Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin

Drodzy sadownicy -eksport do CHIN od poczatku marca ruszyl pelna para . :) ...

Jabłka o tej porze z naszego kraju nie sa juz konkurencyjne. Maja swieże z innej półkuli. poczytajcie nawet wypowiedzi prezesa uni owocowej o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość DonaldTusk

Oczywiście, że nie przyjechał ktoś taki jak piszesz i niekoniecznie musiało to być w jakimś takim dużym sklepie o jakim piszesz, ale w każdej plotce źdźbło prawdy jest - pamiętasz jak śmiali się z Leppera, który mówił o talibach o rzeczach niewygodnych władzy? Śmiali się z niego głupka robili, a też co wychodzi prawda ja jaw.

Tka samo z jabłkiem, alkohol podrabiają, paliwo a jabłka się nie da sprzedawać polskiego jako holenderskie? Oczywiście, że tak kto to sprawdzi to w PL i to w NL takie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie Hipermarekty mają podpisane umowy z dostawcami więc jeśli to idzie jak idzie to na dużą skale i nie jest to tak jak na obrazku że pewien łebski jegomość kupił od sadownika partie jabłek i nalepił naklejki i sprzedał do marketu za dwa razy tyle. być może tak jest ale jak mówie na większą skale i ktoś kręci na tym lody niesamowite. Co do Leppera top sam powiedział że ludziom się otworzą oczy jak jemu sie zamkną i jet to gdzieś na youtubie w wywiadzie. Czas pokazał że miał racje a swego czasu ludzie z niego szydzili i wyzywali od chamów ze wsi i prostaków. Z Kaczyńskim bedzie tak samo. Nikt nie jest idealny w polityce ale Kaczyński jest za polskim przemysłem, broni interesów, nie boi sie UE i nie kleczy przed nimi. Poprzednicy sprzedawali wszystko na zachód za psie pieniądze. Teraz robią z nich idiotów bo sie boją żeby do paki całe to towarzystwo nie poszło, stąd tak sie boją reformy sądownictwa. To przez Sikorskiego wprowadzili embargo i sie wszystko zje**ło. Polecam pooglądać materiały o WSI na youtubie ile pieniędzy wyprowadzili z tego kraju

 

Ceny idared sąsiad pogonił z KA 0,95 gr płatność 7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak to polskie jabłko to tylko w mały sklepik gdzieś na obrzeżach miasta. Hipermarkety współpracują tylko z dobrymi i sprawdzonymi handlowcami, nie wszyscy moga się starać o współpracy z nimi po za tym umowy są podpisane z odpowiedzialnością po obydwu stronach, konkretny towar naszykowany na daną godz jak nie ma to płacisz kary. Takich firm z którymi współpracują, często odwiwdzane są przez ałdyty z tych sieciuwek, i kontroluje towar pakowanie przerób warunki bhp itp. Tak że ciezko by bylo podrobic taki napisy w hipermarkecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Unii to prawda jest taka że nikt nikomu nigdy nie dał nic darmo. Jak wam dawali dopłaty 50 % do sprzętu itp to teraz to własnie spłacacie przez niskie ceny. Unia powstała głównie po to aby takie kraje jak Polska doić ile sie da i niszczyć przemysł. Nie słuchajcie PO I Nowoczesnej bo to kłamcy którzy są zapatrzeni w UE bo mają kupe siana i im nie zależy na tym kraju wogóle. Popatrzcie na tych marszach tych co trzymają flage UE - pokażcie mi jednego człowieka który tam jest biedny. Całym tym bagnem rzadzą Niemcy i ich sie boi prawie kazdy kraj,

 

 

idared 90 gr, czerwone 1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest chwilowy zastój nie dajcie jabłka przez parę dni a cena wróci do zeczywistosci 1.10 1.20 może i nie ma.zamowien ale na Rosi jest dużo towaru ale w następnym tygodniu się unormuje nie dajcie jabłka za 80 czy 90 groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój rozum i robi jak uważa. Już tu byli wróżbici nie raz co wydawali rozkazy a potem w maju sie żaden nie odzywał. Twierdzisz że zdrożeje albo nalezysz do elitarnej grupy czekającej na 2 złote to czekaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wkurzony

Przede wszystkim nie panikujcie,jest połowa marca dopiero.Oddając jabłko z kontroli w tej chwili po  80 gr.  pokazujecie ,że jesteście bezmyślnymi robolami i wszyscy to wykorzystują,dziwne by było gdyby nie...Przecież trzeba to wysortować ,zapakować ,to ile zostanie?najwięcej 70 gr,jak ktoś sam porządnie za***prza, a suchy przemysł 50 gr.netto!! Opanujcie się ludzie,jak sami się nie szanujecie to  nikt was nie będzie szanował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie panikujcie,jest połowa marca dopiero.Oddając jabłko z kontroli w tej chwili po  80 gr.  pokazujecie ,że jesteście bezmyślnymi robolami i wszyscy to wykorzystują,dziwne by było gdyby nie...Przecież trzeba to wysortować ,zapakować ,to ile zostanie?najwięcej 70 gr,jak ktoś sam porządnie za***prza, a suchy przemysł 50 gr.netto!! Opanujcie się ludzie,jak sami się nie szanujecie to  nikt was nie będzie szanował!

 

Co Ty pierdzielisz, że przemysł 50gr netto. Jak już to brutto . Daj namiary, chętnie wysypie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie jestem kupcem to raz, a skoro nadchodza lepsze czasy to w takim razie nic tylko sie cieszyć, czas pokaże. To że z roku na rok jest więcej nasadzeń to tylko "drobny" szczegół,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marian

akurat nie jestem kupcem to raz, a skoro nadchodza lepsze czasy to w takim razie nic tylko sie cieszyć, czas pokaże. To że z roku na rok jest więcej nasadzeń to tylko "drobny" szczegół,

i dlatego boli cię głowa , kolego ja też mam nieraz inne zdanie  i sam się z nim nie zgadzam :lol:  :)  ale to nie powód do zazdrości .pisz konkrety i nie gdybaj troli mamy wystarczająco, sam doskonale wiesz jak trudna jest sytuacja pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...