Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

No tak aorzedawali bo kredyty trzeba spłacać i żyć też trzeba za coś. Przecież 3/4 tego forum ma kredyt a nie gotówki dość żeby sobie pozwolić na koszty a później na zarobek. 

Ja nie mam kredytu nie mam studni ale daje rade bo przyjdzie kiepski rok a ratke trzeba płacić nauczcie się w końcu liczyć z kosztami z swoją pracą i żeby coś zostało z tego. 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie spadnie jakiś konkretny deszcz w większości kraju nie ma mowy o obniżkach cen ziemniaka. Na kolejne dwa tygodnie praktycznie nie zapowiadają opadów a teraz mamy krytyczny okres - ziemniak potrzebuje najwięcej wody. Niby deszczowni widać na polach dużo ale to mały odsetek całości upraw. A po drugie przy takich temperaturach i glebach np. 4 klasy to po 3 dniach po deszczowaniu praktycznie nie ma śladu.

Panowie szanujmy swoją pracę i nie opuszczajmy cen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gość chłop napisał:

od 13 leje że świata nie widać plantacje aż się świecą z bujności...

będzie plon i to gruby?

Chlopie  przestan pisac glupoty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ród kraka

Ziemniak w Danii usycha premier ogłosił stan klęski panowie trzymać ceny. U nas zapowiada się susza od przyszłego tygodnia nawet 38stopni. Minimalna cena KPR to 30zł worek pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chłop

we wcześniejszych postach pisałem skąd jestem poszukaj

po bardzo suchej i zimnej wręcz tragicznej wiośnie póki co to wody w mojej okolicy na polach nie brakuje i jak nie wydarzy się kataklizm to plony wszystkiego będą bardzo wysokie z czego się cieszę bo w poprzednim sezonie była susza totalna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chłop u Ciebie od maja ciągle pada,jeszcze te ziemniaki nie zgniły? Ty masz tyle wspólnego z uprawą ziemniaka co ja z kosmosem.Mieć takie byki i jeszcze nie handlować to się w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darekspire napisał:

Okolice krakowa deszcz przeszedl to wkoncu się zacznie kopanie z prawdziwego zdarzenia 

Co Ci tego deszczu spadł wjechałem po tej burzy i nawet brył dobrze nie rozmoczyło

za dwa dni jak nie popada znów będzie męka na kombajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chłop

nie kopie bo mam póżne odmiany za które zimą i na wiosnę biorę sowitą zapłatę ...

gdybyś był prawdziwym rolnikiem jak ja to byś wiedział że w maju może padać co dzień i rośliny to wykorzystają....

ale twoja wiedza teoretyczna o rolnictwie jest jak kosmitów o KRUSie ..... nie zazdrość wody na polu tylko się martw żebyś zarobił na swojej suszy.....

znowu pada ??☂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik_1
12 godzin temu, Gość chłop napisał:

nie kopie bo mam póżne odmiany za które zimą i na wiosnę biorę sowitą zapłatę ...

gdybyś był prawdziwym rolnikiem jak ja to byś wiedział że w maju może padać co dzień i rośliny to wykorzystają....

ale twoja wiedza teoretyczna o rolnictwie jest jak kosmitów o KRUSie ..... nie zazdrość wody na polu tylko się martw żebyś zarobił na swojej suszy.....

znowu pada ??☂️

prawdziwy z ciebie chłop, a nie Rolnik

późne odmiany już w maju potrzebowały u ciebie dużo wody, to chyba za wcześnie posadziłeś jak na późny zbiór

jak byś brał taką sowitą zapłatę to już dawno byś miał studnie i deszczownię i byś narzekał że pada, a nie się cieszył jak dziecko z przedszkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...