Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość gość

dlatego nie ma co jeszcze narzekać bo jeszcze teraz można sprzedać nie za 2zł jak w tamtym roku alę się sprzedaje i nie ma co marudzić ostatnie lata były bardzo dobre można było odłożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Pioter
57 minut temu, Gość gość napisał:

dlatego nie ma co jeszcze narzekać bo jeszcze teraz można sprzedać nie za 2zł jak w tamtym roku alę się sprzedaje i nie ma co marudzić ostatnie lata były bardzo dobre można było odłożyć

Mentalność polskiego Janusza biznesu

Nie ważne po ile, ważne żeby się pozbyć i dobze ze bierom. 

Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość gość napisał:

nie sadzą jeszcze wiecej ciekawe kto to będzie rwał jak ukraina będie na zachodzie.Juz na jeśieni żeby nie mróz to jabko rwane by było do wiosny

Dużo osób rwało rodzinami bo nie było ich stać. A ludzi do rwania było. Co wtym roku zobaczymy. Niemcy potrzebują fachowców. Niedobór już mają z afryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Obcykany napisał:

Jabłek zabraknie powiadam wam...

Z kim nie rozmawiam już sprzedał...

Od marca ceny w gore

Kolego nie wiem gdzie mieszkasz-ale w okolicach Warki pojedyncze komory się otworzyły,  a zamkniętych jest jeszcze trochę.

Ja osobiście na wielki wzrost cen nie licze-rok na przetrwanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek

nie maja co kupic a i tak nie popuszczaja wiecej jak 30 gr za przemysl .export 40, 50 gr i wszystkim pasuje przetworniom i exporterom swoja droga ciekawie czy tu nie ma zmowy.. ? Zachlani Chlopi robia za 40 , 50 gr export a Ci co pierdo... To sypia na przemysl i te dwa podmioty sa zadowolone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obcykany

Chytry traci dwa razy...

 

Gdyby handlowcy zaoferowali odpowiednią cenę jabłko by skupulibe wystarczającej ilości

Teraz mogą mieć pretensje tylko do siebie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Producent

Chciałem złożyć szczere gratulację sadownikom oddającym na sortowanie Idareda 70-85 za 0,45 zł.

!!!

Policz jeden z drugim ile Ci wychodzi !!! Po sortowaniu 0,30 zł ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Producent napisał:

Chciałem złożyć szczere gratulację sadownikom oddającym na sortowanie Idareda 70-85 za 0,45 zł.

!!!

Policz jeden z drugim ile Ci wychodzi !!! Po sortowaniu 0,30 zł ?????

Mylisz się 0.31 i kasa za trzy miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek
20 godzin temu, Gość Producent napisał:

Chciałem złożyć szczere gratulację sadownikom oddającym na sortowanie Idareda 70-85 za 0,45 zł.

!!!

Policz jeden z drugim ile Ci wychodzi !!! Po sortowaniu 0,30 zł ?????

A na co mają czekac?  do maja trzymać i wywalic na przemysł po 15 gr bo czekolady dostanie ?  a za prąd kto zapłaci ?  masz to trzymaj i do lipca twoja sprawa i twoje ryzyko

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość gość napisał:

to dobrze że prąd nie zdrozał.w maju w tym roku będzie 0,5gr towaru jest tyle za granicą ze może 90 % wymrozić i starczy na nastepny rok

Nie siejcie paniki, właśnie wysypalem dwie patelnie na eskimo. Szukają towaru na maja. Cena u nich napewno nie spadnie. Wręcz przeciwnie coś jeszcze dołożą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DżonDir

Tomciu ty czegoś nie łapiesz. Sypanie na suchy lepiej wychodzi i kasa na kole a Ty jeszcze sie sapiesz do nas ? I o tym, że na kilogramach i wynikach sortowania nikt nie dyma. Znajomy dał na sortowanie idareda po 40 gr, średnio wyszło mu 27 gr. Idiota no. Wybuchłem śmiechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thales
17 godzin temu, Gość tomek napisał:

A na co mają czekac?  do maja trzymać i wywalic na przemysł po 15 gr bo czekolady dostanie ?  a za prąd kto zapłaci ?  masz to trzymaj i do lipca twoja sprawa i twoje ryzyko

Powiem Ci tyle ja jak miałbym lepszą komorę to trzymałbym już do oporu ryzykując albo zarobię albo pal licho co za różnica sprzedać teraz po 30 czy później po 15 to tylko o połowę mniej kasy, jak ktoś teraz weźmie ze 100 ton 3oooo zł to w przypadku wtopy tylko 15ooo zł to nie jest duża strata.

Jak się uda może zamiast po 30 groszy poszedłby po 1 zł a to już jest różnica bo nie 3oooo zł ale 100000 zł a to jest już sporo.

Jabłko to jak giełda ryzykujesz i albo coś z tego masz albo trzeba sobie powiedzieć trudno się mówi. Jednak jak pokazuje Twój przykład nerwówka ludzi doprowadza często do błędnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Thales napisał:

Powiem Ci tyle ja jak miałbym lepszą komorę to trzymałbym już do oporu ryzykując albo zarobię albo pal licho co za różnica sprzedać teraz po 30 czy później po 15 to tylko o połowę mniej kasy, jak ktoś teraz weźmie ze 100 ton 3oooo zł to w przypadku wtopy tylko 15ooo zł to nie jest duża strata.

Jak się uda może zamiast po 30 groszy poszedłby po 1 zł a to już jest różnica bo nie 3oooo zł ale 100000 zł a to jest już sporo.

Jabłko to jak giełda ryzykujesz i albo coś z tego masz albo trzeba sobie powiedzieć trudno się mówi. Jednak jak pokazuje Twój przykład nerwówka ludzi doprowadza często do błędnych decyzji.

+ do tego 15 tys za prąd czyli wychodzisz na zero. Tego nie policzyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...