Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin

Drodzy sadownicy -eksport do CHIN od poczatku marca ruszyl pelna para . :) ...

Jabłka o tej porze z naszego kraju nie sa juz konkurencyjne. Maja swieże z innej półkuli. poczytajcie nawet wypowiedzi prezesa uni owocowej o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DonaldTusk

Oczywiście, że nie przyjechał ktoś taki jak piszesz i niekoniecznie musiało to być w jakimś takim dużym sklepie o jakim piszesz, ale w każdej plotce źdźbło prawdy jest - pamiętasz jak śmiali się z Leppera, który mówił o talibach o rzeczach niewygodnych władzy? Śmiali się z niego głupka robili, a też co wychodzi prawda ja jaw.

Tka samo z jabłkiem, alkohol podrabiają, paliwo a jabłka się nie da sprzedawać polskiego jako holenderskie? Oczywiście, że tak kto to sprawdzi to w PL i to w NL takie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

wg mnie Hipermarekty mają podpisane umowy z dostawcami więc jeśli to idzie jak idzie to na dużą skale i nie jest to tak jak na obrazku że pewien łebski jegomość kupił od sadownika partie jabłek i nalepił naklejki i sprzedał do marketu za dwa razy tyle. być może tak jest ale jak mówie na większą skale i ktoś kręci na tym lody niesamowite. Co do Leppera top sam powiedział że ludziom się otworzą oczy jak jemu sie zamkną i jet to gdzieś na youtubie w wywiadzie. Czas pokazał że miał racje a swego czasu ludzie z niego szydzili i wyzywali od chamów ze wsi i prostaków. Z Kaczyńskim bedzie tak samo. Nikt nie jest idealny w polityce ale Kaczyński jest za polskim przemysłem, broni interesów, nie boi sie UE i nie kleczy przed nimi. Poprzednicy sprzedawali wszystko na zachód za psie pieniądze. Teraz robią z nich idiotów bo sie boją żeby do paki całe to towarzystwo nie poszło, stąd tak sie boją reformy sądownictwa. To przez Sikorskiego wprowadzili embargo i sie wszystko zje**ło. Polecam pooglądać materiały o WSI na youtubie ile pieniędzy wyprowadzili z tego kraju

 

Ceny idared sąsiad pogonił z KA 0,95 gr płatność 7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak to polskie jabłko to tylko w mały sklepik gdzieś na obrzeżach miasta. Hipermarkety współpracują tylko z dobrymi i sprawdzonymi handlowcami, nie wszyscy moga się starać o współpracy z nimi po za tym umowy są podpisane z odpowiedzialnością po obydwu stronach, konkretny towar naszykowany na daną godz jak nie ma to płacisz kary. Takich firm z którymi współpracują, często odwiwdzane są przez ałdyty z tych sieciuwek, i kontroluje towar pakowanie przerób warunki bhp itp. Tak że ciezko by bylo podrobic taki napisy w hipermarkecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Unii to prawda jest taka że nikt nikomu nigdy nie dał nic darmo. Jak wam dawali dopłaty 50 % do sprzętu itp to teraz to własnie spłacacie przez niskie ceny. Unia powstała głównie po to aby takie kraje jak Polska doić ile sie da i niszczyć przemysł. Nie słuchajcie PO I Nowoczesnej bo to kłamcy którzy są zapatrzeni w UE bo mają kupe siana i im nie zależy na tym kraju wogóle. Popatrzcie na tych marszach tych co trzymają flage UE - pokażcie mi jednego człowieka który tam jest biedny. Całym tym bagnem rzadzą Niemcy i ich sie boi prawie kazdy kraj,

 

 

idared 90 gr, czerwone 1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest chwilowy zastój nie dajcie jabłka przez parę dni a cena wróci do zeczywistosci 1.10 1.20 może i nie ma.zamowien ale na Rosi jest dużo towaru ale w następnym tygodniu się unormuje nie dajcie jabłka za 80 czy 90 groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój rozum i robi jak uważa. Już tu byli wróżbici nie raz co wydawali rozkazy a potem w maju sie żaden nie odzywał. Twierdzisz że zdrożeje albo nalezysz do elitarnej grupy czekającej na 2 złote to czekaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wkurzony

Przede wszystkim nie panikujcie,jest połowa marca dopiero.Oddając jabłko z kontroli w tej chwili po  80 gr.  pokazujecie ,że jesteście bezmyślnymi robolami i wszyscy to wykorzystują,dziwne by było gdyby nie...Przecież trzeba to wysortować ,zapakować ,to ile zostanie?najwięcej 70 gr,jak ktoś sam porządnie za***prza, a suchy przemysł 50 gr.netto!! Opanujcie się ludzie,jak sami się nie szanujecie to  nikt was nie będzie szanował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Przede wszystkim nie panikujcie,jest połowa marca dopiero.Oddając jabłko z kontroli w tej chwili po  80 gr.  pokazujecie ,że jesteście bezmyślnymi robolami i wszyscy to wykorzystują,dziwne by było gdyby nie...Przecież trzeba to wysortować ,zapakować ,to ile zostanie?najwięcej 70 gr,jak ktoś sam porządnie za***prza, a suchy przemysł 50 gr.netto!! Opanujcie się ludzie,jak sami się nie szanujecie to  nikt was nie będzie szanował!

 

Co Ty pierdzielisz, że przemysł 50gr netto. Jak już to brutto . Daj namiary, chętnie wysypie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie jestem kupcem to raz, a skoro nadchodza lepsze czasy to w takim razie nic tylko sie cieszyć, czas pokaże. To że z roku na rok jest więcej nasadzeń to tylko "drobny" szczegół,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość marian

akurat nie jestem kupcem to raz, a skoro nadchodza lepsze czasy to w takim razie nic tylko sie cieszyć, czas pokaże. To że z roku na rok jest więcej nasadzeń to tylko "drobny" szczegół,

i dlatego boli cię głowa , kolego ja też mam nieraz inne zdanie  i sam się z nim nie zgadzam :lol:  :)  ale to nie powód do zazdrości .pisz konkrety i nie gdybaj troli mamy wystarczająco, sam doskonale wiesz jak trudna jest sytuacja pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...