Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Piotr napisał:

Jakie ceny obecnie za jabłko do sortu lub wagę . Głównie chodzi mi o szampiona, goldena i princa. Towar z ka po sf

Wczoraj było `0,53 zł/kg za nie sort w skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Guest Piotr said:

Jakie ceny obecnie za jabłko do sortu lub wagę . Głównie chodzi mi o szampiona, goldena i princa. Towar z ka po sf

czerwoniaki 0.8 golden 1.2 7+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
12 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Jakie ceny obecnie za jabłko do sortu lub wagę . Głównie chodzi mi o szampiona, goldena i princa. Towar z ka po sf

Jak mówił mi jeden z sadowników jabłko bardzo zdrożeje,bo paliwo poszło w górę, gotówki w bankach brak,to i jabłko pójdzie w górę...??Mistrz handlu .Wiec czekamy ba 5 zł za wagę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cenowy
Godzinę temu, Gość Zorientowany napisał:

Jak mówił mi jeden z sadowników jabłko bardzo zdrożeje,bo paliwo poszło w górę, gotówki w bankach brak,to i jabłko pójdzie w górę...??Mistrz handlu .Wiec czekamy ba 5 zł za wagę. 

 

Bez jabłek nie ma życia.sa niezbędne.

Towar pierwszej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Ola napisał:

Wygląda na to że teraz definitywnie koniec hadlu że wchódem i odmianami takimi jak. Idared, gloster, alwa, Empire.. Dla wielu będzie koniec sadownictwa... 

Proponuję wziąć do ręki słownik ortograficzny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksander

Dzień dobry. 

Jak w nowym tygodniu przedstawia się handel jabłkiem deserowym? Czy coś ruszyło?  Nie pytam o przemysł tylko interesuje mnie wyłącznie deser wysokiej jakości z ka po sf z jędrnością powyżej 6.5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Aleksander napisał:

Dzień dobry. 

Jak w nowym tygodniu przedstawia się handel jabłkiem deserowym? Czy coś ruszyło?  Nie pytam o przemysł tylko interesuje mnie wyłącznie deser wysokiej jakości z ka po sf z jędrnością powyżej 6.5kg.

Panie Aleksandrze, rusza się w kartonach tylko trzeba mocno potrząsnąć opakowaniem. Niestety, ale jest tak jak było, czyli ujowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksander
1 godzinę temu, Gość chytry napisał:

Nic nie przebije adrenaliny trzymania 800 ton jabłka do lipca

I brania grubej KASIORY

Cienkie Bolki nic o tym nie wiedzą

Drugi rok z rzędu niesamowite emocje

Nie wiem do czego pan piję w tym momencie. Są lata lepsze i gorsze. Nie mam 800 ton w komorach tylko 400. Trochę sprzedałem w grudniu. Jakby co to jeszcze mam kasę za prynca którego sprzedałem po 4.50 w karton panie kolego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chytry
3 godziny temu, Gość Aleksander napisał:

Nie wiem do czego pan piję w tym momencie. Są lata lepsze i gorsze. Nie mam 800 ton w komorach tylko 400. Trochę sprzedałem w grudniu. Jakby co to jeszcze mam kasę za prynca którego sprzedałem po 4.50 w karton panie kolego 

Nie do pana

Przypomniał mi się tylko taki wpis sprzed roku

Jakimi ciemniwkami byli ci co sprzedali wcześnie w zeszłym i w tym roku

Jakoś teraz ten osobnik nie komentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Aleksander napisał:

Nie wiem do czego pan piję w tym momencie. Są lata lepsze i gorsze. Nie mam 800 ton w komorach tylko 400. Trochę sprzedałem w grudniu. Jakby co to jeszcze mam kasę za prynca którego sprzedałem po 4.50 w karton panie kolego 

Każde źródełko kiedyś wysycha.

Kasa za prynca też się skończy panie kolego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Zenon napisał:

Przeczytaj kilka razy i pomyśl ! Może "załapiesz" o co kaman ;)  chociaż wątpię...

Słuchaj " Zuchu " chodziłem do szkoły i to z  dość dobrymi wynikami,, wiem co to sarkzm . 

Tylko ze ja piszę na nasze nieszczęście poważnie .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tobiasz
2 godziny temu, Gość Krzysztof napisał:

Koledzy, jak kształtują się ceny gali paskowanej w tym tygodniu, czy są jakieś zmiany

0.55netto można zapłacić za całe autko jeśli to okolice Grójca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stach

Dzisiejsze dane Wapa nie pozostawiają złudzeń, mamy opór jabłka w chłodniach ponad 7,2 procent więcej niż w ubiegłym roku.

Ja nie czekam od jutra szukam patelni i sypie, szkoda kasy tracić na prąd i czekać że podrożeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...