Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbulwersowany

08.12.2021 15:23Wyświetlano: 28 razy

Kupię 

0,80zł /kilogram

Bańka Mariusz

Kupie jabłko golden  7+

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to pozwoliłem sobie skopiowac treść ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość bałor
W dniu 8.12.2021 o 21:19, Gość FHU napisał:

W Sandomierzu obieranie z Goldena 7+1zlnetto. Dziwne ceny na tym Opolu.

Pochwal się kto tak płaci, z kim bym nie rozmawiał to mówią o 60-65 groszach za Goldena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gość bałor napisał:

Pochwal się kto tak płaci, z kim bym nie rozmawiał to mówią o 60-65 groszach za Goldena.

Maternee Łopatki płacą 1 zł netto za 7+. A sortownie od 0.80 do 1zl. I przemysł liczą po 30gr.

Ja tam już zdecydowałem co zrobię ze swoim jabłkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lipsk napisał:

Maternee Łopatki płacą 1 zł netto za 7+. A sortownie od 0.80 do 1zl. I przemysł liczą po 30gr.

Ja tam już zdecydowałem co zrobię ze swoim jabłkiem

Od środy świąteczna promocia na przemysł 0.30 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kupiec napisał:

Ni ma, trzeba się prosić na podwórku. Wiosną 3 to za takie po gradzie na Białoruś i Rumuna, na araba 4-5 za wagę. ?

 

Obyś się nie mylił. To że teraz nie ma rarytasów to nie znaczy że wiosna nam nie zapłaci. I te 2-3 zł wg mnie jest bardzo realne bo jabłka nie ma za wiele w chłodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Guest Tsa said:

Obyś się nie mylił. To że teraz nie ma rarytasów to nie znaczy że wiosna nam nie zapłaci. I te 2-3 zł wg mnie jest bardzo realne bo jabłka nie ma za wiele w chłodniach

po czym wnioskujesz, ze jablka nie ma za wiele? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
54 minuty temu, Gość Tsa napisał:

Obyś się nie mylił. To że teraz nie ma rarytasów to nie znaczy że wiosna nam nie zapłaci. I te 2-3 zł wg mnie jest bardzo realne bo jabłka nie ma za wiele w chłodniach

Człowieku ty nie wiesz ile jabłka w chłodniach jest.Nie wiele może u ciebie w stodole przemysłu zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gość Japko napisał:

po czym wnioskujesz, ze jablka nie ma za wiele? 

Po tym że wiele komór tańszych odmian idzie na bdf. Po tym było w huk gradu. Po tym że jabłko nie zostało zerwane na czas z braku ludzi i nie nadaje się na eksport bo jest smalec. Po tym że wychodzi wtorniak w komorach. Po tym że mamy najtańsze jabłko na świecie i ssanie jest ogromne. Po tym że w styczniu przemysł będzie 70gr i dalej będą sypać na bdf. Po tym że gdybym pisał głupoty to prorok już by mnie negowal. A sam wysypał aidareda na bdf i czeka z gala na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Guest Wgm said:

Po tym że wiele komór tańszych odmian idzie na bdf. Po tym było w huk gradu. Po tym że jabłko nie zostało zerwane na czas z braku ludzi i nie nadaje się na eksport bo jest smalec. Po tym że wychodzi wtorniak w komorach. Po tym że mamy najtańsze jabłko na świecie i ssanie jest ogromne. Po tym że w styczniu przemysł będzie 70gr i dalej będą sypać na bdf. Po tym że gdybym pisał głupoty to prorok już by mnie negowal. A sam wysypał aidareda na bdf i czeka z gala na ceny.

ja to mam wrazenie ze co roku jest grad nie ma ludzi wtorniak cuda na kiju a i tak jablka duzo, no ale obys mial racje

jakby bylo 70 gr za przemysl jakims cudem to idaredzik by poszedl odrazu ale watpie ze bedzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sandomierz
1 godzinę temu, Gość Wgm napisał:

Po tym że wiele komór tańszych odmian idzie na bdf. Po tym było w huk gradu. Po tym że jabłko nie zostało zerwane na czas z braku ludzi i nie nadaje się na eksport bo jest smalec. Po tym że wychodzi wtorniak w komorach. Po tym że mamy najtańsze jabłko na świecie i ssanie jest ogromne. Po tym że w styczniu przemysł będzie 70gr i dalej będą sypać na bdf. Po tym że gdybym pisał głupoty to prorok już by mnie negowal. A sam wysypał aidareda na bdf i czeka z gala na ceny.

Dodałbym jeszcze, że z powodu nieopłacalnego ubiegłego sezonu sporo osób zraziło się do długiego przechowywania i podjęła decyzje przeciwne niż rok temu. Sporo było też ofert wynajmu komór i sprzedaży skrzyń, a część towaru trafiło na przemysł jesienią z powodu braku ofert zakupu jabłek z drzewa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Guest Sandomierz said:

Dodałbym jeszcze, że z powodu nieopłacalnego ubiegłego sezonu sporo osób zraziło się do długiego przechowywania i podjęła decyzje przeciwne niż rok temu. Sporo było też ofert wynajmu komór i sprzedaży skrzyń, a część towaru trafiło na przemysł jesienią z powodu braku ofert zakupu jabłek z drzewa.

 

 

 

no ten argument ma jeszcze sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może tak być że wszyscy wysypali.U mnie w okolicy już nikt Idareda nie ma poszedł na taśmę reszta czeka na lepszą cenę ale na przemysł jak na sortowanie dają 75-80 gr to każdy woli wysypać i jeszcze będą szukać Pana Idareda.jonagoldy 85gr A prinsa 1-1.05 Jak chcą bardzo kupić golden 1.2-1.30 sprzedawałem Alwa 90gr-1zl zależy od towaru przyjeżdżają sprawdzają i dają cenę ale każdy czeka nie zamierza teraz rozgazowywać komór A z chłodni wysypali .Zobaczymy co będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
35 minut temu, Gość Ggg napisał:

Może tak być że wszyscy wysypali.U mnie w okolicy już nikt Idareda nie ma poszedł na taśmę reszta czeka na lepszą cenę ale na przemysł jak na sortowanie dają 75-80 gr to każdy woli wysypać i jeszcze będą szukać Pana Idareda.jonagoldy 85gr A prinsa 1-1.05 Jak chcą bardzo kupić golden 1.2-1.30 sprzedawałem Alwa 90gr-1zl zależy od towaru przyjeżdżają sprawdzają i dają cenę ale każdy czeka nie zamierza teraz rozgazowywać komór A z chłodni wysypali .Zobaczymy co będzie 

U mnie w okolicy tzn gdzie?

Opole Lubelskie ceny z 28.12 do sortu 

Szampiona 70-85mm 80gr reszta taśma po 0.30gr

Jonagored 70-90mm 80gr reszta taśma po 0.30gr

Golden 65-70 70gr, 70+ 1zl reszta taśma po 30gr

Idared 70-90 po 65gr reszta taśma po 30gr

Prince 65-85mm po 80-85gr reszta taśma po 30gr

Gala paskowana 65-70mm 1zl, 70+ 1.40zl, reszta taśma wiadomo po ile.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...