Skocz do zawartości

Wczesne kapustne


Gość Rolnik kalisz

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, Gość kapusta napisał:

Kto niema na ten rok global gap to szkoda zeby cokolwiek sadzil bo nic nie sprzeda od 1 lipca2020 wszystkie skupy bez certyfikatu nie beda przyjmowac towaru .

W tej chwili tzn wszystko zaiezy od pogody.

To albo w takim wypadku skupy niebeda mialy towaru bo z braku sie sprzeda drozej na świeżym rynku albo powstanie kolejny etap przerzutu czyli czlowiek z gapem o i cala zagadka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global gap??? Nie rozsmieszaj mnie kolego. Jak bedzie duza podaz towaru to oczywiste ze cena bedzie niska dla wszystkich i nie ma mowy o zysku. Ale jak towaru bedzie malo ( a wiele na to wskazuje) to tylko telefonik i dawaj towar dawaj towar a o tym twoim certyfikacie nikt nawet nie wspomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Gliobalgap jest po to aby Polakowi można  zakazać sprzedaży własnego produktu we własnym kraju . Pod globala warzywo czy owoc jest badane na pozostałości substancji chemicznych na kilku etapach . W tamtym roku ci co global posiadali to pryskali czym chcieli i kiedy chcieli i pozostałości żadnych nie było , w tym roku  wychodzą pozostałości z przed kilku lat . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie global, ipo i juz kilka lat i nie mam z tym wiekszego problemu. W pierwszym roku było sporo niejasności ale teraz jest ok. Zadnej korzyści z tego nie ma tylko jesrem pare tys. lżejszy za certyfikacje, badania i doradztwo.

W tym roku to pier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wysiewał ktoś z Was kapustę w torf K ts1? Nadaje się ta ziemia? Zawsze używalismy torf z aury a dziś pokusiliśmy się na ten. Proszę o opinie bo może szkoda nasion. Wysiew będzie do paletek kapusta późna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pekin złoty interes 123
6 godzin temu, Gość Pekinkowicz napisał:

Masakrycznie dużo nasion poszło

Nie ma co się stresować.Jedna zimna

 Noc tennis poprawi i będzie dobrze ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Cukier
Godzinę temu, Gość Rolnik kalisz napisał:

U mnie jeszcze przetrzymuje i czekam az sie ociepli ale tez jestem ciekaw czy ta kapusta przetrwala. 8

U nas była przykryta podwójną włókniną i nie wygląda tragicznie. Tyle,że było chyba -5 -6... Miejscami podobno było -10 to powodzenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cukier

Dlatego trzeba zakasać rękawy panowie i samemu działać. Sadźcie tyle ile jesteście w stanie sami obrobić, ew z pomocą sąsiada i nie będziecie musieli oglądać się na Ukraińców! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol
51 minut temu, Gość Cukier napisał:

Dlatego trzeba zakasać rękawy panowie i samemu działać. Sadźcie tyle ile jesteście w stanie sami obrobić, ew z pomocą sąsiada i nie będziecie musieli oglądać się na Ukraińców! 

Głos rozsądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...