Skocz do zawartości

Materiał telewizyjny na temat cebuli (zamrozone):szukam zakładu do filmowania we wtorek 30.03


Helenka z Paryzu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
jestem korespondentka francuskich mediów w Polsce. Współpracuje teraz z Telewizja France 5, to telewizja francuska która chce w przyszłym tygodniu skręcić dokument do telewizji na temat produkcji cebuli we Francji i w Polsce - czyli chcemy pokazać Francuzom ze Polska, jest jeden z liderów na świecie w tym rynku i jak to wygląda u państwa.

Szukam zakładu gdzie się zamarza cebuli aby skręcić na miejscu i pokazac proces na zdjęciu we wtorek 30.03 o dowolniej porze, ewentualnie w środę wcześnie rano do 11 (najlepiej w okolicach Poznania, mamy samochód i pojedziemy gdzie tylko się da).
Będziemy 3 osoby: ja i będę tłumaczyć z polskiego; operatorka i reżyserka które wylecą ze Francji - oby dwie z negatywnym testem na Covid19; oczywiście będziemy nosić maseczkę chirurgiczne, zdefektować reki/rękawiczki i zachować dystans i zakładamy cokolwiek co państwo będą chcieli.
Rozmawiałam już z równymi firmami tego typu w Polsce ale jednak mało kto teraz nas wpuszcza w czasie Covida.
Jestem do dyspozycji w razie pytań, z góry dziękujemy bardzo za odpowiedz!
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam bardzo serdecznie i

Helenka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik 34

Można tu zapytaćtel.: +48 (61) 28 663 00

Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego
w Środzie Wlkp. Sp. z o.o.

Kijewo 39 k/ Środy Wlkp.
63-000 Środa Wlkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

A o kapuscie białej może interesuje? Pokaże w chlodni jak leży i nikt nie chce dać 0,1 euro.... Może we Francji by ktoś kupił na przetwórnie??? Jestem do dyspozycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rolas

Trzeba na tą produkcję uważać ponieważ niestety francuska telewizja kiedyś robiła materiał mający na celu ośmieszenie polskich plantatorów. We Francji producenci cebuli są na nas wściekli i w ich interesie leży dyskredytacja całego naszego sektora cebuli przemysłowej od pola począwszy na przetwórstwie skończywszy. Jeżeli się ktoś zdecyduje na współpracę to koniecznie żądajcie autoryzacji materiału w którym wystąpicie przed emisją. Jeśli nie zgodzą się na autoryzację to niestety potwierdzi to moje obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stefan burczymucha
6 godzin temu, Gość Rolas napisał:

Trzeba na tą produkcję uważać ponieważ niestety francuska telewizja kiedyś robiła materiał mający na celu ośmieszenie polskich plantatorów. We Francji producenci cebuli są na nas wściekli i w ich interesie leży dyskredytacja całego naszego sektora cebuli przemysłowej od pola począwszy na przetwórstwie skończywszy. Jeżeli się ktoś zdecyduje na współpracę to koniecznie żądajcie autoryzacji materiału w którym wystąpicie przed emisją. Jeśli nie zgodzą się na autoryzację to niestety potwierdzi to moje obawy.

kolego czemu francuscy producenci niby wściekli są na Polskę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolas
9 godzin temu, Gość stefan burczymucha napisał:

kolego czemu francuscy producenci niby wściekli są na Polskę ?

Nie na Polskę są wściekli tylko na polskich producentów ze względu na naszą konkurencyjność. To proste- jeżeli nie dajesz rady konkurować to lobbujesz za wyprodukowaniem filmu, który dyskredytuje przeciwnika i wracasz do gry na swoim rynku lokalnym. Osobiście nie widzę żadnego powodu, dla którego francuska telewizja miałaby promować polskich producentów we Francji. Dlatego tym razem nie dajmy się omamić i żądajmy autoryzacji każdorazowo jak zapukają do naszych drzwi i zaproponują udział w materiale. To błyskawiczny test na sprawdzenie intencji- jeśli nie mają nic do ukrycia i chcą dobrze to się zgodzą, a jeśli odmówią to są z automatu podejrzani o złe zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...