Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jaromir
17 godzin temu, Gość Ernest napisał:

W obecnej sytuacji 65gr suchy netto

                                70 gr obierka netto 

L Ludzie szanujcie swoja prace , miejcie honor i godność dlatego obojętnie jaką odmianę sprzedajecie na sortownie tylko i wyłącznie w cenie powyżej 1 zł netto .

Za kaliber 65 + bez ograniczeń rozmiar 

Płatność maks 14 dni 

P.s Ja swoje trzymam i nie ruszam będzie drożej. 

Tak wiem Egipt ramadan wojna itp.....

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak 

Cierpliwi zostaną nagrodzeni

Do ta decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bamber
Godzinę temu, Gość Marek napisał:

Nawet nie ma co mówić, fakt jest taki, ze na ta chwilę lepiej bylo sprzedać w grudniu. Fakt. Ale zaczyna się ruch w interesie. Nareszcie. Wiem że to nic wielkiego ale 90 gr za jonaprince za wagę to lepiej niż 80 sortowanie. I dziś już płaci dużo za wagę. Tendencja wzrostów. A dlaczego? Bo towaru jest mniej, dużo mniej niż o tej porze rok temu. Czemu Rumuni tak "grasuja" po okolicy Warki i grojca? Bo w Bukareszcie brakuje towaru. A takich przypadków jest więcej. Smiejcie sie, drwijcie ale taka jest prawda. I jeszcze nie wiadomo co sezon pokaze bo do konca kwiecień, maj czerwiec. W mojej okolicy, Grójec, o tej porze z 8 sąsiadów na wiosce miało pełne komory. Dziś mało który zostawił po małej komorze. 

Poza tym, my i tak mało dawalismy już na wschód, więc cieszcie się że Ukraińcy dziś nie sprzedają. 

 

A teraz drwijcie, miód na moje serce :)

A co z kazachami ???

Już przestali grasować w komorach?

Nima już jabłek

Tylko będzie drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenek
3 godziny temu, Gość Marek napisał:

Nawet nie ma co mówić, fakt jest taki, ze na ta chwilę lepiej bylo sprzedać w grudniu. Fakt. Ale zaczyna się ruch w interesie. Nareszcie. Wiem że to nic wielkiego ale 90 gr za jonaprince za wagę to lepiej niż 80 sortowanie. I dziś już płaci dużo za wagę. Tendencja wzrostów. A dlaczego? Bo towaru jest mniej, dużo mniej niż o tej porze rok temu. Czemu Rumuni tak "grasuja" po okolicy Warki i grojca? Bo w Bukareszcie brakuje towaru. A takich przypadków jest więcej. Smiejcie sie, drwijcie ale taka jest prawda. I jeszcze nie wiadomo co sezon pokaze bo do konca kwiecień, maj czerwiec. W mojej okolicy, Grójec, o tej porze z 8 sąsiadów na wiosce miało pełne komory. Dziś mało który zostawił po małej komorze. 

Poza tym, my i tak mało dawalismy już na wschód, więc cieszcie się że Ukraińcy dziś nie sprzedają. 

 

A teraz drwijcie, miód na moje serce :)

A u mnie odwrotnie, w zeszłym sezonie każdy miał już trochę posprzedawane o tej porze, a w tym momencie wszyscy mamy pełno.... i to nie 1-2 komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skupiorz
6 godzin temu, Gość Sadownik napisał:

A kto sypał? Przechowalnia chłodnia.. Raczej nikt dobrego jabłka z KA nie wysypał.. U nas dużo komór jeszcze pełnych 

Fajnie, odwieszę działalność w czerwcu/lipcu i chętnie przyjmę na patelnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stach
13 godzin temu, Gość Skupiorz napisał:

Fajnie, odwieszę działalność w czerwcu/lipcu i chętnie przyjmę na patelnie 

Jak będzie w niedzielę 10 stopni na minusie to i przetwórcy się pokapują o co w tej grze chodzi. 

Przyszłe zbiory na świecie (Ukraina ) nie klarują się zbyt różowo także do lipca to w Pl może jabłek nie być wybawco od siedmiu boleści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Stach napisał:

Jak będzie w niedzielę 10 stopni na minusie to i przetwórcy się pokapują o co w tej grze chodzi. 

Przyszłe zbiory na świecie (Ukraina ) nie klarują się zbyt różowo także do lipca to w Pl może jabłek nie być wybawco od siedmiu boleści.

A jak będzie w poniedziałek 20 na minusie to cały świat przed nami klęknie

I będzie nas zebrać o ajdareda

Przyszłe zbiory klarują się zielono i do lipca w pl to będą pełne komory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CZARNOwidz
W dniu 30.03.2022 o 10:47, Gość Marek napisał:

Nawet nie ma co mówić, fakt jest taki, ze na ta chwilę lepiej bylo sprzedać w grudniu. Fakt. Ale zaczyna się ruch w interesie. Nareszcie. Wiem że to nic wielkiego ale 90 gr za jonaprince za wagę to lepiej niż 80 sortowanie. I dziś już płaci dużo za wagę. Tendencja wzrostów. A dlaczego? Bo towaru jest mniej, dużo mniej niż o tej porze rok temu. Czemu Rumuni tak "grasuja" po okolicy Warki i grojca? Bo w Bukareszcie brakuje towaru. A takich przypadków jest więcej. Smiejcie sie, drwijcie ale taka jest prawda. I jeszcze nie wiadomo co sezon pokaze bo do konca kwiecień, maj czerwiec. W mojej okolicy, Grójec, o tej porze z 8 sąsiadów na wiosce miało pełne komory. Dziś mało który zostawił po małej komorze. 

Poza tym, my i tak mało dawalismy już na wschód, więc cieszcie się że Ukraińcy dziś nie sprzedają. 

 

A teraz drwijcie, miód na moje serce :)

a u mnie, również okolice grójca chyba tylko 2 sprzedało już jabłka, każdy z sąsiadów i znajomych full towaru, 400-900 ton każdy, razem kilka tys się zrobi prima sort jabłek tylko z mojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Etatowiec
8 godzin temu, Gość bolo napisał:

A jak będzie w poniedziałek 20 na minusie to cały świat przed nami klęknie

I będzie nas zebrać o ajdareda

Przyszłe zbiory klarują się zielono i do lipca w pl to będą pełne komory

I znowu będzie sypanko lipiec/sierpień,daj wybawco patelnie bo nowe jabłko zaraz trzeba rwać a skrzyń ni mam. Proszę,wysypcie się w koncu biznesmeni z tych chłodni bo znowu popsujecie rynek jak wy to mówicie trzyskrzyniowcom,dwuzawodowcom czy dziadom.  

P.S. Jabłko kiedyś zaplaci i spełni się wasz mokry sen.Kupita całą wieś i będziem u Was robić za dyche i miche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek
Godzinę temu, Gość Etatowiec napisał:

I znowu będzie sypanko lipiec/sierpień,daj wybawco patelnie bo nowe jabłko zaraz trzeba rwać a skrzyń ni mam. Proszę,wysypcie się w koncu biznesmeni z tych chłodni bo znowu popsujecie rynek jak wy to mówicie trzyskrzyniowcom,dwuzawodowcom czy dziadom.  

P.S. Jabłko kiedyś zaplaci i spełni się wasz mokry sen.Kupita całą wieś i będziem u Was robić za dyche i miche

Nie grozi w tym roku ( proszenie się) zapewniam cię , takiego byznesmena który nie może dokupić się towaru i któremu puszczają styki i wróży z fusów. 

 

Dzisiejsza oferta rozgazuj komorę z idaredem i naidaredem odpowiednio za wagę w skrzyni 80 i 90 netto gr za naidareda . Zaznaczam że mam inne odmiany w innych komorach a oni chcą te niechciane odmiany.

Cóż czekamy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Godzinę temu, Gość Patelnia napisał:

Od poniedziałku mocny spadek cen przemysłu. Będzie sypanko?

Chłopie !! jak siadasz przy komputerze i piszesz posty to nie pij tyle bo piszesz głupoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Patelnia napisał:

Od poniedziałku mocny spadek cen przemysłu. Będzie sypanko?

Ostatni gest rozpaczy żeby pozyskać towar.

Ciekawe w którym innym kraju europejskim z producentów żywności robi się głupich i szantażuje cena .

Gdzie są odpowiednie organy kontroli na takie czyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki spadek jak tydzień temu? Czy taki jak 2 tyg? Czy taki jak 3 i 4? Nie osmieszaj się. Przemysłu brakuje i będzie brakować nawet jak się spełni twój mokry sen o tym że będą sypać z KA. Tak wielkie jest i będzie w najbliższych miesiącach ssanie. A to, że sadownik głupi i sprzedaje jak taniej to inna kwestia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Gość K111 napisał:

Tylko prawda jest taka że jakby rzeczywiście cena spadła (oby nie) o kilka groszy a po tygodniu znowu pare groszy w dół to pod skupami byłby kolejki.?

Spokojnie kupczyku najwięksi panikarze już dawno się wysypali , nic takiego się nie stanie ci co zostali nie ulegają tak presji.

Oferta na dziś za suchy 69 gr netto przy 3 patelniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość kuzyn proroka
5 godzin temu, Gość Stach napisał:

Spokojnie kupczyku najwięksi panikarze już dawno się wysypali , nic takiego się nie stanie ci co zostali nie ulegają tak presji.

Oferta na dziś za suchy 69 gr netto przy 3 patelniach.

900 tys ton na1 marca

Banków nie widać

Trzeba sprzedawać 200 tys ton miesięcznie by opróżnić komory

Gdzie to podać?komu? Jak?

3/4 skończy na taśmie I oni to wiedza

Obniżki moim zdaniem są pewne tylko nie wiadomo kiedy nastąpią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość kuzyn proroka napisał:

900 tys ton na1 marca

Banków nie widać

Trzeba sprzedawać 200 tys ton miesięcznie by opróżnić komory

Gdzie to podać?komu? Jak?

3/4 skończy na taśmie I oni to wiedza

Obniżki moim zdaniem są pewne tylko nie wiadomo kiedy nastąpią

Te dane Wapa to wiesz gdzie sobie włóż ......

Podali że idareda jest więcej jak w tamtym roku a rzeczywistość pokazuje że idared za chwilę będzie najdroższa odmianą . 

Zresztą szkoda tu cokolwiek pisać rzeczywistość zweryfikuje i żadne pisanie niczego nie zmienii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...