Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  całym rokiem można handlować :) dobre i 20-30 klatek dziennie po 30pln niz oddać za 12 :D

tak cały rok tylko gdzie ty sprzedasz dziennie tyle klatek w tydzien to tak .na samym jabłku nie pokryjesz kosztow,ci co handlowali samym jablkiem to zamkneli lub ledwo ciągną ten wózek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

to gdzie tak dobrze idzie to jablko?jak gieldy i bazary to przezytek! powiedz bo nie wierze ze w sklepie,jak widze na hurtowni zakupy do sklepow to mi słabo

o czym Ty wogóle piszesz...te ilości- 20 paczek. Giełdy się kończą,a na przykład w takim Sandomierzu to i sprzedający i kupcy ledwie dyszą. pewnie na innych giełdach jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty wogóle piszesz...te ilości- 20 paczek. Giełdy się kończą,a na przykład w takim Sandomierzu to i sprzedający i kupcy ledwie dyszą. pewnie na innych giełdach jest podobnie

 

to gdzie tak dobrze idzie to jablko?jak gieldy i bazary to przezytek! powiedz bo nie wierze ze w sklepie,jak widze na hurtowni zakupy do sklepow to mi słabo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość edmundoo

sprzedać 300-400kg jabłka w detalu na targowisku to tak dużo?  do tego troche gruszki orzechy i nie wychodzi źle. :) 4 dni w tyg tylko robie każdy inne miejsce . woj. warminsko-mazurskie. np/ Olsztyn jabłko detal 3 zł u handlarza więc po 2 zł idzie dość dobrze. ale to pewnie kwestia tego że jeździ się tam ponad 30 lat i ma stałych klientów. W dawnych latach na targowiskach mozna było po tonie i więcej sprzedawać ale markiety wszystko zepsuły. :(  byłem rok temu na giełdzie z towarem. uslyszałem ceny to się zapakowałem i wróciłem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedać 300-400kg jabłka w detalu na targowisku to tak dużo?  do tego troche gruszki orzechy i nie wychodzi źle. :) 4 dni w tyg tylko robie każdy inne miejsce . woj. warminsko-mazurskie. np/ Olsztyn jabłko detal 3 zł u handlarza więc po 2 zł idzie dość dobrze. ale to pewnie kwestia tego że jeździ się tam ponad 30 lat i ma stałych klientów. W dawnych latach na targowiskach mozna było po tonie i więcej sprzedawać ale markiety wszystko zepsuły. :(  byłem rok temu na giełdzie z towarem. uslyszałem ceny to się zapakowałem i wróciłem do domu

to widze ze 20 klatek producent jeszcze sprzeda w ciagu dnia ale nie na zachodzie polski ,no i cenna mowi za siebie handlarze po 3 zl ty po 2zł,.tylko jak tak delej bedzie to handlarze nie uczymaja ci rynkow lub targowisk! ciekawe gdzie wtedy sprzedaz!handlarze płaca za plac cały rok a ty tylko oplate dzienna.pz producent ma sprzedawac na giełdzie a nie bawic siew detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja tylko mówię co słyszałem A że bardzo mnie to zdziwiło to tu napisałem ale Ty jakoś mądrze odpowiedzieć nie umiesz tylko się frustrujesz

moim zadaniem to zeby po 10 zł mieli komu sprzedać w styczniu.jak przyjdzie mróz to rynki i bazary stana calkowicie bo jak tam niebędzie zejscia to tylko przemysl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...