Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  całym rokiem można handlować :) dobre i 20-30 klatek dziennie po 30pln niz oddać za 12 :D

tak cały rok tylko gdzie ty sprzedasz dziennie tyle klatek w tydzien to tak .na samym jabłku nie pokryjesz kosztow,ci co handlowali samym jablkiem to zamkneli lub ledwo ciągną ten wózek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

to gdzie tak dobrze idzie to jablko?jak gieldy i bazary to przezytek! powiedz bo nie wierze ze w sklepie,jak widze na hurtowni zakupy do sklepow to mi słabo

o czym Ty wogóle piszesz...te ilości- 20 paczek. Giełdy się kończą,a na przykład w takim Sandomierzu to i sprzedający i kupcy ledwie dyszą. pewnie na innych giełdach jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty wogóle piszesz...te ilości- 20 paczek. Giełdy się kończą,a na przykład w takim Sandomierzu to i sprzedający i kupcy ledwie dyszą. pewnie na innych giełdach jest podobnie

 

to gdzie tak dobrze idzie to jablko?jak gieldy i bazary to przezytek! powiedz bo nie wierze ze w sklepie,jak widze na hurtowni zakupy do sklepow to mi słabo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość edmundoo

sprzedać 300-400kg jabłka w detalu na targowisku to tak dużo?  do tego troche gruszki orzechy i nie wychodzi źle. :) 4 dni w tyg tylko robie każdy inne miejsce . woj. warminsko-mazurskie. np/ Olsztyn jabłko detal 3 zł u handlarza więc po 2 zł idzie dość dobrze. ale to pewnie kwestia tego że jeździ się tam ponad 30 lat i ma stałych klientów. W dawnych latach na targowiskach mozna było po tonie i więcej sprzedawać ale markiety wszystko zepsuły. :(  byłem rok temu na giełdzie z towarem. uslyszałem ceny to się zapakowałem i wróciłem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedać 300-400kg jabłka w detalu na targowisku to tak dużo?  do tego troche gruszki orzechy i nie wychodzi źle. :) 4 dni w tyg tylko robie każdy inne miejsce . woj. warminsko-mazurskie. np/ Olsztyn jabłko detal 3 zł u handlarza więc po 2 zł idzie dość dobrze. ale to pewnie kwestia tego że jeździ się tam ponad 30 lat i ma stałych klientów. W dawnych latach na targowiskach mozna było po tonie i więcej sprzedawać ale markiety wszystko zepsuły. :(  byłem rok temu na giełdzie z towarem. uslyszałem ceny to się zapakowałem i wróciłem do domu

to widze ze 20 klatek producent jeszcze sprzeda w ciagu dnia ale nie na zachodzie polski ,no i cenna mowi za siebie handlarze po 3 zl ty po 2zł,.tylko jak tak delej bedzie to handlarze nie uczymaja ci rynkow lub targowisk! ciekawe gdzie wtedy sprzedaz!handlarze płaca za plac cały rok a ty tylko oplate dzienna.pz producent ma sprzedawac na giełdzie a nie bawic siew detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja tylko mówię co słyszałem A że bardzo mnie to zdziwiło to tu napisałem ale Ty jakoś mądrze odpowiedzieć nie umiesz tylko się frustrujesz

moim zadaniem to zeby po 10 zł mieli komu sprzedać w styczniu.jak przyjdzie mróz to rynki i bazary stana calkowicie bo jak tam niebędzie zejscia to tylko przemysl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...