Skocz do zawartości

Eldom Grudziądz


Gość GOŚĆ

Rekomendowane odpowiedzi

co się dzieje w firmie ELDOM GRUDZIĄDZ? zWLEKAJA Z PŁATNOŚCIAMI I CZYŻBY MIELI JAKIEŚ PROBLEMY, PODOBNO PRZEINWESTOWALI GRUBO I MOGĄ PODZIELIĆ LOS WIELU GRUP PRODUCĘCKICH KTÓRYCH JUZ NIE MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje w firmie ELDOM GRUDZIĄDZ? zWLEKAJA Z PŁATNOŚCIAMI I CZYŻBY MIELI JAKIEŚ PROBLEMY, PODOBNO PRZEINWESTOWALI GRUBO I MOGĄ PODZIELIĆ LOS WIELU GRUP PRODUCĘCKICH KTÓRYCH JUZ NIE MA

Zawsze zwlekali, termin płatności 60 dni przeciągnięty do 90 , tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam firmę ELDOM od wielu lat. Terminowe płatności nigdy nie były specjalnością ELDOMu ale pieniądze zawsze są wypłacane. Trzeba po prostu przywyknąć i brać poprawkę na opóźnienia. Poza tym małym minusem współpraca z firmą Eldom przebiega bardzo sprawnie. Kadra jest profesjonalna i wywiązuje się z umówionych warunków. Co do rzekomego przeinwestowania to nie sądzę aby była to prawda ale nie znam detali budżetu firmy.

Generalnie kontrahent godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niezdowolony Mariusz

muszę powiedzieć, że firma nie płaci od dłuższego czasu i nie wiem kiedy dostanę pieniądze za swoją cebulę. Współpraca na płaszczyźnie finansowej zawsze była trudna, ale teraz to szok. Osobiście nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje w firmie ELDOM GRUDZIĄDZ? zWLEKAJA Z PŁATNOŚCIAMI I CZYŻBY MIELI JAKIEŚ PROBLEMY, PODOBNO PRZEINWESTOWALI GRUBO I MOGĄ PODZIELIĆ LOS WIELU GRUP PRODUCĘCKICH KTÓRYCH JUZ NIE MA

1/. Eldom to nie jest GPOiW, 2/. Wiem jak jest trudno w obecnych czasach w handlu mrożonkami, a co się z tym wiąże, we współpracy z chłodniami. Inni ich konkurenci, np. WZPOiW Kwidzyn, Onka, Pinguin Dąbrowa Chełm. płacą podobnie, albo nawet gorzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ELDOMU to trochę ludzi się tam przewinęło. Szkoda młodych ludzi, którzy tam pracowali, bo niektórzy z nich byli ludźmi znającymi temat. Co do płatności to jeżeli mówimy o wolnym rynku to RR zawsze zapłacona do 14 dni, co do FV też płacili raczej na czas, chyba że ktoś podpisał aneks o wydłużonym terminie płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dostawca

co się dzieje w firmie ELDOM GRUDZIĄDZ? zWLEKAJA Z PŁATNOŚCIAMI I CZYŻBY MIELI JAKIEŚ PROBLEMY, PODOBNO PRZEINWESTOWALI GRUBO I MOGĄ PODZIELIĆ LOS WIELU GRUP PRODUCĘCKICH KTÓRYCH JUZ NIE MA

Kolego najlepiej zadzwoń i dowiedz się u źródła (jak nie masz te. to na stronie internetowej znajdziesz).Ja wożę tam cebule od wielu lat i złego słowa nie powiem. Oczywiście zdarzały się przeciągnięcia w płatnościach ale nigdy nie było sytuacji żeby kasę wyciągać przez sąd- co u konkurencji miało miejsce. Ja bym nie panikował ceny za surowiec były wysokie to i może jakiejś zadyszki dostali.Generalnie patrząc na chłodnie skupujące cebulę to Eldom wypada dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dostawca

Kolego Gość najlepiej zadzwoń i dowiedz się u źródła.Wożę tam cebule od wielu i nie jest źle zdarzają się przeciągnięcia ale da się wytrzymać.Wolę trochę poczekać niż szukać pieniędzy w sądzie.Na tle konkurencji faktycznie Eldom nie wypada najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość gość

Co do ELDOMU to trochę ludzi się tam przewinęło. Szkoda młodych ludzi, którzy tam pracowali, bo niektórzy z nich byli ludźmi znającymi temat. Co do płatności to jeżeli mówimy o wolnym rynku to RR zawsze zapłacona do 14 dni, co do FV też płacili raczej na czas, chyba że ktoś podpisał aneks o wydłużonym terminie płatności.

nie wiem skąd się urwał Pan jak Pan twierdzi, że firma płaci na czas. Chyba , że zna Pan prezesów to może ma pan wszystko na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość ostrzegawczy

Muszę powiedzieć, że zaczyna się źle dziać, ponieważ moja płatność, po raz kolejny została przełożona i to teraz na 01.2016r.! odradzam współpracę, na dodatek z ładnej cebulki wielkie potrącenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kujawiak

Witam piszemy tu o Eldomie a czy nie mają Państwo wrażenia ze inne firmy też w końcu roku przeciągają płatności? Bo coś mi się zdaje, że to nie tylko Eldom. Na marginesie ja pieniądze z Eldomu dostaję na bierząco z potrąceniami nie mam większego problemu bo towar mam pierwsza liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość producent

Witam piszemy tu o Eldomie a czy nie mają Państwo wrażenia ze inne firmy też w końcu roku przeciągają płatności? Bo coś mi się zdaje, że to nie tylko Eldom. Na marginesie ja pieniądze z Eldomu dostaję na bierząco z potrąceniami nie mam większego problemu bo towar mam pierwsza liga.

Odstawiałem towar dwa lata temu i jeszcze do dzisiaj w części nie dostałem płatności. Odradzam współpracę, co do wpisu wyżej to chyba nie trzeba Sherlocka o co kaman. Współpracuję z innymi firmami i nie mam takiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BÓBR TUCHOLA

....

....

 

 co do eldomu to chyba skonczą jak BÓR TUCHOLA I pan  Z GRABOWA BO PRZECIĄGAJĄ I TO WSZYSTKICH. OBY ZA POŹNO NIE BYŁO.

 

PROSZE O KOMENTARZE LUDZI ZAINTERESOWANYCH. 

Edytowane przez IGRiT
usunięto insynuacje niezwiązane z tematem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...