Skocz do zawartości

Materiał telewizyjny na temat cebuli (zamrozone):szukam zakładu do filmowania we wtorek 30.03


Helenka z Paryzu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
jestem korespondentka francuskich mediów w Polsce. Współpracuje teraz z Telewizja France 5, to telewizja francuska która chce w przyszłym tygodniu skręcić dokument do telewizji na temat produkcji cebuli we Francji i w Polsce - czyli chcemy pokazać Francuzom ze Polska, jest jeden z liderów na świecie w tym rynku i jak to wygląda u państwa.

Szukam zakładu gdzie się zamarza cebuli aby skręcić na miejscu i pokazac proces na zdjęciu we wtorek 30.03 o dowolniej porze, ewentualnie w środę wcześnie rano do 11 (najlepiej w okolicach Poznania, mamy samochód i pojedziemy gdzie tylko się da).
Będziemy 3 osoby: ja i będę tłumaczyć z polskiego; operatorka i reżyserka które wylecą ze Francji - oby dwie z negatywnym testem na Covid19; oczywiście będziemy nosić maseczkę chirurgiczne, zdefektować reki/rękawiczki i zachować dystans i zakładamy cokolwiek co państwo będą chcieli.
Rozmawiałam już z równymi firmami tego typu w Polsce ale jednak mało kto teraz nas wpuszcza w czasie Covida.
Jestem do dyspozycji w razie pytań, z góry dziękujemy bardzo za odpowiedz!
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam bardzo serdecznie i

Helenka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik 34

Można tu zapytaćtel.: +48 (61) 28 663 00

Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego
w Środzie Wlkp. Sp. z o.o.

Kijewo 39 k/ Środy Wlkp.
63-000 Środa Wlkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

A o kapuscie białej może interesuje? Pokaże w chlodni jak leży i nikt nie chce dać 0,1 euro.... Może we Francji by ktoś kupił na przetwórnie??? Jestem do dyspozycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolas

Trzeba na tą produkcję uważać ponieważ niestety francuska telewizja kiedyś robiła materiał mający na celu ośmieszenie polskich plantatorów. We Francji producenci cebuli są na nas wściekli i w ich interesie leży dyskredytacja całego naszego sektora cebuli przemysłowej od pola począwszy na przetwórstwie skończywszy. Jeżeli się ktoś zdecyduje na współpracę to koniecznie żądajcie autoryzacji materiału w którym wystąpicie przed emisją. Jeśli nie zgodzą się na autoryzację to niestety potwierdzi to moje obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stefan burczymucha
6 godzin temu, Gość Rolas napisał:

Trzeba na tą produkcję uważać ponieważ niestety francuska telewizja kiedyś robiła materiał mający na celu ośmieszenie polskich plantatorów. We Francji producenci cebuli są na nas wściekli i w ich interesie leży dyskredytacja całego naszego sektora cebuli przemysłowej od pola począwszy na przetwórstwie skończywszy. Jeżeli się ktoś zdecyduje na współpracę to koniecznie żądajcie autoryzacji materiału w którym wystąpicie przed emisją. Jeśli nie zgodzą się na autoryzację to niestety potwierdzi to moje obawy.

kolego czemu francuscy producenci niby wściekli są na Polskę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolas
9 godzin temu, Gość stefan burczymucha napisał:

kolego czemu francuscy producenci niby wściekli są na Polskę ?

Nie na Polskę są wściekli tylko na polskich producentów ze względu na naszą konkurencyjność. To proste- jeżeli nie dajesz rady konkurować to lobbujesz za wyprodukowaniem filmu, który dyskredytuje przeciwnika i wracasz do gry na swoim rynku lokalnym. Osobiście nie widzę żadnego powodu, dla którego francuska telewizja miałaby promować polskich producentów we Francji. Dlatego tym razem nie dajmy się omamić i żądajmy autoryzacji każdorazowo jak zapukają do naszych drzwi i zaproponują udział w materiale. To błyskawiczny test na sprawdzenie intencji- jeśli nie mają nic do ukrycia i chcą dobrze to się zgodzą, a jeśli odmówią to są z automatu podejrzani o złe zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...