Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Skup Owoców Miękkich


Gość Vacek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vacek

Witam, może się koledzy podzielicie informacjami czy to opłacalny interes?

Mam na myśli skup 

Truskawki maliny porzeczki wiśni. 

Jak pozyskać odbiorców

Jakie są marże 

Co trzeba posiadać samochody Wagi elektroniczne. Swój kapitał?

Jaka forma działalności jeśli mam gospodarstwo na vacie. Itp

Koszty zusy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
39 minut temu, Gość Kupiec napisał:

Z twojego wpisu wynika, że nie masz pojęcia o czymkolwiek, więc daj sobie spokój z tym biznesem, bo się chcesz porwać z motyką na słońce.

 

Tym bardziej będę próbował. A ty co od razu wszystko wiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Kupiec napisał:

Z twojego wpisu wynika, że nie masz pojęcia o czymkolwiek, więc daj sobie spokój z tym biznesem, bo się chcesz porwać z motyką na słońce.

 

Daj młodemu zarobić.miekkie to super biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
3 godziny temu, Gość Vacek napisał:

Tym bardziej będę próbował. A ty co od razu wszystko wiedziałeś.

Jak ty się pytasz obcych ludzi, co ci będzie potrzebne, żeby w ogóle zacząć realizować swoj super biznes to powodzenia. ?

Masz mocne szanse na powodzenie. ?

 

PS. Z taką wiedzą te szanse oceniam podobnie jak ja wygraną w eurojackpota.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
2 godziny temu, Prorok napisał:

Daj młodemu zarobić.miekkie to super biznes

Czasem się zastanawiam, gdzie ludzie mają rozum porywając się na pewne rzeczy, czy to otwieranie sklepów, czy jakiś lokali w 'super' miejscach, które od razu dla myślącego człowieka są skazane 'na sukces'. Widać rekinów biznesu nie brakuje i tu.

Nie wiem nic, ale słyszałem, że ludzie z tego żyją to może i ja się za to wezmę, pomyślała gazela biznesu spod Opola Lubelskiego. ??

 

Ps. Akurat miękkie to biznes ok, dla mnie lepszy niż te jabłka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość Kupiec napisał:

Jak ty się pytasz obcych ludzi, co ci będzie potrzebne, żeby w ogóle zacząć realizować swoj super biznes to powodzenia. ?

Masz mocne szanse na powodzenie. ?

 

PS. Z taką wiedzą te szanse oceniam podobnie jak ja wygraną w eurojackpota.

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość s
4 godziny temu, Gość Vacek napisał:

Tym bardziej będę próbował. A ty co od razu wszystko wiedziałeś.

A ja Ci źyczę powodzenia,nie przejmuj się wypowiedziami konkurenci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec
10 minut temu, Gość Vacek napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą.... 

Szkoda mi czasu na dyskusję z takimi jak ty. Chcesz być wielkim biznesmenem i otwierać skup, a pytasz się co jest potrzebne żeby go otworzyć, ile ty masz lat? Skończyłeś chociaż podstawówkę?

Ja też będę otwierał nowy biznes, razem z Prorokiem zakładamy grupę producencką, ktoś wie czy będzie nam potrzebny kapitał, samochody, wagi i sortownia? Jakie marże będziemy mieć? 

Ludzie, pomóżta!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Kupiec napisał:

Szkoda mi czasu na dyskusję z takimi jak ty. Chcesz być wielkim biznesmenem i otwierać skup, a pytasz się co jest potrzebne żeby go otworzyć, ile ty masz lat? Skończyłeś chociaż podstawówkę?

Ja też będę otwierał nowy biznes, razem z Prorokiem zakładamy grupę producencką, ktoś wie czy będzie nam potrzebny kapitał, samochody, wagi i sortownia? Jakie marże będziemy mieć? 

Ludzie, pomóżta!!!!

Nic jeszcze nie wiem na temat naszego biznesu?;)

Naswietlisz nieco temat?:)

 

Nie pastw się już nad młodym...nie miał kogo zapytać i oczekiwał szczerej odpowiedzi,telefonow,kontaktów do przetwórni,rozpiski co i jak...a ty tak niemiło go potraktowałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupiec

A co tu objaśniać, wszystko jest proste, pieniądze leżą na ziemi.

Towar w komis, fakturę się zrobi na 180 dni, więc problem kapitału odpada.

Koło Błędowa stoi piękny pusty obiekt, więc też może się dogadamy z komornikiem i wynajmie 'na poczekaj' także kolejna kwestia rozwiązana.

Jak przystało na prawdziwego kupca cały mój majątek jak już zostało tu napisane w innym temacie to 2 BDFy, więc logistykę też mamy za sobą.

Odbiorców razem mamy od groma, ale weźmiemy jeszcze do spółki tych co sprzedają ligola z drzewa ponad 2zł i śpimy na kasie.

PS. Jakie będziemy mieć marże napiszę na priv, nie będę wkurzał ludzi publicznie. ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Kupiec napisał:

A co tu objaśniać, wszystko jest proste, pieniądze leżą na ziemi.

Towar w komis, fakturę się zrobi na 180 dni, więc problem kapitału odpada.

Koło Błędowa stoi piękny pusty obiekt, więc też może się dogadamy z komornikiem i wynajmie 'na poczekaj' także kolejna kwestia rozwiązana.

Jak przystało na prawdziwego kupca cały mój majątek jak już zostało tu napisane w innym temacie to 2 BDFy, więc logistykę też mamy za sobą.

Odbiorców razem mamy od groma, ale weźmiemy jeszcze do spółki tych co sprzedają ligola z drzewa ponad 2zł i śpimy na kasie.

PS. Jakie będziemy mieć marże napiszę na priv, nie będę wkurzał ludzi publicznie. ?

 

 

 

 

Wchodzę w to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...