Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość żul miejski

Handlarze nie siać wrogiej propagandy, po tej cenie sprzedają wygrzebanego z kopca paścia, na większych bazarach zwanych przez was giełdami w ilościach lublinowo - żukowych, desperaci którym brakuje na nawozy. Z przechowalni złotówka netto bez problemu za ładny towar, za towar premium do mycia 1,1, na jeden i drugi ssanie aby tylko ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siwy Traktorzysta

Mam wrażenie, że tutaj jedna albo dwie osoby piszą pod różnymi nickami i sieją propagande jak to cena ziemniaków nie spada i, że towaru jest dużo. 

Gdyby forum było tylko dla zarejestrowanych użytkowników to nie byłoby tego problemu bo handlarzykowi nie chciałoby się przełączać między kontami żeby pisać głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szybki

Z tą Austrią to kolego poleciales grubo oni sami nie mają od jesieni kupowali towar z Pl i kupują nadal.Towaru już jest mało i nie ma się co oszukiwać cena wacha się od 0.90 do 1.10 i w tym roku zarobili wszyscy co umieli handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal_mazowieckie

Sprawdzone info.

Sąsiad kładzie Melody po zeta za kg na Rumunię. Kilka tirów tygodniowo. 45plus. 

Ja kładę Gale w poprzednim tyg 1.05 w tym 1,1 zł kg. Też Rumunia. 2-3 samochody na tydzień. 

Wczoraj miałem tel że Rumun mówi stóp. Pośrednik chciał cenę lekko obniżyć. Mam sygnały, że się lekko przyznało. Zrobiło się ciepło, wyszły kolce, stodoły przykryte słoma itd. Poczekajmy 2 tygodnie unormuje się. To samo z cebula, spadła cena. 2 tyg i wróci. Bez paniki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dżastin bimber

I dalej idą, handlarze chcą zbić jak najwięcej więc rozsiewają takie bzdury, każda złotówka na worku to 1600 na samochodzie a jak mu się uda dupnąć kogoś na trzy zyle to zobacz ile przytnie dodatkowo. Chłopy sortują teraz sadzeniaki więc chwilowo pojawiło się trochę towaru ale przeważnie z kopca więc marnej jakości ale dobrego dalej brakuje a jak się wyprzedadzą to każdego będzie brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mocny

tak tak za tydzień beda dawać za darmo bo wy tak chcecie a co mądrzejszy producent jeszcze wam dopłaci zeby po krzakach nie musiał wywozic. Bo handlarzyk po podstwówce tak sobie wymysłił  bo inaczej nie wezmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...