Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość dex napisał:

12,80 to już mam z transportem do kazdej hebzi w Polsce

Tak wozicie ziemniaka z litwy ruskiego pakujecie w woreczki z flaga i sprzedajecie za polskiego oszusty,                    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Witam nie mogę czytać tych bzdur każdy szanuję swoją pracę i sprzedaje ziemniaki drogo. To co cena ziemniaków na obecną chwilę to 10,14 zł worek, a ja szanuję swoją pracę i chce 20 zł worek i się pytam kto to kupi tak samo ze zbożem jedziesz na młyn cena spadła ale ja szanują swoją pracę i zabieram zboże do domu i co dalej.jadę po nawóz jest według mnie za drogi i że szanuję swoją pracę to go nie kupuję jadę po środki ochrony roślin a że szanuję swoją pracę i nie kupuję bo są za drogie co w za głupoty piszecie cenę ustala podaż popyt jest nadwyżka towaru nieważne jakiego cena spada jest towaru mniej cena idzie do góry tak jest było i nigdy się nie zmieni to wszystko co chciałem powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko wszystkim przypomniec ze patrząc na inne lata to cena 10 zl jest bardzo dobra cena. 

Pewnie susza byla tylko skad naroslo tyle marchewki pietruszki buraka kapusty i bądź co badz ziemniaka tez. Pomyslcie coby było jakby ne bylo tej suszy . 

10 zl trza brać i szanowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja kolego dobrze to ujales nic dodac nic ujac? ja nie mam ziemniakow ale to samo jest z pekina cala Polska ma towar i nie moze go sprzedac aktualna cena to 1-1.2  ale koledzy z mazowieckiego szanuja swoja prace i sprzedaja po 1.8 i tyle maja zamowien ze sie nie wyrabiaja. Cos tu nie gra???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Cena ziemniaka pójdzie do góry lada moment. I skończą się te głupie komentarze. Obecnie cena z domu za ładny towar rejon Wieluń 12-14. Niestety są tacy co proponuja i 10. Pamiętajcie chytry 2 razy traci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

Czas na małe porządki.

Temat wątku jest "Notowania" więc proszę w swoich wypowiedziach podawać ceny zakupu/sprzedaży po jakich kupiliscie/sprzedaliście, nie w markecie ale w ilosciach przynajmniej kilku worków.

Wszelkie inne wypowiedzi bardzej lub mniej polityczne związane z rynkiem ziemniaków proszę umieszczać tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, IGRiT napisał:

Drodzy Forumowicze,

Czas na małe porządki.

Temat wątku jest "Notowania" więc proszę w swoich wypowiedziach podawać ceny zakupu/sprzedaży po jakich kupiliscie/sprzedaliście, nie w markecie ale w ilosciach przynajmniej kilku worków.

Wszelkie inne wypowiedzi bardzej lub mniej polityczne związane z rynkiem ziemniaków proszę umieszczać tutaj:

 

Co taka cisza?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyruszka...
1 godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Jakie aktualne ceny?

U mnie bez zmian ... sklepy 20 - 22.5... hurt 18zł/15kg... towar w magazynie na wykończeniu ok 30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Ass napisał:

zaczynają się skoki cenowe gieldowe choć handlarze jeszcze próbują chłopów 

Proszę podawać konkrety w jakiej cenie kupujecie/sprzedajecie - skoczyć można w dół lub w górę ...

Niekonkretne posty prosze pisać w innych wątkach np.:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, IGRiT napisał:

Proszę podawać konkrety w jakiej cenie kupujecie/sprzedajecie - skoczyć można w dół lub w górę ...

Niekonkretne posty prosze pisać w innych wątkach np.:

 

Gwoli ścisłości - to nie takie jednoznaczne skoczyć w dal lub bok, w górę  wyskok lub podskok,  w dół zeskok ?

Teraz poważnie -  podałem 2 t żółty i 2 t bellarosa jednakowo 14 za 15 z domu, giełda padaka 9 za żółtego to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...