Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Gość SANDOMIERZ napisał:

Suchy 50gr netto,

Plotki pomogły podjąć decyzję kolejnym osobom i sporo jabłka z przechowalni wyjeżdża na przemysł. Trochę też zaważył brak reakcji rynku deserowego, oferowane ceny pozostały bez zmian i przetwórnie dopięły swego przejmując towar deserowy.

A jak tam w samborcu? Duży ruch? Z tego co wiem to rzucili ładne cenę na weekend żeby ściągnąć sporo jabłka. U nas Zagłoba zasypana przez Grójec, w Opolu też baseny pełne i kilka autek z Grójca a nasze skuposzczyki wywożą na Nieledew towar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Na obwodnicy Sandomierza samochód za samochodem z jabłkiem, LOP, WGR, WLI, KR, TSA ? nie wiem czy walą na Samborzec czy Koprzywnicę. Dawno takiego ruchu nie widziałem. Gratuluje zakładom kolejnej udanej akcji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman wgr

Jak tam chłopy? Sypiem te kopce i zwykłe chłodnie czy czekamy? Jaśnie wielmozne Kozietuły władcy przemysłu w całej galaktyce już podpuche rzucily że od wtorku środy ma tanieć. Ja czekam,zobaczymy, 30 groszy nie zrobią tak więc dużo i tak nie ma do stracenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość sjs napisał:

co tydzień ta sama akcja a dalej niektorzy sie nabieraja, ja niepaniemaju

Nie sypia .To chociaż na wiosnę się kasę wezmie za deser.Trzeba być wytrwałym a nie sypać na przemysł w gródniu dobre jabłko?.Teraz wiosna zapłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość nok napisał:

Na obwodnicy Sandomierza samochód za samochodem z jabłkiem, LOP, WGR, WLI, KR, TSA ? nie wiem czy walą na Samborzec czy Koprzywnicę. Dawno takiego ruchu nie widziałem. Gratuluje zakładom kolejnej udanej akcji.  

Z lop sporo polecialo od Miłosza i Krzyśka. Wgr to dużo Kera i viptrans sle . TSA to w większości od bilmara mogly jechać. Ale WLI to nie wiem skąd.. tam przeważnie podstawia się wgr lub wgm albo TSA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ni mo japka
12 hours ago, Guest Gość said:

Nie sypia .To chociaż na wiosnę się kasę wezmie za deser.Trzeba być wytrwałym a nie sypać na przemysł w gródniu dobre jabłko?.Teraz wiosna zapłaci

jest tyle tego jablka ze nawet jak 1/3 wysypia to i tak starczy na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, Guest Janek said:

Dziś umowione 0.50gr netto i jutro sypiemy . Także bajki o obniżkach możecie sobie włożyć między książki

to może jednak podwyżka a nie obniżka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że miałem do załatwienia sprawę w okolicy zajechałem pod przetwórnię w Samborcu i Koprzywnicy. W Samborcu 2 składy na zakładzie i na placu 12 zostawionych kontenerów, w Koprzywnicy baseny pełne, 1 się sypał kolejki zero. 

Na tablicach skupów ceny brak, jedynie w Obrazowie pod kościołem 0,48. Także przy składzie 0,50 nikt łaski robić nie powinien.

Ktoś mi powie ile wchodzi w taki kontener? 15 ton? więcej? bo nigdy w nie nie sypałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SANDOMIERZ
24 minuty temu, Gość nok napisał:

Jako że miałem do załatwienia sprawę w okolicy zajechałem pod przetwórnię w Samborcu i Koprzywnicy. W Samborcu 2 składy na zakładzie i na placu 12 zostawionych kontenerów, w Koprzywnicy baseny pełne, 1 się sypał kolejki zero. 

Na tablicach skupów ceny brak, jedynie w Obrazowie pod kościołem 0,48. Także przy składzie 0,50 nikt łaski robić nie powinien.

Ktoś mi powie ile wchodzi w taki kontener? 15 ton? więcej? bo nigdy w nie nie sypałem. 

Okolo 15 ton, zależy od czubka. Równo z brzegiem to blizej 14, ale jak jabłko drobne to udawało się i 16 ton przekroczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie sypia .To chociaż na wiosnę się kasę wezmie za deser.Trzeba być wytrwałym a nie sypać na przemysł w gródniu dobre jabłko?.Teraz wiosna zapłaci

Jak juz wiosna zaplaci to proponuje zainwestowac w slownik ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość nok napisał:

Jako że miałem do załatwienia sprawę w okolicy zajechałem pod przetwórnię w Samborcu i Koprzywnicy. W Samborcu 2 składy na zakładzie i na placu 12 zostawionych kontenerów, w Koprzywnicy baseny pełne, 1 się sypał kolejki zero. 

Na tablicach skupów ceny brak, jedynie w Obrazowie pod kościołem 0,48. Także przy składzie 0,50 nikt łaski robić nie powinien.

Ktoś mi powie ile wchodzi w taki kontener? 15 ton? więcej? bo nigdy w nie nie sypałem. 

50gr zrobiło swoje, już leci jabłko ze zwykłych chłodni glostyr aidared. Opole lubelskie baseny pełne i 4 auta w kolejce. W zaglobie pełno WGR. 

Podobno do świąt mogą dociągnac do 55gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
3 godziny temu, Gość Jack napisał:

50gr zrobiło swoje, już leci jabłko ze zwykłych chłodni glostyr aidared. Opole lubelskie baseny pełne i 4 auta w kolejce. W zaglobie pełno WGR. 

Podobno do świąt mogą dociągnac do 55gr

Na razie chyba nikt nie daje więcej niż 50 groszy.Podobno ma dociągnąć do 55gr.,podobno do 60gr.,i podobno do 40gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Gość s napisał:

Na razie chyba nikt nie daje więcej niż 50 groszy.Podobno ma dociągnąć do 55gr.,podobno do 60gr.,i podobno do 40gr.

51 na 100% można dostać przy aucie pełnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andzej
26 minutes ago, Guest idaret said:

Dziś znowu  jest cenna do góry ,tak więc zapomnijcie o spadku cwaniaki po 0,30 .Suchy można po 0,60 wyrwać .dziękuje i pozdrawiam wytrwałych i świadomych sadowników.

juz 60? gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...