Skocz do zawartości

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Guest Jarosław said:

No i mamy 51-52 netto przy ilościach całosamochodowych, przetwórcy chyba się szykują na rajd po idareda z chłodni, za 60gr dostaną dużo towaru

60gr to i ja sypne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ernest
Godzinę temu, Gość guest napisał:

60gr to i ja sypne 

Wysypiesz jak zacznie tanieć taka jest mentalność sadowników ... Jak będzie 60 będziesz chciał 70 i koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Guest Ernest said:

Wysypiesz jak zacznie tanieć taka jest mentalność sadowników ... Jak będzie 60 będziesz chciał 70 i koło się zamyka.

wysypie jak bede chcial panie mondry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei słyszałem, że cena będzie dalej rosła, także w styczniu. Ale kto to wie. Nawet nie będę jej podawał bo mnie tu obsmieja napinacze typu kupiec 

Jedno jest pewne, mogło tak być id początku sezonu, sami oddaliśmy taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Guest Henio said:

Ja z kolei słyszałem, że cena będzie dalej rosła, także w styczniu. Ale kto to wie. Nawet nie będę jej podawał bo mnie tu obsmieja napinacze typu kupiec 

Jedno jest pewne, mogło tak być id początku sezonu, sami oddaliśmy taniej

jakby mogło to by było, a tak to kupili duuuzo po 22-30 i teraz moga dac i z 60 i srednia wyjdzie i tak nie najgorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Henio napisał:

Ja z kolei słyszałem, że cena będzie dalej rosła, także w styczniu. Ale kto to wie. Nawet nie będę jej podawał bo mnie tu obsmieja napinacze typu kupiec 

Jedno jest pewne, mogło tak być id początku sezonu, sami oddaliśmy taniej

Dohler już rozsyła smsy o obniżce. Od środy cena loco rampa 0.45gr. hmm ciekawe co na to inne zakłady? Bo jabłka nie ma wcale tak wiele i bez króla dohlera sobie poradzimy . Dziś sypane auta od stałych dostawców 0.49gr netto. Sandomierz i okolica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JAcenty
Godzinę temu, Gość Jablkowy napisał:

Spokojnie Panowie od wtorku swiateczna promocja i 38gr radzę szybko sypac 

Tak jak ostatnio miała być obniżka, przetwórnie chcą się obkupić przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2021 o 13:28, Gość Janek wgr napisał:

Wczoraj sypałem całe auto 28 ton przemysłu 0,25pln plus VAT wystarczy popytać i poszukać na gdzie rolnej.

To słabo znalazłeś. Ja dziś sypalem 3bdfy ło 48gr netto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
W dniu 16.11.2021 o 10:42, Gość sadownik spod miasta napisał:

Przemysłu nie ma ani na podwórkach,ani pod drzewami i choćbyście nie wiem jak trollowali w całym necie nic tego nie zmieni???

Dobrze mówisz jak cena wzrosła to na kolanach cały dzień się zbierało co do ostatniego jabłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Każdy zna mentalność sadownika, przetwórnie zwłaszcza. Jak drożeje mało kto sypie ale jak tanieje to walą wszyscy. Więc żeby się zatowarowac przed świętami muszą obniżyć. A po świętach znów zacznie się głód jabłka do przetwórstwa i cena w górę. Pozdrawiam myślących i życzę spokojnych świąt bez sraczki, że japko nie leży i trza otwierać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chciwość
1 hour ago, Guest Łukasz said:

Każdy zna mentalność sadownika, przetwórnie zwłaszcza. Jak drożeje mało kto sypie ale jak tanieje to walą wszyscy. Więc żeby się zatowarowac przed świętami muszą obniżyć. A po świętach znów zacznie się głód jabłka do przetwórstwa i cena w górę. Pozdrawiam myślących i życzę spokojnych świąt bez sraczki, że japko nie leży i trza otwierać ???

To nie jest mentalność sadownika tylko mentalność każdego człowieka, np. jak bitcoin rośnie to nikt nie chce sprzedawac a jak spadnie troche to odrazu chca sprzedawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SANDOMIERZ

Suchy 50gr netto,

Plotki pomogły podjąć decyzję kolejnym osobom i sporo jabłka z przechowalni wyjeżdża na przemysł. Trochę też zaważył brak reakcji rynku deserowego, oferowane ceny pozostały bez zmian i przetwórnie dopięły swego przejmując towar deserowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gość SANDOMIERZ napisał:

Suchy 50gr netto,

Plotki pomogły podjąć decyzję kolejnym osobom i sporo jabłka z przechowalni wyjeżdża na przemysł. Trochę też zaważył brak reakcji rynku deserowego, oferowane ceny pozostały bez zmian i przetwórnie dopięły swego przejmując towar deserowy.

U kogo to mityczne 50 w sandomierskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...