Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość CocoJambo
2 godziny temu, Gość Wojtek napisał:

poto się trzyma by dobrą cenę z KA się wieło

Gdyby to było pewne to giganci nie graliby na giełdzie tylko wybudowali duże komory skupili od chłopków jabłka i sprzedawali z czystym zyskiem mając pewność, że jabłko to lepsza inwestycja niż papiery wartościowe.

Jabłko teraz to loteria i giełda może się udać ale wszystko wskazuje na to, że... a co ja będę pisał przecież już prawie marzec a ceny jakie? O tej porze to ja kiedy weszło embargo od putina na polskie jabłko idareda sprzedawałem po 80 groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Wojtek napisał:

poto się trzyma by dobrą cenę z KA się wieło

po pierwsze to sie naucz pisać a po drugie trzymaj i do czerwca. Wezmiesz na pewno gruby hajs w tym roku z tych twoich komór,. KA jest po t aby upłynniać towar w odpowiednim momencie a nie czekać do maja i liczyć na cuda przy rekordowym zbiorze. Ale cymbały tego nie rozumieją. Dlatego co roku jest w maju kibel z zejściem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gość gość napisał:

sam się przekonasz jakie ceny w maju będą

Idareda na sortowanie 0.45 po przesortowaniu 0,25. Na przemysł ponad trzydzieści. Jabłko sypie się ostro. Poczekamy, ryzyko niewielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej W.

U mnie ULO ruszy dopiero z otwarciem w czerwcu. Po to zamknąłem żeby kasę wziąć godną.  

Edytowane przez IGRiT
Usunięto treści prowokacyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemia woda taka sutyacja

Byłem na rozeznaniu cenowym. Nic się nie zmienia, a może nawet jest gorzej, bo jak by zastuj był taki delikatny. Ceny bez zmian, 55-60 gr w znanym wszystkim kalibrowaniu za czerwoniaki, przerosty 20 gr lub mniej. Idared 50 gr w najlepszej opcji. Gala must 95 gr, 1 zł od 7. Towaru jest w ka, nie oszukujmy się. Dużo osób czekało na wzrost ceny, a teraz nadchodzi moment na otwarcie przynajmniej jednej komory.. a potem drugiej trzeciej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pani Profesor

Ja mojego gumowczyka wysyłam z deserem na Katowice, tam ma swoje miejsce 2 dni zawsze sprzeda te 7 ton i można wetchnąć te drobniejsze pod spodem, tak żeby przemysłu nie produkować. Dlatego nie dajcie się robić w balona. Pozdrawiam zaradnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość Zenek

po to sa te rynki .Na exsport towar exstra.W tym roku głupieją i sortują.Tak w karton też można przemysł ładować ,tylko w tym roku jakoś nie chcą brać ,to trzeba na bronisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

Będzie moment, że jabłko lekko zdrożeje, kto mądry to sprzeda, ale nie braknie takich co będą liczyć na kolejne wzrosty, a później pierwsi drzeć mordę, że się nie opłaca i nie ma gdzie sprzedać jabłek. 

Jak ktoś liczy na cenę w maju czy czerwcu i popyt na jabłko to zalecam wizytę u dobrego specjalisty. Nie te czasy, handel z Rosją się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Grójec napisał:

Będzie moment, że jabłko lekko zdrożeje, kto mądry to sprzeda, ale nie braknie takich co będą liczyć na kolejne wzrosty, a później pierwsi drzeć mordę, że się nie opłaca i nie ma gdzie sprzedać jabłek. 

Jak ktoś liczy na cenę w maju czy czerwcu i popyt na jabłko to zalecam wizytę u dobrego specjalisty. Nie te czasy, handel z Rosją się skończył.

A ty u kogo byłeś co wszystko wiesz, wróżki , szamana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest masa komór ładnego dopilnowanego towaru który czeka na otwarcie, co gorsza na zachodzie też nastawili się na wiosenną sprzedaż, moim zdaniem wiosna będzie ciężka, chyba że do ruskich zaczną wypychać towar jakąś okrężną drogą na co się nie zanosi, nie chce krakać ale jesień stracona, zima stracona i wiosna też zapowiada się na porażkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...