinach nie ma owocu to nie ma róznicy? poza tym cła ,opłaty itd.ciemnioku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek

To jest właśnie chore nastawienie 50% sadownikow z wgr aby wp***dolic chłam na rynek i wziąść kasę a potem się dziwimy że przemysł na półkach. Pozdrawiam z wlkp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gość Bartek napisał:

To jest właśnie chore nastawienie 50% sadownikow z wgr aby wp***dolic chłam na rynek i wziąść kasę a potem się dziwimy że przemysł na półkach. Pozdrawiam z wlkp 

Chore to jest to co produkujecie w WLKP.  Pryskacie gryke ,rzepak i inne zboża  GLIFOSATEM I WYPIE......CIE to na rynek . Aby wziść kase, a ludziska zajadają kasze gryczną i myślą że są fitt. Puźniej niema miesc na onkologi na Ursynowie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek

A co ty mi tu z gryka czy zbożami wyjeżdżasz jak ja produkuje jabłka. 8 lat temu jak u mnie zmarzlo i miałem puste drzewa kupowałem bardzo dużo na Grójcu jabłek. I dosyć tego syfu się na oglądałem w KA nie jeden się krzywo patrzył jak mu powiedziałem że takie coś ładuje na glebę przy rwaniu a nie do komory. Na szczęście w tym roku na brak towaru nie narzekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
6 godzin temu, Gość bbb napisał:

jakos w ubiegłym sezonie chiny miały 15 mln ton mniej jabłek ( wiecej niz produkcja europejska

)a cena jaka była u nas chyba kazdy wie.twoim tokiem rozumowania powinna byc co najmniej 1 zł .jak jest rok nieurodzaju u nas to  chiny maja znaczenie a jak w chinach nie ma owocu to nie ma róznicy? poza tym cła ,opłaty itd.ciemnioku

No to licz inteligencie na cenę przemysłu, żebyś się nie zdziwił, Chiny mają opór jabłek i przetwornie ściągnąć koncentrat z Chin, a chłopu nie napłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

No to licz inteligencie na cenę przemysłu, żebyś się nie zdziwił, Chiny mają opór jabłek i przetwornie ściągnąć koncentrat z Chin, a chłopu nie napłacą.

A kto powiedział że liczę na cenę przemysłu kupczyku.normalnym jest ze kupić każdy chciałby po 8gr.ale niestety dla Was nie ten sezon.mysle ze taki jak tamten długo się nie powtórzy. PIS już o to podobno zabiega. Naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero komentuj posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...