Skocz do zawartości

Dynia sezon 2020


Gość Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2021 o 17:42, Gość Danio napisał:

Ładnego towaru mało ... Cena halloween 1 -1.20zl hokaido 1.4 zł ,pizmowa 1.6 zł kg. Szanujcie swoją pracę  .Pozdrawiam 

W jakim regionie takie ceny? Hurt czy detal? Małopolska hokkaido 0,8-1zl/kg, piżmowa 1-1,2zl/kg hurt, skupy. Skoczkowie dowalili dyni w tym roku i pchaja na wszystkie skupy po ile kto da. Niema możliwości na razie podnieść ceny. Dno!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Rolnik z centrum

Kto ma już zebraną dynię niech cierpliwie poczeka , już zaczyna się robić zainteresowanie  a dziś i przez kilka kolejnych nocy spore przymrozki były . Nikt do tej pory dyńki nie chciał to i mało kto zbierał , teraz to to będzie zebrane po tych przymrozkach to tylko do bydła i to na szybko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 15:15, Gość Daro napisał:

Za dużo było deszczu i dyni na rosło, dużo skoczków, którzy obniżają cenę, przez co wymagania kupców są chore mze mróz kupi. 

A co ty masz wyłączność na produkcję czegoś nieokrzesany ...

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Kto ma już zebraną dynię niech cierpliwie poczeka , już zaczyna się robić zainteresowanie  a dziś i przez kilka kolejnych nocy spore przymrozki były . Nikt do tej pory dyńki nie chciał to i mało kto zbierał , teraz to to będzie zebrane po tych przymrozkach to tylko do bydła i to na szybko .

nie wiem czy do bydła u mnie jakoś jak jest do -4 to jeszcze nigdy dynia mi nie zmarzła na polu  więc takie przymorski nie są straszne co innego większe to już nie ma co zbierać jeszcze nie ma się co martwić ja po mału zbieram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość producent

jak nastroje po tym sezonie? w przyszłym też planujecie iść w Dynie?

bo widzę że jeśli za granicą obrodzi to u nas w Polsce jak w tym roku wszystko się kisi i nie ma ceny ani wzięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 12:39, Gość producent napisał:

jak nastroje po tym sezonie? w przyszłym też planujecie iść w Dynie?

bo widzę że jeśli za granicą obrodzi to u nas w Polsce jak w tym roku wszystko się kisi i nie ma ceny ani wzięcia

Zainteresowsnie było słabe do tej pory i myślę że nie przez to że dyni było zasiane dużo wiecej- mam stałych odbiorców od lat i poprostu konsumenci mniej kupowali w sklepach. Uważam że dynia już miała swoje 5 minut -byla moda na nią, niejeden kupił raz czy dwa i już nie kupi. Ja sprzedaje do końca grudnia po coraz lepszej cenie bo umiem i mam warunki do  przechowania choć jakość w tym roku dużo gorsza przez te deszcze, ale jak widzę te pryzmy czy skrzynie arbuzowki przykryte tymi niebieskimi plandekami u skoczków ogłaszających się  teraz po 25 czy 50 gr/kg to z optymizmem patrzę na następny sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...