Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Janusz
3 godziny temu, Darekspire napisał:

Dobrze powiedziane ale nawet jak by nie wposcili na krk to suoszowskie barany sciagna ich do siebie przepakuja w 15tki i przywioza na rybitwy

Uwielbiam takie opwieści :)

Rumun kochany w listopadzie ze wybiera straszne ilości sadzeniaka, kochany w styczniu jak wybiera jadalnego, wyzywany w maju jak przywozi swojego :)

I te gadki listopad " ale te Rumuny glupie takiego hu..... sadzeniaka mi wybrali"

Maj  " je... Rumun psuje cenego młodego, jakby ich wogóle nie było to by było lepiej :) "

Uważam sezon na gadke majowa za otwarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

Rumunia się skończy i to szybko dość może nastąpić. Lidl zwiększa tam sklepy o 1/3 już w tym roku, a Biedronka szuka terenów pod inwestycje. Chwila moment i większość rumuńskich handlarzy, którzy przyjeżdżają do Małopolski może zniknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Dyzio napisał:

Co za bajki jakie 17 19 znów handlarzyk chce namieszać cena 22 

Byłeś widziałeś? 20 to cenili czerwonego i było go więcej jak żółtego! Ja byłem z czerwonym podałem po 19 i stałem od 4ej do 6ej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miechoski

Wolbrom dzis kicha straszna z zejsciem chyba ze ktos ceny nie trzymal i puscil poldarmo ...ziemniaka z calej okolicy nawiezli i caly targ nim zastawili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Janusz napisał:

Uwielbiam takie opwieści :)

Rumun kochany w listopadzie ze wybiera straszne ilości sadzeniaka, kochany w styczniu jak wybiera jadalnego, wyzywany w maju jak przywozi swojego :)

I te gadki listopad " ale te Rumuny glupie takiego hu..... sadzeniaka mi wybrali"

Maj  " je... Rumun psuje cenego młodego, jakby ich wogóle nie było to by było lepiej :) "

Uważam sezon na gadke majowa za otwarty :)

Obronca rumunow sie odezwal. Ja tam z nimi nie handluje wszystko co produkuje jest sprzedawane dla krajowych odbiorcow. Oni do nas wioza a wes sie tam do nich przejedz sprzedać to wrocisz bez kasy i towaru w najlepszym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

To jest prawda, takiego przywożenia i handlu nie powinno być. Jak ktoś ma tu to sprzedawać to Polak, a nie Rumun. To samo czereśnie, pół giełdy w Krakowie ich, ale to wina handlarzy. Na Warszawę jakoś nie przyjeżdżają z towarem, bo raz, drugi byli pogonieni i jest względny spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za pitolenie , poznań 23 z zamknietymi oczami . towar średni ......godzina stania .... jeszcze do domu nie wróciłęm gość już dzwoni kiedy będe .... każdy zarobi  o tym czasie i się nie dymajmy .,.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Domo napisał:

Na tym forum

to sami handlarze z domu po 24 w okolicach krk za ładnego ziemniaka to się proszą, a cena 18 zł to wyobraźnia handlarzy xd

Gdzie po tyle są? Proszowice 18zl za żółtego max na placu płacą. A jak na krk i w Katowicach czyżby w proszowickim byly najtańsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Darekspire napisał:

Obronca rumunow sie odezwal. Ja tam z nimi nie handluje wszystko co produkuje jest sprzedawane dla krajowych odbiorcow. Oni do nas wioza a wes sie tam do nich przejedz sprzedać to wrocisz bez kasy i towaru w najlepszym wypadku

Tak czy tak połowę swojej ceny zawdzięczasz Ruumunowi, gdyby nie wybierał przez zime krucho by było z ceną każdego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Grek napisał:

Kolego Grecki ziemniak już jest na każdej giełdzie w Polsce i cena wcale nie jest duża bo na dzień dzisiejszy tylko 2.5 do 3 zł.

Jakoś mi się nie wydaje że jest grecki jak już to z Maroko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...