Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Na Broniszach bez prablemu można kupić młodego z zagranicy po 2.5 złotego za kilogram. Przy dużych ilościach Na pewno po 2 złote można się dogadać więc 30 za worek nie będzie. Dobry towar będzie w cenie ale niestety towar słabszej jakości i bardzo słaby już można kupić po 10 złotych za worek. A odnośnie cebuli to prawie w każdym markecie jest Kazachstańska tylko pisze, że jest z Polski. Ona jest w podobnej cenie jak nasza ale dużo lepszej jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal

Nikomu zle nie życzę ale mogłoby tak jeszcze z - 10 być. Tak dla otrzezwieznia. Ceny z dostawą na hurtownie bez zmian czyli ładny towar min 16 maksymalnie 19. Zależy co i komu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Siwy Traktorzysta

Tylko ogólnokrajowa klęska pogodowa może uratować rolników bo inaczej wszystkie warzywa będą za pół darmo. Handlarze już zacierają ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Janusz
2 godziny temu, Gość Siwy Traktorzysta napisał:

Tylko ogólnokrajowa klęska pogodowa może uratować rolników bo inaczej wszystkie warzywa będą za pół darmo. Handlarze już zacierają ręce.

Ja tam nierozumiem waszego myslenia. Jestem handlarzem szerokopojetnym i giełdowym  i tirowym eksportowym ale i importowym. Czy Wy myślicie że my lubimy jak towar jest za darmo?? Najlepsze lata to takie jak ten . Jest drogo jest fajnie, współpracuje z dużymi producentami i jak trzeba płacić jak w tym roku to płacę ale wiem jaki towar mam, płacę bo jest ssanie i towar schodzi i zarabiam więcej niż jak jest tanio często towaru nie mając w rękach nie widząc na oczy. Towar tani przykładowo kupuje cebule po 5 zł za wór a na giełdzie przyjezdzaja producenci i postoi godzinę i już sprzedaje po 5 zl a narzeka na handlarza że psują rynek. Moi producenci wiedzą że jak jest tanio to ja ich nie dołuje żeby jeszcze niżej niżej, płace drożej niż dzwonia i proponują im ludzie z ogłoszeń. Przez taka współpracę ja w tym roku mam towar, i wszyscy są zadowoleni.

Pozdrawiam i nikomu żle nie życze ale sucho mogło by być zawsze to lepiej podnieśc z pola 40 ton kapusty po 1,5 niż 80 ton po 0,15 groszy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hurt

I to jest mądra głową święta prawda kolego Januszu jak jest drogo to wszyscy się cieszą A ci co myślą kupować za darmo i sprzedawać za pół darmo to zawsze będą biedni i głupi.Wysokich cen Panowie życzę i mądrych gości do współpracy A nie spekulantów którzy zacierają ręce i mówię Ale nie ma z czego dołożyć i tylko w dół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Malorolny napisał:

A jakie są ceny ziemniaków o kalibrze 30-50mm? Tzn sadzeniaka od rolnika? Nie chodzi mi o kwalifikat.

0.6-0.8zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Mateusz
4 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

U ciebie w glowie są po 1.2 zł a nie w realu. Spadłeś na to forum z księżyca.

Może i spadłem z księżyca. Ja po tyle sprzedaje.A na market bez pośrednika brudas 1,4 do 1,6. Jak chcesz to oddawaj po 0,6, Twoja sprawa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...