Skocz do zawartości
Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Piotr napisał:

Jakie ceny obecnie za jabłko do sortu lub wagę . Głównie chodzi mi o szampiona, goldena i princa. Towar z ka po sf

Wczoraj było `0,53 zł/kg za nie sort w skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Guest Piotr said:

Jakie ceny obecnie za jabłko do sortu lub wagę . Głównie chodzi mi o szampiona, goldena i princa. Towar z ka po sf

czerwoniaki 0.8 golden 1.2 7+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
12 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Jakie ceny obecnie za jabłko do sortu lub wagę . Głównie chodzi mi o szampiona, goldena i princa. Towar z ka po sf

Jak mówił mi jeden z sadowników jabłko bardzo zdrożeje,bo paliwo poszło w górę, gotówki w bankach brak,to i jabłko pójdzie w górę...??Mistrz handlu .Wiec czekamy ba 5 zł za wagę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cenowy
Godzinę temu, Gość Zorientowany napisał:

Jak mówił mi jeden z sadowników jabłko bardzo zdrożeje,bo paliwo poszło w górę, gotówki w bankach brak,to i jabłko pójdzie w górę...??Mistrz handlu .Wiec czekamy ba 5 zł za wagę. 

 

Bez jabłek nie ma życia.sa niezbędne.

Towar pierwszej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
2 godziny temu, Gość Ola napisał:

Wygląda na to że teraz definitywnie koniec hadlu że wchódem i odmianami takimi jak. Idared, gloster, alwa, Empire.. Dla wielu będzie koniec sadownictwa... 

Proponuję wziąć do ręki słownik ortograficzny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksander

Dzień dobry. 

Jak w nowym tygodniu przedstawia się handel jabłkiem deserowym? Czy coś ruszyło?  Nie pytam o przemysł tylko interesuje mnie wyłącznie deser wysokiej jakości z ka po sf z jędrnością powyżej 6.5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Aleksander napisał:

Dzień dobry. 

Jak w nowym tygodniu przedstawia się handel jabłkiem deserowym? Czy coś ruszyło?  Nie pytam o przemysł tylko interesuje mnie wyłącznie deser wysokiej jakości z ka po sf z jędrnością powyżej 6.5kg.

Panie Aleksandrze, rusza się w kartonach tylko trzeba mocno potrząsnąć opakowaniem. Niestety, ale jest tak jak było, czyli ujowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksander
1 godzinę temu, Gość chytry napisał:

Nic nie przebije adrenaliny trzymania 800 ton jabłka do lipca

I brania grubej KASIORY

Cienkie Bolki nic o tym nie wiedzą

Drugi rok z rzędu niesamowite emocje

Nie wiem do czego pan piję w tym momencie. Są lata lepsze i gorsze. Nie mam 800 ton w komorach tylko 400. Trochę sprzedałem w grudniu. Jakby co to jeszcze mam kasę za prynca którego sprzedałem po 4.50 w karton panie kolego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chytry
3 godziny temu, Gość Aleksander napisał:

Nie wiem do czego pan piję w tym momencie. Są lata lepsze i gorsze. Nie mam 800 ton w komorach tylko 400. Trochę sprzedałem w grudniu. Jakby co to jeszcze mam kasę za prynca którego sprzedałem po 4.50 w karton panie kolego 

Nie do pana

Przypomniał mi się tylko taki wpis sprzed roku

Jakimi ciemniwkami byli ci co sprzedali wcześnie w zeszłym i w tym roku

Jakoś teraz ten osobnik nie komentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Aleksander napisał:

Nie wiem do czego pan piję w tym momencie. Są lata lepsze i gorsze. Nie mam 800 ton w komorach tylko 400. Trochę sprzedałem w grudniu. Jakby co to jeszcze mam kasę za prynca którego sprzedałem po 4.50 w karton panie kolego 

Każde źródełko kiedyś wysycha.

Kasa za prynca też się skończy panie kolego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
13 godzin temu, Gość Zenon napisał:

Przeczytaj kilka razy i pomyśl ! Może "załapiesz" o co kaman ;)  chociaż wątpię...

Słuchaj " Zuchu " chodziłem do szkoły i to z  dość dobrymi wynikami,, wiem co to sarkzm . 

Tylko ze ja piszę na nasze nieszczęście poważnie .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tobiasz
2 godziny temu, Gość Krzysztof napisał:

Koledzy, jak kształtują się ceny gali paskowanej w tym tygodniu, czy są jakieś zmiany

0.55netto można zapłacić za całe autko jeśli to okolice Grójca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stach

Dzisiejsze dane Wapa nie pozostawiają złudzeń, mamy opór jabłka w chłodniach ponad 7,2 procent więcej niż w ubiegłym roku.

Ja nie czekam od jutra szukam patelni i sypie, szkoda kasy tracić na prąd i czekać że podrożeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...